18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Kurde26 2024-07-27, 18:38 6
Ja ta z innej beczki. Tak jak nikt tu nie lubi, albo udaje twardziela. Moja matka umarła gdy miałem 16 lat. Prawie jej nie pamiętam. Matka chorowała długo i ciężko. Patrzę na relacje moich przyjaciół że swoimi rodzicami. Mają 40-50 lat i im zazdroszczę. Moja matka nie poznała mojej żony, moich dzieci, nie miałem komu się pożalić gdy było źle. Jak to mówią u matki zawsze talerz zupy. Oddałbym wiele żeby zabrać matkę na wycieczkę do Lichenia, czy żeby zobaczyła moją działkę (oboje lubimy ziemię). Zobaczyć jej dumę na widok świadectwa maturalnego. Szanujcie matki jakie one nie są. W dniu kiedy odejdą będzie za późno
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-07-27, 18:44 4
PhantomMask napisał/a:

Nieee, ukr by ją zgwałcił



I widłami potraktował...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-27, 19:15 2
Kurde26 napisał/a:

Ja ta z innej beczki. Tak jak nikt tu nie lubi, albo udaje twardziela. Moja matka umarła gdy miałem 16 lat. Prawie jej nie pamiętam. Matka chorowała długo i ciężko. Patrzę na relacje moich przyjaciół że swoimi rodzicami. Mają 40-50 lat i im zazdroszczę. Moja matka nie poznała mojej żony, moich dzieci, nie miałem komu się pożalić gdy było źle. Jak to mówią u matki zawsze talerz zupy. Oddałbym wiele żeby zabrać matkę na wycieczkę do Lichenia, czy żeby zobaczyła moją działkę (oboje lubimy ziemię). Zobaczyć jej dumę na widok świadectwa maturalnego. Szanujcie matki jakie one nie są. W dniu kiedy odejdą będzie za późno


Masz 100% racji.
Zgłoś
Avatar
Pitok 2024-07-27, 19:15 2
Co to ten Gortat...
Zgłoś
Avatar
subik 2024-07-27, 19:33 2
Ja jebie urodzic, narobić sie, kupować wszystko, tracic pieniądze żeby potem na starość mieć przejebane i jeszcze więcej tracić kasy na utrzymanie ....
Zgłoś
Avatar
Belivax 2024-07-27, 20:31 2
Rafonix, co ty robisz znowu...
Zgłoś
Avatar
repsol79 2024-07-27, 21:11 2
Zacny suchoklates.
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-07-27, 21:13 1
I tutaj mamy przykład jaki zły wpływ ma brak dostępu do tabletki "dzień pp
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha 2024-07-27, 21:17 2
Szkoda, że ten drugi się nie przyłączył, byłaby jazda na dwa baty.
Zgłoś
Avatar
teddybr 2024-07-27, 22:32 2
Kurde26 napisał/a:

Ja ta z innej beczki. Tak jak nikt tu nie lubi, albo udaje twardziela. Moja matka umarła gdy miałem 16 lat. Prawie jej nie pamiętam. Matka chorowała długo i ciężko. Patrzę na relacje moich przyjaciół że swoimi rodzicami. Mają 40-50 lat i im zazdroszczę. Moja matka nie poznała mojej żony, moich dzieci, nie miałem komu się pożalić gdy było źle. Jak to mówią u matki zawsze talerz zupy. Oddałbym wiele żeby zabrać matkę na wycieczkę do Lichenia, czy żeby zobaczyła moją działkę (oboje lubimy ziemię). Zobaczyć jej dumę na widok świadectwa maturalnego. Szanujcie matki jakie one nie są. W dniu kiedy odejdą będzie za późno



Ale jak oboje lubicie ziemię skoro ona nie żyje a ty na ledwie pamiętasz to skąd wiesz że lubiła? No chyba że to takie sadystyczne porównanie, oboje lubicie tylko każdy z innej strony.... ona dogłębniej a ty powierzchownie....
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-27, 22:34 2
Halman napisał/a:

rosyjską mateczkę



Halman napisał/a:

kacapska wersja



Te, a te rosyjskie kacapy, to nie mówią czasem po niemiecku?
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2024-07-27, 22:47 2
Driver19cm napisał/a:

Im mocniej biję, tym bardziej kocha
Tak mi zawsze tata powtarzał, napierdalając mnie z wujkiem w piwnicy



kolejny komentarz o wujku i jak nie dymanie to bicie, gościu tu nikt nie będzie cie pocieszał idź do lekarza albo na prostytutki.
Zgłoś
Avatar
Gamcio1990 2024-07-28, 3:37 2
teddybr napisał/a:

A to nie 'nasza kochana' Ukraina jest przepadkiem?



Dokładnie tak... Uśmiechnięta Polska wysyła uśmiech do kochaniutkiej Upadliny!!!
Zgłoś
Avatar
oxortes 2024-07-28, 6:40 2
Jakie bicie? Toż to tylko profilaktyka hepatologiczna.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-28, 12:18 1
Kurde26 napisał/a:

Ja ta z innej beczki. Tak jak nikt tu nie lubi, albo udaje twardziela. Moja matka umarła gdy miałem 16 lat. Prawie jej nie pamiętam. Matka chorowała długo i ciężko. Patrzę na relacje moich przyjaciół że swoimi rodzicami. Mają 40-50 lat i im zazdroszczę. Moja matka nie poznała mojej żony, moich dzieci, nie miałem komu się pożalić gdy było źle. Jak to mówią u matki zawsze talerz zupy. Oddałbym wiele żeby zabrać matkę na wycieczkę do Lichenia, czy żeby zobaczyła moją działkę (oboje lubimy ziemię). Zobaczyć jej dumę na widok świadectwa maturalnego. Szanujcie matki jakie one nie są. W dniu kiedy odejdą będzie za późno


Są matki i matki. Takie, które są wsparciem, ale też takie toksyczne, od których trzeba się odciąć żeby mieć normalne życie. Więc nie generalizujmy. Na szacunek własnych dzieci rodzic musi sobie zasłużyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie