18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
UBcjaPOLSKA 2013-10-06, 11:42
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
rew123321 2013-10-06, 11:55 4
SolarisN1 napisał/a:

Bez tego elektryka nie mógłbyś dziś pieprzyć farmazonów w wolnym kraju. Męczy już to ciśnięcie na każdego. Jedynymi świętościami są Piłsudski i Dmowski (w zależności od poglądów), resztę miesza się z błotem. Jakie to modne. Najlepsze, że piszą to sami święci i niewinni.


bo wzięli tępego ciula żeby mordą świecił? i co on sobą reprezentował i reprezentuje? był zwykłą kukiełką żeby tępe solidarnościowe mordy roboli miały idola, a na sukces obalenia PRL poza kamerami inni pracowali...
Zgłoś
Avatar
Nołlajf 2013-10-06, 12:06 2
A w TV robią go bohaterem, no kurwa!
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-06, 12:47
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
g................1 2013-10-06, 14:02 1
I tak to u nas jest. Albo zabory, ale sprzedajny, kurewski rząd i tak w koło Macieju. Tu nigdy nie będzie dobrze, a szkoda.
Zgłoś
Avatar
n................o 2013-10-06, 14:08
"Jestem elektrykiem wysokich napięć"
Zgłoś
Avatar
Chmieluc 2013-10-06, 14:21
kemcia napisał/a:

ten elektryk za dopchanie się do koryta sprzedał wszystko o co ludzie walczyli. Polecam nocną wartę.



Chyba coś ci się pomyliło z nocną zmianą.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-10-06, 14:50 1
pawu95 napisał/a:



To idź (za wypierdalanko wciąż ban?) do tych swoich niemiaszków folksdojczu jebany. Nikt cie tu szmato nie trzyma.

Co do tematu to tylko ludzie o intelekcie tego komunistycznego agenta mogą go gloryfikować. Jebana szuja sprzedała Polskę.



śmiech na sali jak takie gówniarze jak ty (rocznik 95) myślą że rozumy pozjadały.
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-10-06, 16:43
wypierdalac mi z tym bolkiem z tego portalu
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-10-06, 23:20
Polacy plują na swoich rodaków ,którzy mimo jakiś błędów zrobili sporo dla świata. Plujecie na Jana Pawła II, na Wałęse, na Piłsudskiego i wielu wielu innych... Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem...
Zgłoś
Avatar
punkt_zapalny 2013-10-07, 2:45 1
SolarisN1 napisał/a:

Bez tego elektryka nie mógłbyś dziś pieprzyć farmazonów w wolnym kraju. Męczy już to ciśnięcie na każdego. Jedynymi świętościami są Piłsudski i Dmowski (w zależności od poglądów), resztę miesza się z błotem. Jakie to modne. Najlepsze, że piszą to sami święci i niewinni.



Hahahahaohohohohoho. Kapitan Wauensa! W pojedynke pokonał komune swoim wąsem! Nananananana. Santo subito.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-07, 10:35 1
SQT napisał/a:



śmiech na sali jak takie gówniarze jak ty (rocznik 95) myślą że rozumy pozjadały.



Argument wieku - jedyny jakiego możesz użyć. Przykro mi, ale to troszeczkę zbyt mało.
Zgłoś