18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
9MisioPysio2 2013-09-06, 0:42
Gdyby był tak lekki jak butelka to by nie utonął ten kitajec pazerny na ryż.
Zgłoś
Avatar
Bardok 2013-09-06, 1:10
Zdjął buty, czyli skoczył żeby popełnić samobójstwo.

Czyli dla sadoli akcja ratunkowa zakończona sukcesem.
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-09-06, 9:36
może to byli zbieracze art. plastikowych? bo za huja tam topielca również nie widzę, chyba, że już utonął ...
Zgłoś
Avatar
AlexanderDeLarge 2013-09-06, 11:28
Zgadzam się, bez sprzetu nawet najwiekszy kozak by nie dal rady. Chociaż kurwa są patyki w lesie...

Fajniejszym zjawiskiem są prądy rozrywajace w morzu: pl.wikipedia.org/wiki/Pr%C4%85dy_strugowe
Ogólnie może wciągnąc nawet do 1,5km w morze...
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-09-06, 12:35
każdy tępy chuj wie, że w takim wypadku płyniemy prostopadle do brzegu
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-09-06, 12:56 1
Jak na brzegu były 3 osoby (po jednej stronie) i żadna nie umiała pływać, to mogli przeprowadzić akcję ratunkową w ten sposób. Jeden zostaje na brzegu,kładąc się na ziemi. Drugi łapie go za rękę najmocniej jak potrafi i ostrożnie wchodzi do wody. Trzeci łapie tego drugiego i też wchodzi do wody. I w końcu trzeci łapie tego, który tonie i holują go do brzegu. Jednak jak ktoś jest nieprzyzwyczajony do sytuacji wysokiego ryzyka to może to tak się skończyć.

Sam miałem raz sytuację, gdzie toną pewien człowiek na moich oczach a ja nie mogłem się nawet ruszyć, tak spanikowałem. Zanim się ogarnąłem ktoś inny go wyciągnął na brzeg. I piwko mu za to.
Zgłoś