18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wariat i Yamaha r6
sauerps • 2016-02-22, 20:59
Filmik ma kilka lat, ale trafiłem na niego dzisiaj. Gość ostro zapierdala Yamahą R6. Przegina- to fakt, ale umiejętności nie można mu odmówić. W przeciwieństwie do mistrzów prostej całkiem sprawnie pokonuje zakręty. Wiem, że podobne tematy często się przewijają, ale to jeden z mocniejszych przejazdów jakie miałem okazję oglądać.


Hejty i dyskusja mile widziane. Szukałem i nie znalazłem. Jak było to do pieca.
Zgłoś
Avatar
MrSnippy 2016-02-23, 20:18
Juszka1980OGL napisał/a:

fajny filmik, rewelacyjne widoki ciekawe gdzie to było kręcone. Co do tego ze dead to pewnie ściema jakiś hejtusi którzy nigdy nie siedzieli na moto i zazdroszczą mu wolności.
ps. zapraszam na piękne serpentynki na Jesennik do Czech, droga równa bez dziur a asfalt trzyma tak ze można kaskiem szurać. Tak jak każdemu zdrowemu facetowi i mi niekiedy odkręca się śruba i jeżdżę jak ten koleś, to normalne na motocyklu.


No no trzeba wybudzić maszyne z zimowego snu i sie tam pojawić w tym sezonie. Nie miałem jeszcze okazji tam pojezdzić
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2016-02-23, 20:38
Ktoś wie gdzie to? Wygląda na Niemcy lub Austrię ale mogę się mylić. Ładne widoki.
Zgłoś
Avatar
MrSnippy 2016-02-23, 20:46
Fdslatghdlks napisał/a:

Ktoś wie gdzie to? Wygląda na Niemcy lub Austrię ale mogę się mylić. Ładne widoki.


To są Niemcy.
Zgłoś
Avatar
kurczak737 2016-02-23, 20:50
Znalazłem filmik jak zaczynał odglądać od 0,30

Zgłoś
Avatar
Organista 2016-02-23, 21:38 2
Wiadomości: " Kierowca auta wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym motocyklu..."
Zgłoś
Avatar
Ace 2016-02-23, 22:27 1
wojniz2 napisał/a:

Pewnie się ucieszysz, jeżeli się dowiesz, że gość jest warzywkiem? Wjebał się w jakąś osobówkę, przy okazji zabił dzieciaka, co z tyłu w foteliku siedział. Na youtube był kiedyś film, może jest dalej.


Podczas oglądania filmiku nasunął mi się wniosek, że niech zapierdala sobie ale na torze, bo w końcu się wpierdoli w kogoś i zabije niewinną osobę na przykład jakieś dziecko
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2016-02-23, 22:48
Zajefajne. A później na hardzie zdjęcia z dekapitacją bo ciągnik z pola wyjeżdżał
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2016-02-24, 0:54
co to za kraj na filmiku?
Zgłoś
Avatar
ksiadz_pedofil 2016-02-24, 7:34
Proponowałbym aby bohater filmiku nauczył się prawidłowej redukcji biegów, czyli stosowania tzw. międzygazu.
Zgłoś
Avatar
xcroser 2016-02-24, 14:27
Na torze...No fakt tam powinno się latać. Tylko że jedyny tor to jest w Poznaniu a do tego chcą go zamknąć. Więc jak tak dalej pójdzie to takich asów będzie coraz więcej na drogach
Zgłoś
Avatar
jamniczek 2016-02-24, 17:50
Możesz jeździć co dzień tą samą trasą, znać każdą najmniejszą dziurę w nawierzchni. Wystarczy, że pewnego dnia, na jednym z zakrętów, spadnie więcej liści niż zwykle albo ktoś przejedzie ciągnikiem, zostawiając błoto na drodze...

I tak niewiele potrzeba, aby uszczęśliwić Sadola
Zgłoś
Avatar
Emtiejcz 2016-02-25, 0:34
Jedna sarna i pozamiatane
Zgłoś