18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kamuha 2012-12-14, 21:55 1
l1nk napisał/a:

Slask murem otoczyc, zalac do pelna wszystko naokoło (tak, jestem ze slaska)



oj to rewelacja.
Z takimi celebrytami jak Waśniewska podbijecie świat.
Zgłoś
Avatar
hogg 2012-12-14, 21:58 1
Przynajmniej cieć napisał warszawiaka a nie warszawianina
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-12-14, 21:58 1
kamuha napisał/a:



oj to rewelacja.
Z takimi celebrytami jak Waśniewska podbijecie świat.


Spójrz lepiej na to koloseum z błaznami na Wiejskiej
Jeden już z misją był ale mu coś nie poszło...
Zgłoś
Avatar
hogg 2012-12-14, 22:02 1
speedster napisał/a:


Spójrz lepiej na to koloseum z błaznami na Wiejskiej
Jeden już z misją był ale mu coś nie poszło...



Nie jestem przekonany czy na wiejskiej w tym koloseum jest choć jeden warszawiak. Do Warszawy zjeżdża bydło najazdowe z całej Polski pracować zarówno w sejmie jak i w ochronie TESCO
Zgłoś
Avatar
cykut 2012-12-14, 22:58
Jako "rusek" z Podlasia powiem tak: stare, dobre i prawdziwe
Zgłoś
Avatar
kamuha 2012-12-14, 23:01
speedster napisał/a:


Spójrz lepiej na to koloseum z błaznami na Wiejskiej
Jeden już z misją był ale mu coś nie poszło...



Nie zamierzam patrzeć ... Mam wyjebane:)) ja nie pisałem o ogrodzeniu ksiestwa warszawskiego tylko przyznałem rację co do ogrodzenia murem śląska. Rewelacyjny pomysł.

Spina na stolicę jest nie po raz pierwszy. Przeważnie jak ktoś umieszcza już komentarz to w celu dowartościowania swojego zaścianka (bez urazy dla nikogo).

Co do wiejskiej (jak i całego miasta). Zbieranina "ludzi" z całego kraju. Takie polskie zoo. Czego o śląsku powiedzień nie można.

Tak na marginesie: w odpowiedzi ani słowa o tym że Sosnowiec nie jest śląskiem,a zagłębiem? To jak jest z tym murem? Goroli też ogradzamy?
Zgłoś
Avatar
cykut 2012-12-14, 23:02 2
@hogg

A ty pewnie jesteś rdzenny "warsiawiak", którego ojciec napierdalał w polu pod Łomżą, tudzież inną "podwarszawską" miejscowością
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-12-15, 0:48 2
Podobny kawał
Wchodzi warszawiak do baru i prosi o whisky, barman się pyta czy z lodem, a w odpowiedzi słyszy
-hyhy, no jasne, że bez.
-A słomkę panu dać czy pan sobie z buta wyciągnie?
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-12-15, 1:22 2
nestofi napisał/a:

Podobny kawał
Wchodzi warszawiak do baru i prosi o whisky, barman się pyta czy z lodem, a w odpowiedzi słyszy
-hyhy, no jasne, że bez.
-A słomkę panu dać czy pan sobie z buta wyciągnie?



Zjebałeś

-z lodem??
-bez loda hyhyhyhy
-a słomkę podać czy pan sobie z butów wyjmie

A o loda pyta barmanka a nie barman do chuja.
Rozumiem, nie każdy umie opowiadać kawały w towarzystwie, ale w internecie??
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-12-15, 1:53
@kalosz
Przepraszam ciebie. Wiesz za co? Przez przypadek postawiłem ci piwo kmiocie i za to mi przykro.
Co to do kurwy nędzy za różnica między barmanem i barmanką albo
-hyhy, no jasne, że bez.
lub
-bez loda hyhyhyhy.
Byłeś przy tym gdy powstawał ten dowcip? Policzyłeś ilość barmanek w stosunku do barmanów w warszawie? Czy jesteś po prostu cieciem liczącym na piwa za zjechanie czyjegoś komentarza?
No dawaj kmiocie, wyzywam cię.
Zgłoś
Avatar
Kira. 2012-12-15, 10:14 1
nestofi, Ty naprawdę jesteś taki.. mało inteligentny, że nie zrozumiałeś tego kawału?

Zauważ różnicę między:
"bez lodu", a:
"bez loda".

Kiedy zrozumiesz(albo prędzej ktoś Ci powie), dowiesz się, dlaczego ma to być barmanka.
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-12-15, 11:51
Macie rację, myliłem się a kalosz zasługiwał na piwo mimo wszystko.
Zgłoś
Avatar
fuutro 2012-12-15, 12:50 1
Warszawiak to najgorsza wersja gorola, takiej wiochy jak oni to nikt nie robi... chyba, że warszawiak w zagłębiu...
Zgłoś
Avatar
EvilPenguin 2012-12-16, 13:54 1
Dobry kawał, piwo leci!
pozdrawia Kraków.
Zgłoś
Avatar
hogg 2012-12-16, 17:16
cykut napisał/a:

@hogg

A ty pewnie jesteś rdzenny "warsiawiak", którego ojciec napierdalał w polu pod Łomżą, tudzież inną "podwarszawską" miejscowością



Jesteś jednym z tych, którzy uważają, że w Warszawie nie ma Warszawiaków, bo wszyscy, którzy tam mieszkają są twojego pokroju, czyli przybyli ze słoikami w torbie na kółkach z jakieś dziury w dupie za pracą, albo przyjęła ich Szkoła Głowna Przerzucania Gówna, i tak już zostali. Niczym nie błysnąłeś, przeważnie im większy kmiot, tym ma większy problem z tym, że ktoś jest z Warszawy, lub na siłę próbuje go zrównać do swojego poziomu gadką typu "Na pewno kurwa ojciec, dziadek, był spod Grójca, Mławy czy innych Kozojebów Górnych" Lepiej byś się poczuł, jakbyś miał świadomość, że jestem tak jak ty z metropolii gdzie za centrum robi figurka święta przy szosie, czy ratusz lub remiza? ;D
Zgłoś