18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dawidogracz 2014-01-06, 18:27
piwo za żart o BongManie
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-01-06, 18:32 12
Zgłoś
Avatar
lada99 2014-01-06, 18:32 3
Bongman to jest celebryta Sadola!
Zgłoś
Avatar
Bociekk 2014-01-06, 18:38
Może mi ktoś powiedzieć kto to jest ten BongMan?
Jestem tu stosunkowo nowy. Nie znam go, ale pewno czymś zasłużył się dla tego forum?
Może mi ktoś wytłumaczyć?
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2014-01-06, 18:40 16
Zapomniałeś dodać perełki

jak nie widać to wpisze

Poszukuję Dziewczyny Ze Swagiem Z Wrocka. Mam wolna chate dzis
-Patryk: Ze swagiem? A co to choroba?
-Rafal: Tak umysłowa
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2014-01-06, 18:59
dextress napisał/a:

ku*wa. W każdym poście wzmianka o BongManie. Kim on do cholery jest? Pokazał cycki/dupę na wizji? Uratował dziecko w pożarze? Złapał Binladena? I dziwić się, że poziom kultury spada z dnia na dzień jeżeli za idola i wzór do naśladowania służy człowiek, który wrzuca na sadola 50 sucharów dziennie!



BongMan był i jest wszędzie
Zgłoś
Avatar
yoog 2014-01-06, 19:00
dajcie linka do tej strony
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2014-01-06, 19:03 4
większość tych pajaców wygląda jak banda niedojebanych, niedopieszczonych pizd, myślą, że naprawdę zaimponują komuś ubierając się jak clown... to smutne, lecz prawdziwe. zastanawiam się jak to jest, że czapki im z głów nie spadają. chyba jedyne logiczne wyjaśnienie to klej... w Warszawie wyznawców tej "subkultury" namnożyło się do tego stopnia, że Japończycy zamiast robić zdjęcia budynków, to ciągle tych swagerów zajebanych fotografują...
Zgłoś
Avatar
Bialy_Mis 2014-01-06, 19:04 7
dextress napisał/a:

ku*wa. W każdym poście wzmianka o BongManie. Kim on do cholery jest? Pokazał cycki/dupę na wizji? Uratował dziecko w pożarze? Złapał Binladena? I dziwić się, że poziom kultury spada z dnia na dzień jeżeli za idola i wzór do naśladowania służy człowiek, który wrzuca na sadola 50 sucharów dziennie!



Gdybyś wiedział kim jest Bongman, nie zadawałbyś takich głupich pytań. Tak pewnie pokazał gdzieś cycki i dupe, zapewne w celach zarobkowych, na bank uratował jakieś dziecko z pożaru i nie zdziwiłbym się jakby to on złapał Binladena. Pozdro dla kumatych!
Zgłoś
Avatar
Krystiankupis 2014-01-06, 19:07
Wpisz sobie w google
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2014-01-06, 19:07 3
Bongmana znajdziecie też tutaj: http://mocnopomocni.pl/
Zgłoś
Avatar
juki 2014-01-06, 19:12
"bonus rpg" XD

Widac co za debile i ulomy sluchaja tego Polskiego rapu
Zgłoś
Avatar
legła 2014-01-06, 19:13
Spotted: Radom/Sosnowiec?
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-01-06, 19:14 1
dextress napisał/a:

ku*wa. W każdym poście wzmianka o BongManie. Kim on do cholery jest? Pokazał cycki/dupę na wizji? Uratował dziecko w pożarze? Złapał Binladena? I dziwić się, że poziom kultury spada z dnia na dzień jeżeli za idola i wzór do naśladowania służy człowiek, który wrzuca na sadola 50 sucharów dziennie!



Jest z sosnowca, a matka pochodzi z radomia. Jego stary to rudy żyd, który działał w organizacji murzyńskich lewaków. Takie kombo wystarczy?
Zgłoś
Avatar
Nieznany_Sprawca 2014-01-06, 19:25
Niesamowita kopalnia beki. Serio, nie myślałem, że tacy ludzie w ogóle istnieją.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie