18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Walka ruskich z islamizacją
nemiroff • 2013-07-05, 11:41
Miasto Stawropol, 3 lipca 2013. Mieszkańcy postanowili w miejscu budowy meczetu zakopać świnię
Oficjalnie projekt budowy jest nielegalny, sprawa niejednokrotnie lądowała w sądzie, sędziną była muzułmanka, budowa meczetu nie została wstrzymana.
Na dole filmik z danej akcji. brać przykład Pany, brać przykład
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-07-05, 15:44 1
Arkadiusz90 napisał/a:

a jakby tak do wybudowanego meczetu przemycić trochę świńskiego mięsa , a łeb położyć na wycieraczce ? wtedy meczet nie mógłby być używany ?



Oni po prostu nie jedzą wieprzowiny, bo uważają, że świnie są obmierzłe ,nieczyste i w ogóle (dziwne, że ruchanie kozy w odbyt nie jest już dla nich obmierzłe, a z tego, co pamiętam to istnieją ryciny przedstawiające samego proroka m używającego sobie w ten sposób- jebani hipokryci). Dla nich zakopanie świni pod meczetem albo wrzucenie jej części ciała na teren świątyni będzie pewnie aktem zbezczeszczenia i powodem do agresji. Posprzątają, wykopią i będą pewnie dalej używać swojej pralni mózgów. Gorzej, jak jakiś muslim będzie "gryźć piach" , w którym świnka była zakopana :p. Sprostujcie mnie, jeśli gadam bzdury.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-07-05, 16:59 1
Świnia została męczennikiem i teraz czeka ją w raju 72 ciapatych do zjedzenia
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-07-05, 17:11
nie ma co, czuć słowiańską siłę
Zgłoś
Avatar
Grz3chu12 2013-07-05, 21:15
I bardzo dobrze zrobili haha
Zgłoś
Avatar
antek025 2013-07-05, 21:34
Bardzo miła inicjatywa
Zgłoś
Avatar
czeslaweq 2013-07-06, 13:41 1
niech ktoś wrzuci samolot gaszący wodą budynek i napisze że zamiast wody trzeba użyć smalcu a dostanie morze piw
Zgłoś
Avatar
MeGa_byte 2013-07-11, 17:50 1
zerling napisał/a:

zna ktoś tytuł muzyki z tego filmu ?


Piosenka nazywa sie 'Posażu ja Kalinuszku' (pol. zaszadze kalinę)

Посажу я калинушку - Братина
Zgłoś