18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
~Angel 2024-06-19, 13:36
hasztag98 napisał/a:

Dlaczego nie widac zakladki z tematem konfliktu izraelsko-palestyńskiego



Zasysacz napisał/a:

Właśnie gdzie jest ta zakładka? Żydki wykupiły sadistica ? Całkiem możliwe Ha tfu.



Temat cały czas istnieje i wystarczy dodać do do ulubionych: sadistic.pl/konflikt-izraelsko-palestynski-2023-wersja-bez-komentarzy-...

Mało się tam ostatnio dodaje więc bez sensu aby wisiał przylepiony. Jeżeli zaczną się pojawiać wrzutki to zostanie on podpięty.
Zgłoś
Avatar
yaiba 2024-06-19, 18:28
Praca marzenie.
Kawka, donutsy za free.
Śmigasz służbową furą po mieście.
Strzelasz do przypadkowych ludzi bez zbędnego pierdolenia.
Ktoś wie gdzie CVke wysłać?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-06-19, 21:29
dupppppp napisał/a:

obstawiam, że policjant dostanie wyrok, bo jeszcze przed pierwszym strzałem koleś wyrzucił broń.



I mam nadzieję, że zgnije w więzieniu
Zgłoś
Avatar
LongTrail 2024-06-20, 7:52
@hasztag98

yeah wtf
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-06-23, 3:58
Angel napisał/a:

Temat cały czas istnieje i wystarczy dodać do do ulubionych:
Mało się tam ostatnio dodaje więc bez sensu aby wisiał przylepiony. Jeżeli zaczną się pojawiać wrzutki to zostanie on podpięty.



Mało się dzieje bo te sukinsyny ograniczają dostęp jak mogą mordują nawet dziennikarzy i pomoc humanitarną o dzieciach nawet nie wspomnę. Ha tfu.
Zgłoś
Avatar
rutman 2024-06-27, 11:54
hasztag98 napisał/a:

Dlaczego nie widac zakladki z tematem konfliktu izraelsko-palestyńskiego



Bo moderacja to beznapletkowce. Jebać syjonistów. Historia sie powtorzy, kwestia czasu i osiągnięcia masy krytycznej.
Zgłoś