18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
feniks_01 2023-01-12, 14:40 1
No i za takie cos w niektorych stanach mozesz goscia odstrzelic bez konsekwencji. Przykladowo u mnie w Pennsylvanii bym go odjebal od razu gdyby mi takie cos zrobil z psem. A wiem,ze mozna bo odbylem kilka szkolen stanowych z policjantami i bylymi czlonkami SWATu. Wiekszosc moich sasiadow ma psy na elektrycznej smyczy i sobie chodza przed domem itd. Nie wierze,ze policjant nie bedzie wyjebany ze sluzby i agencje ochrony praw zwierzat sie mu nie dobiora do dupy.
Zgłoś
Avatar
pyskatyyy 2023-01-12, 15:03 17
feniks_01 napisał/a:

No i za takie cos w niektorych stanach mozesz goscia odstrzelic bez konsekwencji. Przykladowo u mnie w Pennsylvanii bym go odjebal od razu gdyby mi takie cos zrobil z psem. A wiem,ze mozna bo odbylem kilka szkolen stanowych z policjantami i bylymi czlonkami SWATu. Wiekszosc moich sasiadow ma psy na elektrycznej smyczy i sobie chodza przed domem itd. Nie wierze,ze policjant nie bedzie wyjebany ze sluzby i agencje ochrony praw zwierzat sie mu nie dobiora do dupy.



O kurwa, kiedy simsy wejdą za mocno. Feniks, wstawaj, wiesz co sie stało.
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2023-01-12, 15:40 1
I cyk, skurwysyn bez roboty. Znakomicie!
Zgłoś
Avatar
feniks_01 2023-01-12, 16:19
pyskatyyy napisał/a:

O kurwa, kiedy simsy wejdą za mocno. Feniks, wstawaj, wiesz co sie stało.



Widze,ze znasz kogos kto był kiedys w stanach... Wiem jak to wyglada bo tutaj mieszkam i orientuje sie w prawie. Ty sobie dalej mysl,ze my w USA nie mozemy sie bronic bo prawo jest jak w PL itd....
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2023-01-12, 16:52 4
feniks_01 napisał/a:

Widze,ze znasz kogos kto był kiedys w stanach... Wiem jak to wyglada bo tutaj mieszkam i orientuje sie w prawie. Ty sobie dalej mysl,ze my w USA nie mozemy sie bronic bo prawo jest jak w PL itd....



Nie ośmieszaj się.
Zgłoś
Avatar
Pietruchm 2023-01-12, 17:25 1
Za takie skopanie psa powinien wyrwać trochę koralików ołowianych z dwururki w ryj
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-01-12, 19:55
skurwysyn pittbulla skopał, dobry!
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-01-12, 23:22 1
feniks_01 napisał/a:

No i za takie cos w niektorych stanach mozesz goscia odstrzelic bez konsekwencji. Przykladowo u mnie w Pennsylvanii bym go odjebal od razu gdyby mi takie cos zrobil z psem. A wiem,ze mozna bo odbylem kilka szkolen stanowych z policjantami i bylymi czlonkami SWATu. Wiekszosc moich sasiadow ma psy na elektrycznej smyczy i sobie chodza przed domem itd. Nie wierze,ze policjant nie bedzie wyjebany ze sluzby i agencje ochrony praw zwierzat sie mu nie dobiora do dupy.



Za takie coś możesz za pewne odstrzelić co najwyżej zwykłego gościa. Przy policji(oczywiście jeśli mają uzasadnioną interwencje) gówno możesz. Twój dom, twoja twierdza nie zawsze jednak jest prawdą.
Zgłoś
Avatar
Carti 2023-01-13, 0:54
miał czekać aż go pierwszy upierdoli ?
to było jakieś pidbulo podobne gówno.. dostał trzy czy cztery kopy i uciekł
bardzo dobrze i bez zabijania.... gdyby go chwycił za nogę to musiał by odjebać a tak skończyło się na paru siniakach
a po 2 kurwa psy tego typu nic nie czują bo to są jebane predatory nieśmiertelne- przykład: sadistic.pl/kolejny-agresywny-wszarz-vt543652.htm
taki to tylko na kulkę w łeb zareaguje i odpuści
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-01-13, 8:44
Tłucze kundla co by lepiej tłuszcz od mięsa się oddzielił. Potem do gara i na smalec.
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2023-01-13, 16:40
neo001 napisał/a:

Za takie coś możesz za pewne odstrzelić co najwyżej zwykłego gościa. Przy policji(oczywiście jeśli mają uzasadnioną interwencje) gówno możesz. Twój dom, twoja twierdza nie zawsze jednak jest prawdą.



Jeśli tylko mam broń, to mogę. Jeśli jestem bandziorem, to na pewno będę się przejmował jakimiś dodatkowymi przepisami, skro resztą się nie przejmuję....

Żadne literki nikogo przed ołowiem nie (o)chronią.
Zgłoś
Avatar
omenlol 2023-01-13, 18:01
jebany debil jak każdy policjant
Zgłoś