18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Slim700 2010-04-25, 17:56
Tu nieszczęście się wydarzyło a gawiedź już akumulator chce skroić !!!
Zgłoś
Avatar
C................u 2010-04-25, 18:27
O kurczę, ale zarejstrowałem!

Z cyklu tylko w polsce: Nieszczęscie jednego, jest zarobkiem dla drugiego Mogl mi aku przyjesc ;p
Zgłoś
Avatar
kufciak 2010-04-25, 19:23
Co za pajac i jeszcze drzwi chciał otwierać jak były tak ładnie sprasowane Swoją drogą to bez klatki to przy takiej prędkości i uderzeniu dach byłby na wysokości podłogi
Zgłoś
Avatar
piernick 2010-04-25, 22:45 1
Klatka była mocna tylko dostała w swoje najsłabsze miejsce. Aaa i nie ma takiego czegoś jak klamry pirotechniczne.
Zgłoś
Avatar
Rodman 2010-04-25, 22:48
No i gdzie ten dzwon?
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2010-04-25, 23:35 2
@utopjec: Dobrze, że kazał nie ściągać kasku. Po takim dzwonie jesteś w takim szoku, że choćbyś miał uszkodzone kręgi szyjne to i tak byś tego nie czuł... Generalnie - akcja przeprowadzona całkiem OK.

@kubsztyk: Zgodnie z regulaminami FIA są dwa odcięcia prądu w rajdówce: jeden na zewnątrz na podszybiu samochodu (no właśnie, a gdzie ono w tej Astrze jest?), a drugie w środku na desce rozdzielczej. Podejrzewam, że nikt nie wpadł żeby wytargać hebel z wnętrza pojazdu lub był on umiejscowiony na tyle felernie, że nikt (pilot, kierowca) nie mógł do niego sięgnąć z okazji dzwona.

@mcmt: Klema pirotechniczna? Nie, nie , nie... Nie ma czegoś takiego! Pirotechniczne były aktywatory systemów gaśniczych - wybuchały przy jakimś tam przeciążeniu. Takie patenty były stosowane w min. w pucharowych Peugeotach 206 i bywało, że na dużych dziurach (w jakie obfitują polskie rajdy) wybuchały...

@piernick: piwo

Tyle ode mnie.
Zgłoś
Avatar
tiger188 2010-04-26, 12:48
MCL napisał/a:

"ja to nagrałem wszystko"
Ten chłop co nagrywa naprawdę myśli że jest zajebisty. Niestety, " ja cie pierdole", nie jest.



tacy jak ty są zajebiści ,
Zgłoś
Avatar
yoshi 2010-04-26, 13:42
o ile mi wiadomo druga liga nie musi mieć zabezpieczenia takiego jak mówicie.
Są zazwyczaj 3 wyłączniki:
Prądu
Gaśnicza
i jeszcze jakaś której nie pamietam.

U mnie na odcinku dziewczyna dostałe całyk kołem w głowe, felga hamulce i połośka, ma rozciątą głowe od nosa do konca głwy - do szyji.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2010-04-26, 21:26
yoshi napisał/a:

o ile mi wiadomo druga liga nie musi mieć zabezpieczenia takiego jak mówicie.
Są zazwyczaj 3 wyłączniki:
Prądu
Gaśnicza
i jeszcze jakaś której nie pamietam.

U mnie na odcinku dziewczyna dostałe całyk kołem w głowe, felga hamulce i połośka, ma rozciątą głowe od nosa do konca głwy - do szyji.



Musi mieć i to od daaaawna.

Poza tym kierowca A. jeździ(ł) w RSMP w nowej Klasie N3.
Zgłoś
Avatar
yoshi 2010-04-27, 22:00
@up

pewnie masz racje, najebali ostatrnio troche tych klas i nie jestem na bieżąco.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-06-15, 12:33
Ramsey007 napisał/a:

@mcmt: Klema pirotechniczna? Nie, nie , nie... Nie ma czegoś takiego! Pirotechniczne były aktywatory systemów gaśniczych - wybuchały przy jakimś tam przeciążeniu. Takie patenty były stosowane w min. w pucharowych Peugeotach 206 i bywało, że na dużych dziurach (w jakie obfitują polskie rajdy) wybuchały...


Alez jest cos takiego, sam mam taka nawet w samochodzie. Wujek google potwierdza google.com/search?hl=pl&q=klema+pirotechniczna
Zgłoś