18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Polnischefuhrer 2013-03-16, 0:01 1
sarkazm napisał/a:

Trzeba być totalnie niemęską ciotą, żeby pisać - "babie się należy"!
Jak facet zasłużył, żeby dostać policzek, to powinien to przyjąć po męsku, jak na twardziela przystało. Sam w swoim życiu dostałem kilka razy i zawsze słusznie. Kobiety nie myślą logicznie, dlatego MY musimy czasem odpuścić.

a jeżeli ona chciała się popisać przed znajomymi to co ? też jej się nie należy ?
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2013-03-16, 7:39 1
sarkazm napisał/a:

Kobiety nie myślą logicznie, dlatego MY musimy czasem odpuścić.



Ty chyba masz dziure zamiast jaj. Kurwa, jak babie sie nalezy to powinna oberwac i przyjac to jak na babe przystalo. Glupie szmaty chca takich samych uprawnien i chca byc traktowane jak facet to i niech sie licza z tym ze jak uderza kogos w twarz to ten ktos moze jej oddac.
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2013-03-16, 13:01
@up i @upup Mogę wam tylko życzyć powodzenia w związkach i współżyciu z innymi ludźmi, bo sądząc po tym co wygadujecie i po datach urodzenia, to jesteście obaj nędznymi nołlajfami bez przyszłości i wychowania. Po prostu starzy zapomnieli wpoić wam podstawowe zasady współżycia społecznego. Peace.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-03-16, 14:34
@up na kobietę nigdy bym ręki nie podniósł ale nie wiem co bym zrobił gdybym natrafił na taką dziwkę (nie mylić z kobietą bo kobieta ma klasę a dziwka nie )
Zgłoś
Avatar
awatarjaremy 2013-03-17, 10:56
bić płeć żeńską? poza łóżkiem? hańba
Zgłoś
Avatar
xgregor 2013-03-17, 12:27
Zastanawiające... czemu żadna kobieta/dziewczyna nie wypowiedziała się
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-03-17, 12:56
kiedyś miałem dziewczynę, która czały czas mnie biła, drapała (do tej pory mam ślady na przedramionach), kopała, a ja nic, bo kobiet się nie bije. ale kiedyś jak nie wytrzymałem i wyjebałem z liścia tak od tamtej pory 3 razy się zastanowiła zanim na mnie rękę podniosła.
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2013-03-17, 22:28
@sarkazm

Ciekawe jak byś zareagował jak jakiś szmul zaczął by cię okładać pięściami i nogami. Za pewne byś obrywał i czekał aż łaskawa "pani" się tobą znudzi i sobie odejdzie.
Za to ty zapewne jesteś rycerzem na białym koniu z wypchanym portfelem i z całym haremem dziewic.

@up

I bardzo dobrze zrobiłeś.
Zgłoś