18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Thralsai 2024-07-24, 23:34
Od razu przypomniał mi się ten filmik z tą cygańską wróżką xD
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-24, 23:36 6
dżonyłojlker napisał/a:

cyganka oszukana, mówi do UPAdlińca, "pojebana Polaki", a może chodziło jej o to, że "pojebana Polaki", bo wpuścili do kraju swojego największego wroga


Dzień bez dojebania Ukrom to dzień stracony, co? Największym naszym wrogiem zawsze była i ciągle jest Rosja. Ruskich jakoś oszczędzasz, weź im też czasem dopierdol, podobno nienawidzisz ich jak banderowców. Czy jednak nie?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-24, 23:37 5
Mógł sobie wziąć jedną za żonę. Mają już chyba ukończone całe 12 lat?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-24, 23:47 6
TwójCzarnyPan napisał/a:

Dzień bez dojebania Ukrom to dzień stracony, co? Największym naszym wrogiem zawsze była i ciągle jest Rosja. Ruskich jakoś oszczędzasz, weź im też czasem dopierdol, podobno nienawidzisz ich jak banderowców. Czy jednak nie?



Wiedziałem, że nie wytrzymasz i się odezwiesz Nie oszczędzam, ale teraz gdy jest to modne, to się z tym nie afiszuję, bo nie lubię płynąć z prądem jak zdechłe ryby i śmieci, ale czasem mi się wymsknie (ostatnio nawet wasz najbardziej znienawidzony sympatyk roSSji postawił piwko przeciwko mnie razem z najbardziej pojebanymi lewakami, tylko dlatego, że się brzydko wypowiedziałem o jednych jaki i drugich kacapach).
Mam za to pytanie powiązane z twoim poprzednim wpisem.

[ Dodano 2024-07-24, 23:48 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

No chyba, że to nie od nas.



A ty się nie identyfikujesz jako bezpaństwowiec?

Jeszcze jedno; skoro naszym największym wrogiem jest rosja, to co się stało z samolotem prezydenckim w smoleńsku?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-25, 0:09 2
dżonyłojlker napisał/a:

Mam za to pytanie powiązane z twoim poprzednim wpisem.
A ty się nie identyfikujesz jako bezpaństwowiec?


A niby czemu? Jakby nie było, z urodzenia jestem Polakiem i zawsze będę, nawet jakbym nie chciał. Chociaż, gdyby pojawiło się takie zjawisko jak naród europejski to nazwałbym się Europejczykiem, a może nawet euronacjonalistą. Ale tak się nie stanie, Europa to nie USA. A szkoda.

[ Dodano: 2024-07-25, 00:12 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Jeszcze jedno; skoro naszym największym wrogiem jest rosja, to co się stało z samolotem prezydenckim w smoleńsku?


Spadł i się rozjebał. Nie pierwszy i nie ostatni, po co drążyć temat? A co by było jakby się rozjebał na Ukrainie? Albo w Izraelu? Uuuu...!
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-25, 0:12 6
agrus11 napisał/a:

Niedługo uśmiechnięty rząd wprowadzi zapis o "mowie nienawiści" i za coś takiego będzie grubo. Przynajmniej PIS nie rządzi XD



Jak widzę że ktoś pisze "uśmiechnięte państwo" to wiadomo że pisowski półmózg albo widz republiki tylko oni sobie wymyśli jakis slogan z dupy i wszędzie go powtarzają 🙂
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-25, 0:23
TwójCzarnyPan napisał/a:

A niby czemu? Jakby nie było, z urodzenia jestem Polakiem i zawsze będę, nawet jakbym nie chciał. Chociaż, gdyby pojawiło się takie zjawisko jak naród europejski to nazwałbym się Europejczykiem, a może nawet euronacjonalistą. Ale tak się nie stanie, Europa to nie USA. A szkoda.



hahaha, jestes w drugim worku obok worka z lewakami
Zgłoś
Avatar
hasfar 2024-07-25, 0:59
Teraz przydałaby się ankieta - które głupsze....
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-25, 1:00 5
Abibabe napisał/a:

Ore ore szabadaba da Amore.
Ach te ezoteryczne cyganeczki, wzięła bym się za taką z miłą chęcią



Serio gówno byś ruchał ?

[ Dodano: 2024-07-25, 01:02 ]
agrus11 napisał/a:

Niedługo uśmiechnięty rząd wprowadzi zapis o "mowie nienawiści" i za coś takiego będzie grubo. Przynajmniej PIS nie rządzi XD



A już kurwa tak nie pierdol jeden chuj kto rządzi.
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-07-25, 1:02 1
Ba Ba Ba Bagno

Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-25, 1:03 2
Nie ma na kogo głosować pis-po jeden chuj lewica metlanie upośledzona a i jeszcze konfokacapy porażka :/
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-07-25, 1:09
MysteryMan napisał/a:

Nie ma na kogo głosować pis-po jeden chuj lewica metlanie upośledzona a i jeszcze konfokacapy porażka :/



to może czas stworzyć własną partię
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-25, 1:15 1
Liczer napisał/a:

to może czas stworzyć własną partię



Jasne jak masz środki i chęci proszę bardzo. Ja to tylko napisałem w związku z wpisem innego użytkownika : "Niedługo uśmiechnięty rząd wprowadzi zapis o "mowie nienawiści" i za coś takiego będzie grubo. Przynajmniej PIS nie rządzi XD" Jak by idiota sugerował że pis było zajebiste no po chuju.
Zgłoś
Avatar
hasfar 2024-07-25, 1:18 1
Liczer napisał/a:

to może czas stworzyć własną partię



W teorii owszem - jest to rozwiązanie,.
W ptraktyce Tuski i Kaczyńskie mają to tak poustawiane, że nie masz szans...
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-07-25, 1:19
smc napisał/a:

Mógł sobie wziąć jedną za żonę. Mają już chyba ukończone całe 12 lat?



Na oko to one już mają przynajmniej po 3 x 800+
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie