18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Walka Salety z el testosteronem
metode • 2011-11-06, 10:06
Po raz kolejny szybka walka (do obejrzenia cała w Teleexpresie), z podkładem muzycznym a na koniec genialny komentarz, dla niecierpliwych od 0.50s

Zgłoś
Avatar
needweed 2011-11-06, 14:44
zapomniał , że ma za miękki piszczel
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2011-11-06, 16:31
Osobiście nie lubię tego typu prymitywnych walk, ale obejrzałem to i muszę stwierdzić, że powinien być rewanż. Jeśli Saleta jest dżentelmenem, to do rewanżu dojdzie, sądzę jednak, że będzie się bał kolejnej konfrontacji. Wydaje mi się, że Najman wygrałby. Jego przewagę nad przeciwnikiem widać gołym okiem. Chyba, że to taka taktyka Salety, aby udawać słabego i w odpowiedniej chwili zaatakować. Wątpię w to jednak. Moim zdaniem miał po prostu wielkie szczęście.
Zgłoś
Avatar
lenux 2011-11-06, 17:12
NanoRurka napisał/a:

Promotor Najmana już kontaktuje się z kolejnym przeciwnikiem dla naszego fightera, El PizdoSterona. Walka ery chrystusowej Marcin Najman vs Nicki Vujicic
Obrazek



I tak Nicki założyłbym mu dźwignie albo skończył walke kolankiem.
Zgłoś
Avatar
P................q 2011-11-06, 23:53
Tak to kurwa jest jak się napierdala w piszczel, a nie w udo.
Z walki śmiałem się jeszcze przez 5 następnych minut. ;]
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-11-06, 23:56
ElCwaniaczek wyzywał, popisywał się, a walkę zakończył przez samonokaut.
Zgłoś
Avatar
cichypustelnik 2011-11-07, 1:50
On zapomniał że Saleta był kick-boxerem a tam się nogami też walczy i takie kopniaki ciula mu zrobią.
Zgłoś
Avatar
krycha7 2011-11-07, 17:12
Najman chuj ale śmieszy mnie, że Saleta pierdoli o tym, że kurwa Najman nie jest wojownikiem i w ogóle, ale jak go Najman klepał to inaczej wtedy gadał. Ma dużo szczęścia że Najman to ciota, bo sam oprócz charakteru nie ma żadnych umiejętności, nie był przygotowany na KSW i nie był przygotowany na to kurewskie MMA attack...
Zgłoś