18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
____ 2014-02-12, 22:30
gdyby próbował dać buziaka z języczkiem to pewnie by skończył karierę "youtubera"
Zgłoś
Avatar
kalnex12 2014-02-12, 22:31 1
ogladalem chyba ze 100 razy moment jak go strzelil. Ja rozumiem rozne inicjatywy fajne i glupie, madre i bezsensowne ale pedalenie sie do innych osob to jest dla mnei przesada w tym nie ma nic smiesznego. A znajac ochroniarzy to oni tam sie nie pierdola tylko odrazu gale w ryje piwko dla niego
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-02-12, 22:47
Ten napis na jego plecach to taka jego osobista autoironia co?
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-02-12, 23:02
bardzo pięknie, nie rozumiem pojebanych ludzi którzy myślą, że nie dostaną w morde jedynie dlatego, że "kręcą wideło".

to chujowe tłumaczenie... '' that was a joke, i'm making a movie'. Kurwa jak Ci ten czarnuch matke wyrucha i powie, że to tylko tak dla żartu, na wideo, to nie poczujesz urazy rozumiem?
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2014-02-12, 23:42
Mudzyn mówi, że nie będzie miał problemu z tym pocałunkiem, że sprawi mu to przyjemność po czym wali białasa w mordę, kiedy ten próbuje go pocałować. Szalony Bambo nie wie co mówi, nie umie ponieść konsekwencji własnych słów, zdezorientowany odwagą białasa płoszy się i reaguje w jedyny znany mu sposób wyrażania emocji, którego nauczył go jego pijany stary wracający codziennie z roboty (czytaj: opierdalania złotych klamek na przedmieściach w domach białych ludzi), który czule miażdżył go pasem w imię rodzicielskiej miłości Afroamerykanów.
Zgłoś
Avatar
dabster 2014-02-13, 0:07
@Modrzew88 już tak nie demonizuj, na moje oko bambo po prostu zwęszył dobrą okazję aby przypierdolić jakiemuś pedałowi...
Zgłoś
Avatar
Imm420 2014-02-13, 8:09
Filmik przepadł

[ Komentarz dodany przez: Mr.Hardistic: 2014-02-15, 11:05 ]
Poprawione.
Zgłoś