18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
W stronę słońca.
T3RMINATOR • 2018-09-10, 6:01
Rozpędzeni prosto w stronę słońca.
Zatraceni w sobie tak bez końca!
Zaliczamy dziś te wszystkie stany,
bez grawitacji pędząc w nieznane.
Mrugnij, a pofruną szyby z okien....

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-10, 13:39 16
Zgłoś
Avatar
fsdfsdsf 2018-09-10, 13:45 4
Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne pizdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-09-10, 13:48 8
fsdfsdsf napisał/a:

Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne pizdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.


Nie sądzę, by byli ludzie na świecie, którzy zazdroszczą innych upośledzenia umysłowego i IQ=50.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-09-10, 14:14 21

Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-09-10, 16:08 3
fsdfsdsf napisał/a:

Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne pizdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.



W sumie to jest czego zazdrościć. Podobno im mniej się rozumie tym spokojniej się żyje, oni muszą być oazą spokoju.
Zgłoś
Avatar
dziadek8724 2018-09-10, 16:48 3
fsdfsdsf napisał/a:

Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne pizdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.


Gość spędzi najbliższe kilka tygodni w szpitalu, rozjebał komuś wóz i być może, że zrobił krzywdę komuś w samochodzie. Rzeczywiście, jest czego zazdrościć i masz zajebisty powód do śmiechu, kolego.
Zgłoś
Avatar
X................J 2018-09-10, 16:56 4
Jeśli nie zrozumieliście jego posta, to wasze IQ jest niestety poniżej IQ motocyklisty na filmiku. Nic nie pisał o zazdrości do tego konkretnego debila, a do ogółu motocyklistów. Jasne, mnóstwo tam debili, ale równie wielu jeździ zwykłymi samochodami, co potwierdzają liczne kompilacje wypadków często wrzucane na sadola.

Debil zawsze będzie debilem, nieważne czym jedzie.
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2018-09-10, 18:03 1
Polecam okulary z filtrem polaryzacyjnym, bardzo pomagają przy słońcu nisko nad horyzontem, przy mokrej nawierzchni i ostrym słońcu. Jak tylko nie jest zbyt ciemno, to zawsze z nich korzystam.
Zgłoś
Avatar
asthordrag 2018-09-10, 20:39
To wycie na koniec filmu jest satysfakcjonujące.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2018-09-10, 22:13
fsdfsdsf napisał/a:

Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne pizdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.



Płaczę na nich, bo są jebanymi debilami i robią tylko ludziom krzywdę swoją głupotą. Wyjebane mam w to kto co sobie lubi robić, ale jeśli czyimś hobby jest stwarzanie zagrożenia na drodze jazdą bez wyobraźni to raczej taka osoba nie ma IQ większego niż 50 i wyobraźni za grosz.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2018-09-10, 22:16
Szkoda, że czyimś kosztem.
Zgłoś
Avatar
Devil_GT 2018-09-10, 23:11
sam jezdze na motocyklu, no ale kurwa nie widze to nie jade a nie w pizde i poszedł sam sie doigrał no i warto miec kask z blendą
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-09-12, 6:31
Ktoś pytał po co kask jak ma pusty łeb. A kamerę na czym zawiesi?
No i wiedział co się święci bo już za życia zmierzał w stronę światła
Zgłoś