18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Avatar
Blizzard93 2013-06-12, 16:05 3
Uuu ale spina ;D Mam znajomego inwalide, czasem podobne teksty leciały i koleś się śmiał z tego, a odmawiając wódki mówił że "po pijaku nie jeździ" (kolo jeździ na wózku inwalidzkim). Nawet inwalidzi potrafią mieć większy dystans do siebie i poczucie czarnego humoru niż większość "sadoli" na tym forum Kawał ostry - lubie takie, a skoro większość ludzi się tak burzy to polecam im tą stronkę ---> kwejk.pl
Zgłoś
Avatar
E................2 2013-06-12, 16:08
won z tym gównem, pajacu.. Masz problem wiazac nogi to amutuj, a nie na siłe tu wrzucasz -.-'
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-06-12, 16:14 5
Sprajt18 napisał/a:

To chodz kurwa boso buraku jebany


tomiknn napisał/a:

Jak wiązanie butów do dla Ciebie problem, to ile Ty masz kurwa lat? 5?


Mentorstajl napisał/a:

Absurdalnie autor obrazka ma pokurwiony łeb,nawet na sadisticu trzeba mieć szacunek do inwalidów tego stopnia.Bo wątpię że ktoś chciałby być na ich miejscu.


maciek24043 napisał/a:

Tak ci to nie pasuje zjebie genetyczny to upierdol sobie nogi przy samej dupie...


Czarnarzepa napisał/a:

Autor: "Michauke". Jebana gimbaza, żebyś sam tak skończył.


czeslaweq napisał/a:

Na kwejka z tym spierwypierpapierdalaj


Eryk12 napisał/a:

won z tym gównem, pajacu.. Masz problem wiazac nogi to amutuj, a nie na siłe tu wrzucasz -.-'



I jak to ma być strona z czarnym humorem, skoro takie wrażliwe pizdy jak wy tu siedzą? Jak jesteście tacy wrażliwi, to sadistic.pl nie jest dla was. Idźcie na kwejka.
Zgłoś
Avatar
wojf 2013-06-12, 16:22 1
Michauke napisał/a:



I jak to ma być strona z czarnym humorem, skoro takie wrażliwe pizdy jak wy tu siedzą? Jak jesteście tacy wrażliwi, to sadistic.pl nie jest dla was. Idźcie na kwejka.



To co wstawiles to nie jest czarny humor tylko jakies gowno, skad to w ogole kurwa wziales? Juz chuj z tym, ze kpisz z inwalidow, to jeszcze jest do zrozumienia w koncu to sadistic no ale kurwa zeby sie jarac takim syfem?
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-06-12, 16:28 2
wojf napisał/a:



To co wstawiles to nie jest czarny humor tylko jakies gowno, skad to w ogole kurwa wziales? Juz chuj z tym, ze kpisz z inwalidow, to jeszcze jest do zrozumienia w koncu to sadistic no ale kurwa zeby sie jarac takim syfem?



Nie jaram się tym, ale rozśmieszyło mnie. Jak widać weszło na główną, więc można wywnioskować, że nie tylko mnie. Są i tacy (co widać w komentarzach), którym to nie podeszło i się strasznie napinają. Obrazek nie jest mojego autorstwa. Myślę, że nawet jego autor tak nie uważa.
P.S. z gimnazjum to są ci młodzi gniewni co tak spinają dupę.
Zgłoś
Avatar
a................n 2013-06-12, 16:38
kiedyś też był butthurt, bo wstawiłam obrazek z jakimś aktorem-czarnuchem na wózku. Ależ to były czaaasy... Nawet chyba warna dostałam, ale chuj.
Zgłoś
Avatar
taziu 2013-06-12, 16:51 3
Sadistic jest teraz oblegany przez katoli i pisowców, cóż się dziwić że każdy się oburza.. Sadol skończył się ponad rok temu. A ja chętnie autorowi wątku dam piwo, bo moja laska teraz jeździ na wózku i muszę ją ruchać na włączonym hamulcu. Peace.
Zgłoś
Avatar
broniu 2013-06-12, 18:00 3
Ludzie bez rąk też nie muszą wiązać butów... a nam zawsze pod górkę
Zgłoś
Avatar
chalny 2013-06-12, 18:17
Jak chcecie pooglądać różowe kucyki i sweetaśne obrazki, to idźcie na kwejka, czy inne besty. Won z Sadistica wrażliwce!
Zgłoś
Avatar
Sanjaro 2013-06-12, 20:47
Kurwa ale zabawne. To co widze tutaj to nie czarny humor. Tylko nieśmieszne gimbusiarskie obrazki urwane z chamsko.pl i innych gówien zmieszanych z błotem.
Zgłoś