18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Avatar
kaiel 2011-11-08, 17:57
hehe negatywom ktoś wlać powinien

______________

plotę bzdury

*sypki drift po blacie*
Zgłoś
Avatar
eteryk 2011-11-08, 18:24 1
MarcinJeż napisał/a:



Całe szczęscie że dają się ruchać bo wogóle by nie było pożytku.



Jak taki z ciebie kozak, to idź powtórz to zdanie swojej matce/siostrze/żonie/narzeczonej czy komukolwiek tam masz możliwość
Zgłoś
Avatar
M................� 2011-11-08, 18:38 3
Szkoda mi ciebie romantyku - eteryku pożyjesz z babą tyle co ja to zrozumiesz że jak ją rucham to jest dla niej jak komplement za młodu. siostry nie mam, narzeczonej też już nie - i nigdy nie będę po raz 2 a na komentarz do mojej mamy może sobie pozwolić tylko mój tato,drobny leszczu nawet nie mam sily grozić bo jesteś tylko napinaczem moralniaczem i pewnie pieroga widziałeś tylko na red tubie więc z litości za romantyzm polecam kawał edukacyjny

Zrób mi loda! możesz być bardziej romantyczny....
OK zrób mi loda w deszczu...

Niech żyje ruchanie bez miłości !!!!!!!!!

PS masz piwko ode mnie - na otarcie łez że ja mam tak dużo piwek a ty już lat 20- kilka i dalej nie ruchasz hehe
Zgłoś
Avatar
eteryk 2011-11-08, 19:51
Widzę, że twoje IQ jest na poziomie temperatury pokojowej i nie za bardzo zrozumiałeś co miałem na myśli. Ja nikogo nie obrażam, tylko sugerowałem żebyś po prostu powtórzył swoje słowa. Czaisz dzbanie?
Zgłoś
Avatar
M................� 2011-11-08, 20:03
Gdyby moje IQ wyskoczyło zza kanapy z której bluzgasz i kopnęło cię w dup.e i tak byś go nie rozpoznał....
Za to ja obrażałem - ciebie - czaisz dzbanie? i sugeruję umycie pod pachami moze wtedy jakiś sukces... a do sugestii się zastosowałem - żona strzeliła focha jak co najmniej 3 x dziennie... zgadnij jak ją przeproszę jak lekko uśnie..
Zgłoś
Avatar
duchh 2011-11-08, 20:53
śmierdzące dresy gadające ciągle o honorze jp i braterstwie patrzcie śmiecie jak wygląda bojka po wszystkim podali sobie ręce i nara nikt nie wolał kumpli żeby skakać komuś po głowie...
Zgłoś
Avatar
szczyru 2011-11-08, 21:05
Oczywisty fejk.
Z przebiegu filmiku wygląda że cygan trzymający kamerę ma kolegów.

Czy naprawdę tylko ja zauważyłem że coś tu jest nie tak?
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-11-08, 21:40
kurwa a ten z tyłu wygląda na dużego a penie na policje dzwoni
Zgłoś
Avatar
saju 2011-11-08, 23:38
ciapasy i murzyny nagrywaja jak biali sie biją ; O cos tu jest nie tak? ; o
Zgłoś
Avatar
Vincent Vega 2011-11-09, 0:38 1
pierdolony ciapek z koleczykiem w uchu - jego napierdalałbym pierwszego, brudne gówno.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2011-11-09, 4:03
największa cipa to, to brązowe gówno, które śmie łysego wyzywać od cip, otóż gdyby łysy podleciał tak do jego fury to ze 3 razy by się zdążył zesrać na koran, jebane gówno pakistańskie!

______________

Bansuj Dziwko!
Zgłoś
Avatar
a................4 2011-11-09, 11:19
te brudasy z kamerą nigdy nie zrozumieją tego co biali zrobili po walce...
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2011-11-09, 15:57
o kurde w tym samochodzie jest mój murzyn...
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów