18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
siwybis 2020-12-21, 19:56 1
Kibol83 napisał/a:

Mysłałem, że takie filmy to tylko w Rosji... a nie czekaj? Białystok?



Dużo się nie pomyliłeś, mentalnie to jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-12-21, 19:58 1
i to tępe babsko na końcu
-dzwońcie po karetke
-już jest na miejscu xd
Zgłoś
Avatar
grzesio1712 2020-12-21, 20:30
Gośc jest cały i zdrowy. Pewnie tylko wstrząśnienie mózgu. Był to drugi przejazd tego dnia. Dla mediów. Za pierwszym razem pobił rekord Guinnessa. A po upadku stał na nogach tylko dlatego, że lina go trzymała.
Zgłoś
Avatar
Hexagon 2020-12-21, 20:43
dobrze mu tak !!! za te jebane skarpetki i szaliki co rok !!! mam nadzieje że kręgosłup złamał !!!
Zgłoś
Avatar
Chronos 2020-12-21, 20:43
siwybis napisał/a:

Kibol83 napisał/a:

Mysłałem, że takie filmy to tylko w Rosji... a nie czekaj? Białystok?

Dużo się nie pomyliłeś, mentalnie to jeden chuj.



Вы сами умны на два цента.... yyyyy znaczy... tego, no... Morda łachudro, bo jebnę dla ciebie!
Zgłoś
Avatar
Pandemio-psychoza 2020-12-21, 21:01
To krasnal, a nie Św Mikołaj.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-12-21, 21:05 1
grzesio1712 napisał/a:

Gośc jest cały i zdrowy. Pewnie tylko wstrząśnienie mózgu. Był to drugi przejazd tego dnia. Dla mediów. Za pierwszym razem pobił rekord Guinnessa. A po upadku stał na nogach tylko dlatego, że lina go trzymała.



A pierwszy to niby jak się skończył ? Stanął i zsiadł ? Może jeszcze rower na stopce postawił ?
Zgłoś
Avatar
antisol123 2020-12-21, 21:20 4
Upadł i sobie głupi ryj rozwalił...
Zgłoś
Avatar
grzesio1712 2020-12-21, 21:30
Prof._Kot_Budd napisał/a:

A pierwszy to niby jak się skończył ? Stanął i zsiadł ? Może jeszcze rower na stopce postawił ?



Jechał od jednego podnośnika nożycowego do drugiego. I jechał całkiem szybko i prosto. W drugim przejeździe podobno jakaś awaria łańcucha czy innego ustrojstwa zębatego.
Zgłoś
Avatar
owiecs 2020-12-21, 22:48
Wiewór napisał/a:

Behapowiec do wyjebania.
Każdy amortyzator siły upadku rozwija się na wskazana w instrukcji długość. Właśnie po to aby zmniejszyć siłę.
Na filmiku widać że po prostu rozwija się tak jak był do tego stworzony. Idiota bez pojęcia planował te zabezpieczenia... Za mała wysokość do zastosowania takich zabezpieczeń.



1. Behapowiec do wyjebania
2. Amortyzator rozwija się powyżej wytworzenia się 6kN, wcześniej ani drgnie, a taka siła nie powinna się wytworzyć, bo "płynną" amortyzacje da pozioma lina kotwicząca;
3. albo użyli jakiegoś rodzaju urządzenia samohamownego, albo podpięli gościa na linie dynamicznej, albo ta pozioma lina była w chuj długa (no i może też dynamiczna).

pzdr
Zgłoś
Avatar
grzesio1712 2020-12-21, 22:54
owiecs napisał/a:

1. Behapowiec do wyjebania
2. Amortyzator rozwija się powyżej wytworzenia się 6kN, wcześniej ani drgnie, a taka siła nie powinna się wytworzyć, bo "płynną" amortyzacje da pozioma lina kotwicząca;
3. albo użyli jakiegoś rodzaju urządzenia samohamownego, albo podpięli gościa na linie dynamicznej, albo ta pozioma lina była w chuj długa (no i może też dynamiczna).
pzdr



Pozioma lina na pewno miała 100m. Bo taki dystans miał przejechać.
Zgłoś
Avatar
Damianflick 2020-12-21, 23:28
Ciekawe po co tam była ta lina
Zgłoś
Avatar
djpyza 2020-12-22, 0:04
Moje miasto to Białystok xd haha
Zgłoś
Avatar
Huherko 2020-12-22, 0:55
grzesio1712 napisał/a:

Gośc jest cały i zdrowy. Pewnie tylko wstrząśnienie mózgu.



Cały i zdrowy, tylko wstrząśnienie mózgu xD Ręka, noga mózg na ścianie, wszystko dobrze, mocium panie
Zgłoś
Avatar
ALIEN0402 2020-12-22, 6:09
Jak to dobrze że miał line asekuracyjną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie