18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Gloku149 2023-02-14, 19:34
Cwana szuka z tej zmywarki. Wyczekała aż kask ściągnie :evil
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2023-02-14, 20:03
wszyscy wyżej, zasugerowaliście się tytułem tematu który jest z dupy, to może być równie dobrze rodzeństwo, wtedy zachowanie gościa było by czymś normalnym. kto ma rodzeństwo ten wie że te, potrafi często się kłócić i być dla siebie podłe
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-02-14, 20:59
Fajna taka zadziorna
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2023-02-14, 21:02 1
Marcinqqq napisał/a:

wszyscy wyżej, zasugerowaliście się tytułem tematu który jest z dupy, to może być równie dobrze rodzeństwo, wtedy zachowanie gościa było by czymś normalnym. kto ma rodzeństwo ten wie że te, potrafi często się kłócić i być dla siebie podłe



Rodzeństwo, to się akurat tłucze jakby było z czarnego lądu. Że myśmy się z siostrą nie puścili z dymem w oponach, to pewnie zawdzięczamy głównie braku opon w domu.
Zgłoś
Avatar
maki1981 2023-02-14, 21:26
Wiedział co go może czekać bo wszedł w kasku. Po prostu myślał, że dzisiaj mu odpuści i niepotrzebnie zdejmował...
Zgłoś
Avatar
Terminantor 2023-02-14, 23:49
dogip napisał/a:

Zagadka: gdyby koleś nagłe z półobrotu zajebałby jej w pysk komu przyklepanoby Niebieską Kartę i "peugeota" pomimo przedstawienia nagrania sytuacji?



100%
Zgłoś
Avatar
yaro000 2023-02-15, 1:02
i nie wiadomo czy to jego sistra, dziewczyna, matka babka czy moze Tajlandia i jego chlop.
Zgłoś
Avatar
Piolho1987 2023-02-17, 15:33
ja tam się nie piernicze, kobieta ręke wyciągnie, to ja wyciągam swoją. jeśli mnie atakujesz, to ja się będę bronił, nie ważne czy to zwierzę, mężczyzna czy kobieta, no chyba że niedźwiedź - to wtedy spierdalam:D
Zgłoś