18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Walt Disney Przedstawia
eyven • 2012-09-20, 12:37
Sobota rano



Dobranocka w weekendy (już nie pamiętam czy w niedziele czy w sobote)



Czemu na sadola? Bo za ch*ja te emocje już nie wrócą
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-20, 14:57 2
Pamiętam jeszcze, że na dwójce leciało "Hanna Barbera" czyli Flinstonowie, Jetsonowie, ScoobyDoo i tak dalej Cały tydzień w szkole się czekało na ten cykl bajek. A teraz co ? Hanna Montana i inne gówna - żal mi współczesnych dzieci.

Kurwa, trzeba napisać do TVP, żeby przywrócili ten cykl. Sam bym pooglądał.
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-09-20, 15:08
Wy to macie z tymi baniami. "Takie czasy już nie wrócą" "ach te uczucia" "ojejku siku mi się chcę jak to wspominam" itd. Macie kilkanaście czy już nawet kilkadziesiąt lat a wspominacie te niedawne czasy jakbyście mieli 150. Kurwa ludzie, jak rzeczywiście będziecie starzy to co będziecie wspominać? Wasze wspominanie?
Zgłoś
Avatar
p................z 2012-09-20, 15:26
@ololola
"Wrzućcie jeszcze gry na Pegasusa i zabawy podwórkowe naszego dzieciństwa, a zaręczam, że się wiechnę"

Mogę wrzucić pod warunkiem, że zrobisz streaming z wieszania
Zgłoś
Avatar
dth 2012-09-20, 15:32 1
@michji
wtedy beda wspominac: "a pamietacie jak mozna bylo byc dowolnego wyznania?", "a pamietacie jak kobiety nie nosily burek?", "jak mozna bylo sie napic alkoholu?"...
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-09-20, 15:37 4
3xUP
Tu nie chodzi o samo wspominanie tylko porównaj sobie bajki z tamtych czasów do tych które teraz produkują. Ja swojemu dziecku będę puszczał Tom & Jerry itp. a nie jakieś gówna typu High School Musical.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-09-20, 16:27 7
Zgłoś
Avatar
kseroboy 2012-09-20, 16:43 3
Kiedyś to było coś. Obojętnie jaka bajka Disneya - była fajna. A teraz? Gdzie się podziała ta magia? Chyba Hannah Montana ją porwała.
I moje propozycje :


I bonus : Zawsze oglądając serial animowany "Kubuś Puchatek" zastanawiałem się kim są Hefalumpy i Wuzzle. O Hefalumpach dowiedziałem się już będąc starszy podczas obejrzenia pełnometrażówki "Kubuś i Hefalumpy". Ale co z Wuzzlami? Otóż jest to pierwszys serial animowany Disneya, który także i w Polsce leciał. Poniżej intro :
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-20, 17:26
Ci co tak krzyczą o nostalgii i wspomnieniach pewnie mieli chujowe dzieciństwo z kochającym tatą tylko w nocy i zabawkami przykutymi do podłogi. Niektórzy mają co wspominać a wy jak mieliście chujowo tak macie i dalej i chuj
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-09-20, 17:29 3
nachwile,

Zabłysnąłeś niczym czarna dziura.
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-09-20, 17:49
nachwile napisał/a:

Ci co tak krzyczą o nostalgii i wspomnieniach pewnie mieli chujowe dzieciństwo z kochającym tatą tylko w nocy i zabawkami przykutymi do podłogi. Niektórzy mają co wspominać a wy jak mieliście chujowo tak macie i dalej i chuj


Dokładnie. Najlepsze jest to, że ci sami ludzie co spamują o wrzucaniu przez gimbusów gówna sami wrzucają nostalgiczny syf. Już niedługo będę mógł wrzucić tutaj fotogalerię swoich zestawów klocków lego i dostanę za to setki piw zamiast zebrać solidny opierdol od użytkowników. Rozumiem, że to nie Hard, ale bez przesady.
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-20, 17:50
Magnic,

Masz szczęście tak ci pojechałem,że moderatorzy musieli usunąć mojego posta,żebyś się nie powiesił z tego wszystkiego zawdzięczasz im życie idź i zmów za nich 10 zdrowasiek.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-09-20, 18:23
Kortens napisał/a:



Ty pewnie nie pamiętasz tego rodzaju animacji, bo walczyłeś w wietnamie, co twardzielu?



nie, napierdalałem dniami i nocami w river raid i moon patrol, ale to nie powód, żebym teraz wrzucał tu swoje high score'y, bo to takie modne teraz powspominać.
Pamiętam bajki, seriale, teleturnieje i gry z czasów dzieciństwa, ale ile razu można to wałkować na głównej tego portalu.
Wy geje (nie mylić z pedałami!)
Zgłoś
Avatar
o................e 2012-09-20, 18:32
xts napisał/a:

ta mumia co rzuca łapami na początku.. łezka w oku ;->

ten drugi film to "walt disney przedstawia" w niedziele ok 11.00


facet ty widziałeś kiedyś w niedziele o 11 bajkę na tvp 1 ? Może teraz lecą nie wiem ale za moich czasów <właśnie to co wyżej, to leciały w sobote o 19>
Zgłoś
Avatar
kapi145 2012-09-20, 18:41
Stary, za to mogę Ci nawet karton gorzoły postawić
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-09-20, 19:43
nachwile napisał/a:

Magnic,

Masz szczęście tak ci pojechałem,że moderatorzy musieli usunąć mojego posta,żebyś się nie powiesił z tego wszystkiego zawdzięczasz im życie idź i zmów za nich 10 zdrowasiek.



Masz tego posta jako cytat w ostrzeżeniu. Szczerze to poprawiłeś mi humor tym
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie