18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kubata 2011-08-25, 17:15 3
albineek napisał/a:

@up
i cale szczescie.. bo poczynania psiarni w naszym kraju coraz bardziej zaczynaja przypominac zachowanie rosyjskiej policji..

jak stoisz pod klatka i krzyczysz HWDP i JP to nic dziwnego ze sie policji boisz..lamo..a ja bym dal wieksze uprawnienia policji aby sie z takimimi popierduchami nie caackali..i juz..przy okazji zlikwidowac straz miejska.;
Zgłoś
Avatar
s................i 2011-08-25, 17:21 1
no zacznijcie jeszcze wychwalac donosy i program swiadkow koronnych . i najlepiej sami zostancie rozjebundami ....
Zgłoś
Avatar
kubata 2011-08-25, 17:26 2
ssij mi napisał/a:

j apierdole co sie dzieje z tym sadistic jacys wielbiciele policji kurwa sie panosza

alton jebnij sie w leb chuja wiesz w nogach spisz madrujesz sie w chuj a nawet nie umiesz rozkminic ze to ochroniarz byl a nie policjant . zenada .

i zeby nie bylo nie jestem z pokolenia jp
.



zatem miluj bracie policje razem z nami.....BUAHAHAHAHA bo gdyby nie ta psiarnia to wasze stare by z domu nie wychodzily....

pozdrawiam Pokolenie Jebanych Palantow
Zgłoś
Avatar
s................i 2011-08-25, 17:58 1
alton
no teraz dostaniesz 2000000 piw od udajacych prawowitych obywateli co tak naprawde by cie w lyzce wody utopili za 5 zl gdyby mieli okazje .i pilnuj lepiej swojej starej chyba ze jej nie masz i zazdroscisz .

ps
smierdzi mi tu konfidentem ....

i nie lubie kurwa policji bo wiem jakie maja metody zyje sie troche na tym swiecie . maja z zalozenia pomagac i chronic a sa jebanymi hipokrytami i stoja na bakier z prawem . trzymaja burdele i chandluja koksem, pija i cpaja a za pakiet gandzi wsadzaja do puchy . cos o tym kurwa wiem .WIEC mi tu nie pierdol farmaceutow panie pro-policyjny.

i to samo sie tyczy kubaty. pomysl zanim cos napiszesz bo pojecia o zyciu nie masz
Zgłoś
Avatar
złaciupakabra 2011-08-25, 18:11 2
@ up

moze i masz troche racji przynajmniej z tym, ze to w większosci hipokryci, ale pier*olic to mozna farmazony a nie farmaceutów a koksem co najwyzej Handlowac...
Zgłoś
Avatar
elvese1 2011-08-25, 18:11
szacunek dla policjanta , bo typowy polski pies by wyciągnął gaz i zajebał po oczach a pozniej kozak by jeszcze spałował a tutaj widać ze podjął walke i fajnie mu najebał
Zgłoś
Avatar
.3lite 2011-08-25, 18:33 2
ssij mi napisał/a:

alton
no teraz dostaniesz 2000000 piw od udajacych prawowitych obywateli co tak naprawde by cie w lyzce wody utopili za 5 zl gdyby mieli okazje .i pilnuj lepiej swojej starej chyba ze jej nie masz i zazdroscisz .

ps
smierdzi mi tu konfidentem ....

i nie lubie kurwa policji bo wiem jakie maja metody zyje sie troche na tym swiecie . maja z zalozenia pomagac i chronic a sa jebanymi hipokrytami i stoja na bakier z prawem . trzymaja burdele i chandluja koksem, pija i cpaja a za pakiet gandzi wsadzaja do puchy . cos o tym kurwa wiem .WIEC mi tu nie pierdol farmaceutow panie pro-policyjny.

i to samo sie tyczy kubaty. pomysl zanim cos napiszesz bo pojecia o zyciu nie masz



Przestań pierdolić już, jakoś nie pamiętam aby policja zrobiła krzywdę mi ani nikomu kogo znam, a Ty co palancie? Wkuriasz się bo ci nie pozwoli napisać HWDP i JP na bloku? Nie jesteś kurwa zjebie tutaj sam na tym świecie, zachowuj się albo giń to przynajmiej debilnych genów ludzkość się pozbędzie.
Zgłoś
Avatar
cropp1 2011-08-25, 18:37
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

@Gurgul99
przecież słyszałem wyraźnie że mówi sekjuri ołfiser

Nie uczyli w szkole języków ?

Zgłoś
Avatar
jajok 2011-08-25, 19:58 1
na chuj znowu wymądrzać się w temacie policji? Są ludzie którym pomogli i oni będą stali po ich stronie i tacy którym wyrządzili krzywdę większą lub mniejszą, oni mają swoje powody by nie darzyć ich sympatią , delikatnie mówiąc. To się nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
s................i 2011-08-25, 21:30
no tak 20 i 24 latka ...... heh .... to wszytsko tlumaczy

oj frajerszczyki biedne mozecie sie najwyzej ponapinac na forum nie chce mi sie z wami dyskutowac bo zadna intelektualna inteligentna rozmowa nie ma z wami sensu.

zlaciupakabra dzieki za poprawke bledu orto . a co do farmaceutow to u nas sie tak mowi na farmazony

przypomnialo mi sie powiedzenie Uderz w stol to nozyce sie odezwa ...
Zgłoś
Avatar
bajda166 2011-08-25, 21:30
Ja jestem z pokolenia JP ale to co robię ja i moi koledzy jest zgodne z prawem... według mnie policji powinno być więcej i powinni się uczyć sztuk walki żeby nie było tak że słyszymy nie raz w telewizji że jakiś ćpun zajebał policjanta bo mu zwrócił uwagę że coś źle robi...

A poza tym nawet najgorszy "zbir" jak mu coś zginie to dzwoni po "PSY" i nagle jest najlepszym obywatelem pod słońcem...
Zgłoś
Avatar
s................i 2011-08-25, 21:35
bajda166 napisał/a:

Ja jestem z pokolenia JP ale to co robię ja i moi koledzy jest zgodne z prawem... według mnie policji powinno być więcej i powinni się uczyć sztuk walki żeby nie było tak że słyszymy nie raz w telewizji że jakiś ćpun zajebał policjanta bo mu zwrócił uwagę że coś źle robi...

A poza tym nawet najgorszy "zbir" jak mu coś zginie to dzwoni po "PSY" i nagle jest najlepszym obywatelem pod słońcem...



no z tym sie musze zgodzic . tez sie nie pcham w klopoty i cisne na legalu a co do pseudo bandytow co pierwsi leca na policje to masz racje
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-08-25, 22:03
Ta czarna, tymi warami zwija prezerwatywy u Durexa!
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-08-25, 22:18 2
Ssij mi - Jedynym napinaczem jesteś ty i to ty zacząłeś dyskusję. Szkoda, że jakaś cholera się na mnie upadła i mi często kasuje posty. Kurwa zlituj się Panie Moderatorze. Jego posty leżą i śmierdzą w temacie a moje zostają usuwane.

Gwoli sprostowania. Bo ktoś tu popłynął do krainy fantazji.
Zbir na pokaz - spoko. Ssij mi.. właśnie ty takiego z siebie zrobiłeś i chyba nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy. Jak powiedziałem, że nie mam nic do funkcjonariusza to nagle stałem się konfidentem.. lÓl. Owszem. Lubię policję i szanuję ich zajęcie. To są ludzie tacy jak inni - jesteś wporządku, inni też są wporządku. Czarna owca zdarza się wszędzie.. proste? Proste.

Ps. Czytając twoje posty mam przekonanie graniczące z pewnością, że jesteś kłamczuszkiem . Nie musiałeś aż tak naciągać wieku.. Hard jest od 18.
Zgłoś
Avatar
s................i 2011-08-25, 22:45
ALTON napisał/a:

Ssij mi - Jedynym napinaczem jesteś ty i to ty zacząłeś dyskusję. Szkoda, że jakaś cholera się na mnie upadła i mi często kasuje posty. Kurwa zlituj się Panie Moderatorze. Jego posty leżą i śmierdzą w temacie a moje zostają usuwane.

Gwoli sprostowania. Bo ktoś tu popłynął do krainy fantazji.
Zbir na pokaz - spoko. Ssij mi.. właśnie ty takiego z siebie zrobiłeś i chyba nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy. Jak powiedziałem, że nie mam mic do funkcjonariusza to nagle stałem się konfidentem.. lÓl. Owszem. Lubię policję i szanuję ich zajęcie. To są ludzie tacy jak inni - jesteś wporządku, inni też są wporządku. Czarna owca zdarza się wszędzie.. proste? Proste.



po pierwsze chuja mnie znasz i gowno o mnie wiesz nie wiesz czym sie zajmuje i w jakim srodowisku sie obracam wiec sie nie podniecaj po drugie poziom twoich wypowiedzi nawet nie odbija od dna . moge sie tylko zgodzic z tym ze czarna owca znajdzie sie wszedzie ale troche za duzo tych owcy wsrod "psow' bynajmniej w moim miescie i jak na moj gust

ALTON napisał/a:

Ssij mi - Jedynym napinaczem jesteś ty i to ty zacząłeś dyskusję. Szkoda, że jakaś cholera się na mnie upadła i mi często kasuje posty. Kurwa zlituj się Panie Moderatorze. Jego posty leżą i śmierdzą w temacie a moje zostają usuwane.

Gwoli sprostowania. Bo ktoś tu popłynął do krainy fantazji.
Zbir na pokaz - spoko. Ssij mi.. właśnie ty takiego z siebie zrobiłeś i chyba nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy. Jak powiedziałem, że nie mam nic do funkcjonariusza to nagle stałem się..... i nie pucuj sie do moderatora tylko zmien poziom troszke wtedy pogadamy . i dorosnij .

a w ogole to szkoda miejsca na serwerze na ta debilna dyskusje .

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie