18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
o................n 2013-03-16, 16:41
@PureWhite, wg podań miejscowych mędrców nawet PiS jest lewy, ponieważ wspieranie religii nie jest czynnikiem klasyfikującym jako prawica. Czyli jesteś apolityczny?

Co do Rosji, to nie dziwią mnie takie akcje, ponieważ Rosjanie nie znają pojęć typu multikulturalizm i doktryny "każdy ma prawo do sądu". Dzięki temu nie panoszy się u nich ortodoksyjne kurestwo islamskie :3
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-03-16, 16:55 4
Idea sama w sobie dobra o ile ów dilerzy sprzedają w okolicach szkół. Jeśli nie, w czym problem? Sprzedają bo ktoś to kupuje każdy ma swój rozum i jeśli chce to kupi gdyby nie kupowali to by nie sprzedawali, proste.
A takie samosądy to robią raczej dla rozrywki pod przykrywką czynienia dobra i tu pasuje cytat z Fausta: "Jam jest tej siły cząstką drobną, co zawsze złego chce i zawsze sprawia dobro".
I wydaje mi się, że w bardzo prosty sposób można wyeliminować większość dilerów, po prostu legalizując, a tak to jest ni w pizde ni w oko, niby nie wolno, a większość i tak ćpa.
Jestem pewien, że zdobycie zielska przez pierwszoklasistę z gimnazjum nie byłoby żadnym problemem tak jak nie byłoby problemu ze zdobyciem alkoholu i kurwa chuj w dupe już mnie to wkurwia to ciągłe pierdolenie, od czego są kurwa rodzicie.. Zamiast kurwa puszczać jakieś jebane bzdury to puścić krótki materiał o ów narkotykach i kurwa pokazywać jak to potrafi zajebiście człowieka pobudzić/wyczilować/wprowadzić w zajebisty stan i jak bardzo potrafi spierdolić życie.

DUST DEVIL napisał/a:


Co do Rosji, to nie dziwią mnie takie akcje, ponieważ Rosjanie nie znają pojęć typu multikulturalizm i doktryny "każdy ma prawo do sądu". Dzięki temu nie panoszy się u nich ortodoksyjne kurestwo islamskie :3



Doprawdy? Według wikipedii: "Według Pew Research Center Rosja ma największą populację muzułmańską w Europie. W 2010 roku w Rosji miało żyć 16,4 mln muzułmanów (11,6% populacji rosyjskiej). Pew Research Center szacuje, że liczba wyznawców islamu wzrośnie w 2030 do 18,6 mln, czyli 14,4% populacji Rosji."

I cóż według islamu nie można być troche ortodoksyjnym trzeba być posłusznym cały czas więc albo Ci się słówka pomyliły albo masz ubogą wiedzę.
Zgłoś
Avatar
saperek2012 2013-03-16, 19:16
w Polsce cała grupe by posadzili na 10lat i kazali dilerowi zapłacić 100tyś zadość uczynienia za straty handlowe...
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2013-03-16, 20:55
Mateczka Rosja.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-03-16, 23:44
slaiter napisał/a:

Tylko ruscy wiedzą jak się powinno zwalczać handel narkotykami, pedofilie itp....



Polacy też wiedzą. Wiemy znaczy się. Ale jak to Polacy wiemy tylko w teorii. I to po mistrzowsku wiemy. Wiem co mówię.
Zgłoś