18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
WC kwadrans
chudzik2145 • 2012-02-26, 15:26
WC Kwadrans był emitowany w latach 94-95. W 2004 Polska stała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej. Oto co Wojtuś już nam mówił o unii a co wiemy teraz ;] I co w 95 "Maciek" ma w tornistrze..
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-27, 17:19 1
silnik napisał/a:

za PiSu handel ze wschodem był w opłakanym stanie, a głównie na exporcie na wschód opiera sie Polskie rolnictwo



po numerze jaki ruscy nam wykręcili z zakazami eksportu mięsa, a potem warzyw polscy rolnicy znaleźli nowe rynki zbytu i w dupie mamy blokady cweli ze wschodu. O dziwo za Donalda również były blokady, których nie zniesiono nawet po katastrofie smoleńskiej. Jedyne co Donald ugrał to przywrócenie festiwalu piosenki radzieckiej w Kołobrzegu. Pamiętam szyderczy uśmiech Ławrowa gdy informował o tym po spotkaniu z Donkiem. Także łykaj dalej propagandę.

Donor napisał/a:

Kaczyński lizał dupe Amerykanom



Zacznij się uczyć się uczyć historii to się dowiesz, że z tych nielicznych, którzy nam pomagali, Amerykanie zrobili najwięcej, a gdyby nie ruscy to przystąpilibyśmy do planu Marshalla i może ten kraj bez 45 lat komunistycznego kurewstwa i potomków tego ustroju, którzy ostali się we władzach wyglądałby zupełnie inaczej.

Donor napisał/a:

znając życie znowu pójdziecie głosować nie PiS



No raczej. kto ma łeb i czyste sumienie ten PiSu się nie boi i nie daje się nabrać na manipulacje mediów, których każdy z właścicieli ma gruba teczkę TW.

PS. zrobiłem screena tego posta więc jak, któryś z modów będzie chciał przy nim manipulować to moje obserwacje polecą na kwejka, demoty, joemonstera i gdzie się da i to was oduczy kurestwa.
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2012-02-27, 23:23
chudzik2145 napisał/a:

Kurwa ten świat dąży do samo zagłady, mądrych się z błotem miesza a debilizm ma największa popularność i poparcie.

Widać po ilości piw, które dostałeś.
Zgłoś