18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
DanielMarley 2013-04-20, 20:30
Bor_wszechmogacy napisał/a:

@up, on chciał jej zajebać kopa, a nie dotknąć kurwa... spróbuj dotknąć sufitu ręką, a spróbuj nogą.



Ja pierdole chodzi mi o to, że zawsze dostaniesz wyżej ręką niż kopnięciem nawet jak jesteś jebanym plastycznym azjatą.

Po za tym co mnie obchodzi co chce zrobić koleś w filmie w którym gra niezniszczalnego człowieka który zabija ludzi kolanami.

I na koniec może ty wymachujesz nogami w domu i walczysz z niewidzialnym przeciwnikiem ja wolę siedzieć przed kompem.

Ziomek ćwiczy od dziecka to robi takie wygibasy nie świadczy to jego genialności, koleś piszący kompilator działający przy pierwszym puszczeniu jest dla mnie genialny. Swoją drogą każdy jest w czymś dobry jak się temu wystarczająco oddaje wiec nie uważam, się za gorszego człowieka bo nie zajebie lampy kopnięciem, wiec wrzuć na luz i nie spinaj dupy. Pozdro
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-04-20, 20:46
up nie pierdol tylko idź pisać te swoje komplikację
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2013-04-20, 20:55 1
Up nie pierdol panie psychologu nie jestem programistą, a komplikację to chyba miałeś przy porodzie...
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-04-20, 21:18
chcialbym tak umiec
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-04-20, 22:34
ja łbem uderzyłbym w latarnie bo jestem lewonożny
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-04-20, 23:03
I za kare kitajec dostanie 10 lat ciężkich robót
Zgłoś
Avatar
Sawatari 2013-04-21, 22:05
xts napisał/a:

niby wysoko ale to zwykły trick z ustawieniem kamery. max 2.5m



przy 170 cm wzrostu to i tak sporo, żeby to zbić. niektórzy ręką by nie dosięgli do tego
Zgłoś