18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
w toalecie
klopsu • 2013-03-16, 22:09
Dlaczego już nie produkują toalet z półka?

Bo ludziom przestało się podobać podziwianie tego co z siebie przed chwila wydobyli.
Zgłoś
Avatar
wonskito 2013-03-17, 17:00 1
stare dobre czasy i kible typu klap, teraz wszedzie typu plum montuja i nie mozna juz sobie popatrzec na wczorajszy obiad
Zgłoś
Avatar
c................1 2013-03-17, 17:05 3
Wkurwiają mnie te z półką, bo śmierdzi i nie można w czasie posiedzania chociażby mejla sprawdzić tylko uciekać jak najszybciej, a chlup-w-dupe jest w porządku, kwestia doświadczenia, można np. podskakiwać w czasie zrzucania ładunku
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-17, 17:19 11
To jest najbardziej intelektualna i kulturalna dyskusja w historii Sadola. Normalnie nauka o gównie.
Zgłoś
Avatar
normalnynick 2013-03-17, 18:47 1
ja to takiego długiego produkuje, że układa się majestatycznie od dołu do góry, że czasami większość powyżej poziomu wody siedzi jeszcze
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-03-17, 18:51
carter74621 napisał/a:

kwestia doświadczenia, można np. podskakiwać w czasie zrzucania ładunku


Ładne kurwa akrobacje, może jeszcze salto pierdolnąć? Ja od kibla oczekuję tego, że siadam, sram, podcieram się i wychodzę. Te przy stodołach były najlepsze. Nie dość, że nawóz do ogródka to jeszcze spłukiwać nie trzeba było.

PS: Wiem kurwa, nie napisałem o zdjęciu i założeniu gaci.
Zgłoś
Avatar
Given 2013-03-17, 18:52 4
chlusniembousniem napisał/a:

Ale przynajmniej nie chlapało na dupe


Adekwatny nick
Zgłoś
Avatar
DeJotPe 2013-03-17, 19:19 3
@grzesiu: to co ty jesz że po tobie nie spływało z półki?

Po drugie kible bez półki są niezdrowe - klocek od razu szedł pod wodę (albo i nie:P), nakrywał się papierem i tyle go widzieli.
A na półce chcąc nie chcąc go widać, wiec widzisz, że masz tasiemca, nie trawisz ziaren kukurydzy, o ile ich nie rozgryziesz, od dwóch miesięcy robisz czerwone klocki i masz raka.
Czytałem wywiad z jakimś chirurgiem od kiszek, to dwa miesiące jeździł po całych katowicach i okolicy w poszukiwaniu kibelka, który ostrzeże go o raku jelita grubego.
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2013-03-17, 19:33
chlapanie to jeszcze nic, gorzej jak się na tej całej półeczce chuj moczył albo jajka to przejebane dopiero było
Zgłoś
Avatar
artemi 2013-03-17, 19:39
@DeJotPe, dokładnie. Przy okazji korzystania z kibelka z półką od razu widać jak coś nie w porządku a tak dopiero jak pojawią się poważniejsze dolegliwości.

A jak ktoś ma problem z niewiadomo jak mocnym zapachem czy dużymi ilościami kału to radzę przestać żreć jak świnia, ewentualnie przebadać sobie układ pokarmowy.
Zgłoś
Avatar
Lonik 2013-03-17, 19:58
Ja taki mam i mogę podziwiać
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-03-17, 20:11 1
E tam, pierdolenie o wyższości kibla z półką nad zwykłym. Te z półką to przejebane były, jak odstęp między dupą, a półką był niski to nie dość, że potrafiło dupsko umazać to jeszcze jaja wisiały centymetry nad klocem. To chyba kibel dla małych ludzi z małą dupą, co srają tyle co kot. Tradycyjny kibel najlepszy, a na pluskanie papieru troche i można srać aż miło. Co do wykrywania chorób, ktoś wam broni zaglądnąć do kibla jak kloc unosi się na wodzie, ewentualnie leży jeszcze na papierze, który spełnia rolę amortyzacyjną?
Zgłoś
Avatar
schreder 2013-03-17, 20:28
Szkoda, można było zobaczyć swoje arcydzieło, a teraz w tych bez półek zaraz ginie w otchłani
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-17, 22:06
nie no panowie niektorzy tu pisza ze lubia chlup w dupe mokrymi zimnymi szczynami, pozdrawiam takie gejostwo, połka to bylo cos, odzywaja sie mlodziencze lata, kiedys mi kredki wpadly do kibla to wbile sie w kupe zamiast wpadac glebiej i zapychac caly kibel. RIP półka sic lol yolo
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2013-03-17, 22:44
chlusniembousniem napisał/a:

Ale przynajmniej nie chlapało na dupe

Nie raz chcialem poruszyc ten temat, juz myslalem ze tylko ja mam z tym problem że sram krzywo czy cos, jezu jak mnie wkurwia gdy chlapie teraz sie wycwaniłem i najpierw papieru napierdole i kupka ładnie na niego wpada niewychlapując wody
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-18, 1:08 1
Ja kiedyś srałem w tojtoju. Tak chlapie jak bomba głębinowa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie