18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
saves Wczoraj 13:57
UBER mensch
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex Wczoraj 14:00 3
Spokojnie kochani nasz nowy rząd zaraz postawi 49 nowych ośrodków dla migrantów.Pomimo tego że młodych polaków nie stać na mieszkania
Zgłoś
Avatar
Prosty Wczoraj 15:27
Psy na luzaku przejazdem tam byli tylko

______________

Nic nie cieszy tak jak ludzka krzywda
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 Wczoraj 15:58
Pawilony przy Jana Pawła. Zagłębie patologii.
Zgłoś
Avatar
skura77 Wczoraj 17:16
Zaczyna się..
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex Wczoraj 17:39 2
CzerstWybut napisał/a:

A ja sobie czekam na sprowadzenie murzynów, bo pakt migracyjny tuż, tuż. Będe się śmiał baranim głosem jak stado jebać pisów będzie płakało po internetach że im cos nie pasuje. Jeden rząd pieniądze ciśnie do dupy ukraińcom a drugi jeszcze naściąga gówna z afryki a wy sie bedziecie dalej kurwa kłócić na zmiane który zrobił gorzej.



Czasami to wychodze z założenia że polacy mają mniej pamięci niż stare kalkulatory marki ,,Casio'' , a za 3 lata znowu pis zwycięży XD
Zgłoś
Avatar
Machut01 Wczoraj 19:58 1
Velture napisał/a:

Policja oczywiście ma wyjebane.



Ktoś obok pewnie piwo pił, więc tam pojechali
Zgłoś
Avatar
mama11 Wczoraj 20:18
Dawno w Polsce nie byłem język się zmienił .
Albo mam sklerozę
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows Wczoraj 20:28
Cytat:

W Polsce na rynku


Na pewno to nie Pakistan?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów