18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Prosiaczek Prison Break - teraz popularne
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
ungubungu 2016-04-11, 13:27 3
@longinus

Ach ta wasza kurwa zazdrość....
Zgłoś
Avatar
skrtrk 2016-04-11, 13:48 1
KolekcjonerDobrego napisał/a:

tak refleksja - jakby wyglądała Polska gdyby nie napaść niemiecka i sowiecka, II W.Ś. i okupacja sowiecka po niej,
gdzie dziś by była?


pewnie dalej w Europie Środkowej nad Bałtykiem
Zgłoś
Avatar
JarosławTusk 2016-04-11, 13:53 2
Chciałbym cofnąć się w czasie i przejść się po przedwojennej Warszawie.
Zgłoś
Avatar
Thoriaan 2016-04-11, 15:02
Kawał solidnej roboty, pod względem idei jak i wykonania.
Zgłoś
Avatar
Miszogun 2016-04-11, 17:06 2
Brakuje drobnych szczegółów takich jak otwarta kanalizacja (kanały nie obsługiwały całej Warszawy), unoszący się w powietrzu zapach czadu i końskiego gówna, wychodki na podwórkach, komórki na węgiel, a nie piszę tego po to żeby zohydzić ale żeby uzmysłowić że naszym dziadkom i rodzicom niezależnie od miejsca w którym żyli było ciężej niż nam. Swoją drogą dzisiejsza Warszawa to dopiero koszmar architektoniczny i komunikacyjny. Zawsze kiedy tam jestem chcę jak najszybciej załatwić swoje i uciec.
Zgłoś
Avatar
morti90 2016-04-11, 17:46
Piękne szkoda, że to już nie wróci.
Zgłoś
Avatar
David_LFC 2016-04-11, 17:47 2
Kiedy pierwszy raz pojechałem do Warszawy to zdziwiło mnie skąd się znalazło ruskie miasto w Polsce. Budynki po wojnie budowane na ruską pałę i jeszcze upokorzenie zwane "Pałacem kultury"
Zgłoś
Avatar
robert357 2016-04-11, 19:48
David_LFC napisał/a:

Kiedy pierwszy raz pojechałem do Warszawy to zdziwiło mnie skąd się znalazło ruskie miasto w Polsce. Budynki po wojnie budowane na ruską pałę i jeszcze upokorzenie zwane "Pałacem kultury"



Bo to co nie zburzyli niemcy to zburzyli rosjanie - dwie największe szumowiny.
Zgłoś
Avatar
BenderRodriguez 2016-04-11, 20:42
@up
dlatego każdy polak powinien uczyć się historii i przykładać na lekcjach przysposobienia obronnego (nie będę pisał PO bo brzydko brzmi )
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2016-04-11, 21:40
Pieniądze na animację zapewne poszły z publicznych pieniędzy? Bo to zapewne spółka miejska zleciła. I dotacja od ministerstwa rzeczy prawie potrzebnych.
Zgłoś
Avatar
ska 2016-04-11, 22:11 1
Super, gdyby nie wojna, to chciałbym żyć w tych czasach. Zero komputerów i debilnych jutuberów. Pranki sranki, żadnych rurek pedałów ksenofobii bezstresowe wychowanie cymbałów w bmw cwaniaków w stylu zarabiam piątkę co to nie ja ale pożycz na szlugi. Dysleksja dysortografia ? masz umieć i chuj. Jedynym imigrantem wyglądajacym inaczej był rudy spod piątki. Reklamy na sranie jedzenie depresje zespół niespokojnych nóg wskocz na byka śmierdząca pizda poleca Żanet Kalet- wymyślanie chorób które nieistnieją. Bilbordy na 10 pięter weź pożyczkę nie bądź chuj kup se większy telewizor od sąsiada niech mu żal dupę ściska. W wekend kumplami w gałe pół dnia a drugie pół z ojcem węgiel przerzucasz albo w polu zapierdalasz. W wieku 17 lat kupujesz pierwszą motorynkę i miałeś każdą dupę na rejonie.. to były czasy
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-04-12, 1:01
Myśllę że Warszawa gdyby nie ucierpiała byłaby taka jak Londyn duża. Ale znając Polskie myślenie metro nadal miałoby tylko 2 nitki
Zgłoś