18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mikEWrona 2017-07-12, 22:08
szkoda goscia :/
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2017-07-12, 22:11 1
Endrju, bo nowe tarcze i klocki muszą się dotrzeć, zaczynają hamować po kilkudziesięciu, przy niektórych zestawach nawet po kilkuset kilometrach.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2017-07-12, 22:14 4
Dobrego budowlańca można znaleźć ale dobrych mechaników samochodowych jest mniej niż jednorożców.
Zgłoś
Avatar
krzych25 2017-07-12, 22:36 2
Zależy jaki mechanik. Ostatnio znajomy Kie zaprowadził do mechaniora na lince. Nie odpalała ten skasował 350 zł co się potem okazało jeden bezpiecznik watowany drutem drugi dwa razy taki amper. A potem właśnie tekst a byłem wczoraj u mechanika.
Zgłoś
Avatar
rah.im 2017-07-12, 22:38
Czy filmik nakręcił autor tematu? Bo serio żal gościa. Może raz sadol zabłyśnie dobrym gestem?
Zgłoś
Avatar
rufuskask 2017-07-12, 22:58 5
Znalazłem mechanika, rok robił dobrze i coś w końcu musiał spierdolić. Zmiana mechanika i po roku to samo. Kolejny kurwa rok inny mechanik i to samo. I tak kurwa 10 lat przez 3 auta.

W tym roku kupiłem nowe auto z salonu i tego spokoju ducha nie da się kurwa opisać!
Zgłoś
Avatar
DustandBlood 2017-07-12, 22:58 3
@nsbikescom dlaczego nie ten portal? Niech w końcu sadole ruszą obszczypane dupy krostami i coś zrobią! Ja też jestem za tym by pomóc temu ziomeczkowi i przy okazji dowiedzieć się z jakiego warsztatu korzystał. Ktoś jeszcze chętny do pomocy czy dalej siedzimy na dupach dbając o grzybicę odbytu?
Zgłoś
Avatar
assam 2017-07-12, 23:14 1
jak słyszę mechanik to mnie krew zalewa chuj jebany trzymał moje auto 2 tygodnie trzeci wtrysk wymiana śruby jarzma i podkładki, wymiana przewodów paliwowych i przygotowanie za wiechy na przegląd. Na szczęście nie zaplacilem nic bo auto miało wyjechać tylko na przegląd i miało wracać do niego bo jeszcze pompa wysokiego ciśnienia miała iść do regeneracji. Na przeglądzie diagnosta jak wszedł pod auto tylko sie spytał co to kurwa jest lewego stabilizatora brak prawy ujebany, lewa sprężyna pęknięta, dolne mocowanie prawego amora tył ujebane, ręcznego brak, poziomowanie świateł ojebane na trytke. Po wymianie przewodów paliwowych na oryginalne a nie rzeźbione auto pali bez problemu. To jest kolejny chuj mechanik na którego sie natknąłem w szczecinie i staneło na tym ze chuj sie znam ale robie sam przynajmniej bede wiedział na przyszłość co spierdoliłem a tez moge liczyć na kilku znajomych co pojecie maja o mechanice i pomogą a jesli sami nie daja rady to sciagaja kogoś kto jest bardziej obcykany w temacie
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-07-13, 0:48
smutne, szkoda typka
Zgłoś
Avatar
FejkKrzysztof 2017-07-13, 1:23 1
Angel napisał/a:



Nie ma chuja musiał być u Cytyna i Gumiaka

Obrazek

Może się nie znam ale wydaje mi się że to chyba jakiś problem z zapłonem



Myślę, że w tym aucie problem mógł być ze wszystkim, ale zapłon zadziałał elegancko.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-07-13, 9:41
Przykra sprawa. Ciekawe czy pan miał auto casco. Pewnie nie, bo kto by tam kurwom złodziejom płacił 1000 zł rocznie...
Zgłoś
Avatar
minister90 2017-07-14, 0:01
trochę szkoda Pana, ale ponoć wcześniej nie chciał palić.
Zgłoś
Avatar
Allachssiepałe 2017-07-14, 0:32
Haha mijałem to auto wtedy . Ktoś z Krakowa jest ?
Zgłoś
Avatar
DrBejbe 2017-07-14, 10:00 1
Przykra sprawa, może ktoś ogarnie kim jest ten Pan, moglibyśmy się zmobilizować do jakiejś zrzutki, bo sądzę że ubezpieczyciel się wypnie, a tak jak napisał ktoś wyżej, facet nie wygląda na bogatego i przydałaby mu się teraz pomoc.
Zgłoś
Avatar
rufusss 2017-07-14, 17:48 3
Tyle z auta facetowi zostało, spróbuję od straży na faceta namiar złapać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie