18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jak widać długo nie trzeba będzie czekać bo pomału zaczynają się relacje z nachodźcami.


2021-11-14, 23:44
Justynka99 napisał/a:

Naucz się najpierw matole języka polskiego, a potem dopiero się bierz za tematy polityczne, bo ni ch*ja ci nie wychodzi zrozumienie sytuacji politycznej.



Faktycznie straszna sraczka umysłowa, nie idzie zrozumieć o czym pisze. No cóż, w każdym społeczeństwie, każdej jego frakcji są tak ludzie jak i prostaki, chamy i debile.
Przy czym warto pamiętać, że można być człowiekiem prostym ale wcale nie prostakiem.

2021-11-14, 23:48
baronturbina napisał/a:

Justynka99 szkoda słów na pół Polaka z Polski „C”. Wschód kraju ma tyle szczęścia, że uchodźcy tam nie zostaną. Jedyne co na Podlasiu jest wartościowe to bimber. Muzułmanie pic nie mogą. Niestety, bo mogli by tam zostać i Podlasie oraz Lubelszczyznę po polsku mówić.



ty tyle co po polsku psioczysz to chyba to po twoim szfabsku :D a uważasz się za polaka niemiecki fojd dojczu :D raczej kiedyś wschód był nasz :D ale ty jako sprzedajny niemiaszek platfus z po tego nie ogarniasz :D taka z ciebie ciota :D więc milcz sprzedasz matkę aszloku !

2021-11-14, 23:54
djpyza napisał/a:

ja na ciebie mam wyj***ne jak by była wojna to bym cię odj***ł sprzedawczyku i tyle by było
sram na ciebie cioto j***na niemiecki pecie stara dała do gara



Bla bla bla; ciebie blazie to na sadolu powinni wystawiać jako przykład jak ewolucja mogła spuerdolic swoją robotę, IQ poniżej koczkodana.

2021-11-15, 00:07
djpyza napisał/a:

ja na ciebie mam wyj***ne jak by była wojna to bym cię odj***ł sprzedawczyku i tyle by było
sram na ciebie cioto j***na niemiecki pecie stara dała do gara



Ty się już nie szczep 3 dawka bo po dwóch wcześniejszych twój mózg już ledwo pracuje...

Albo to niedotlenienie od tej maseczki ci jeblo na mózg.w każdym razie źle z tobą

2021-11-15, 00:53
djpyza napisał/a:

ja na ciebie mam wyj***ne jak by była wojna to bym cię odj***ł sprzedawczyku i tyle by było
sram na ciebie cioto j***na niemiecki pecie stara dała do gara



Raczej nie, debile na wojnie tak jak w życiu nie robią tego co chcą, tylko co ktoś im każe. A oceniając po stylu pisania jesteś niedouczonym nikim, bo dowolna praca dającą jakiekolwiek sensowne zarobki wymaga umiejętności artykułowania swoich myśli. I tutaj dwie ważne informacje dla Ciebie -
Pierwsza, to że układanie kostki brukowej etc to nie jest praca dającą sensowny zarobek.
Druga - żeby skutecznie obrazić kogoś, kogo się nie zna nie wystarcza rzucać wyzwiskami lub groźbami bez pokrycia, bo s wyniku tego pokazujesz tylko ze jesteś nikim, czyli tak samo jak w prawdziwym życiu :) żeby kogoś skute żnie trollowac lub obrażać przez internet potrzeba też inteligencji :)

2021-11-15, 00:58
djpyza napisał/a:

ty tyle co po polsku psioczysz to chyba to po twoim szfabsku a uważasz się za polaka niemiecki fojd dojczu raczej kiedyś wschód był nasz ale ty jako sprzedajny niemiaszek platfus z po tego nie ogarniasz taka z ciebie ciota więc milcz sprzedasz matkę aszloku !


Ty j***ny analfabeto! Jak wyjdziesz z lasu i zaczniesz choć minimalnie po polsku pisać, to wtedy się tu udzielaj.
Debilu przeczytaj co napisałem z jakimś Polakiem. Gdzie tam jest napisane że wschód Polski nie jest nasz?
Zmień nick na djp*zda.

2021-11-15, 01:06
sothis napisał/a:

Raczej nie, debile na wojnie tak jak w życiu nie robią tego co chcą, tylko co ktoś im każe. A oceniając po stylu pisania jesteś niedouczonym nikim, bo dowolna praca dającą jakiekolwiek sensowne zarobki wymaga umiejętności artykułowania swoich myśli. I tutaj dwie ważne informacje dla Ciebie -
Pierwsza, to że układanie kostki brukowej etc to nie jest praca dającą sensowny zarobek.
Druga - żeby skutecznie obrazić kogoś, kogo się nie zna nie wystarcza rzucać wyzwiskami lub groźbami bez pokrycia, bo s wyniku tego pokazujesz tylko ze jesteś nikim, czyli tak samo jak w prawdziwym życiu żeby kogoś skute żnie trollowac lub obrażać przez internet potrzeba też inteligencji



Z tym układaniem kostki to mógłbyś się zdziwić ;)

2021-11-15, 02:04
Touch_Of_Madness napisał/a:

Z tym układaniem kostki to mógłbyś się zdziwić



No ok, nie był to trafiony przykład. Przypomniał mi się... Powiedzmy że znajomy - wyjmował miesięcznie około 4kzl 10 lat temu. Teraz, tak bez sprawdzania na googlu pewnie 6k?
Ok, powyżej przeciętnych zarobków. Niech więc będzie, djpyza też może zaznać bogactwa mimo swoich ułomności :) ot, dla każdego jest miejsce na tym świecie.

2021-11-15, 02:16
Ale gównoburza, bongman skupiał wokół siebie intelektualistów w takim razie.

2021-11-15, 09:30
baronturbina napisał/a:

Justynka99 szkoda słów na pół Polaka z Polski „C”. Wschód kraju ma tyle szczęścia, że uchodźcy tam nie zostaną. Jedyne co na Podlasiu jest wartościowe to bimber. Muzułmanie pic nie mogą. Niestety, bo mogli by tam zostać i Podlasie oraz Lubelszczyznę po polsku mówić.



Hahahaha pić k***a nie mogą. No nie zartuj. Mają upośledzonego Boga. Czekają do wieczora, a ci mniej cierpliwi zasłaniają zasłony, a ci mniej cierpliwi stają w cieniu. Tam Ali nie widzi.

2021-11-15, 09:38
Bambrych napisał/a:

Hahahaha pić k***a nie mogą. No nie zartuj. Mają upośledzonego Boga. Czekają do wieczora, a ci mniej cierpliwi zasłaniają zasłony, a ci mniej cierpliwi stają w cieniu. Tam Ali nie widzi.



I kolejny szerzy dezinformację.
Myślcie k***a samodzielnie.... Katolik kocha bliźniego jak siebie samego? 10 przykazań wyznacza mu drogę przez życie? Pewnie seks dopiero po ślubie u każdego :)

Nie lubię ciapatych i najchętniej oglądam ich na hardzie, ale po ch*j okłamywać samego siebie lub robić z siebie debila przytaczając jakieś kalekie argumenty przeciwko ciapusow. Przecież jest tyle sensownych powodów, żeby ich nie lubić k***a.

2021-11-15, 15:11
sothis napisał/a:

I kolejny szerzy dezinformację.
Myślcie k***a samodzielnie.... Katolik kocha bliźniego jak siebie samego? 10 przykazań wyznacza mu drogę przez życie? Pewnie seks dopiero po ślubie u każdego



Prawdziwy katolik właśnie tak robi. Problem w tym, że tych prawdziwych katolików, którzy żyją zgodnie ze swoją religią jest garstka. Reszta to barany, które dają się gonić do kościoła, żeby sąsiedzi widzieli.

2021-11-15, 20:27
sothis napisał/a:

I kolejny szerzy dezinformację.
Myślcie k***a samodzielnie.... Katolik kocha bliźniego jak siebie samego? 10 przykazań wyznacza mu drogę przez życie? Pewnie seks dopiero po ślubie u każdego
Nie lubię ciapatych i najchętniej oglądam ich na hardzie, ale po ch*j okłamywać samego siebie lub robić z siebie debila przytaczając jakieś kalekie argumenty przeciwko ciapusow. Przecież jest tyle sensownych powodów, żeby ich nie lubić k***a.



Ale jaką dezinformację? Sam znam Egipcjanina który od drugiej połowy lat 90 mieszka w Polsce, prowadzi tu firmę i też nigdy nie był abstynentem, grunt żeby pić w domu czy garażu bo tam faktycznie allah nie widzi.