18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wege Rap X Harlem Shake
pancyr • 2013-06-18, 14:29
Hehehehehe wiem że to złe,wiem że nie wolno sie z tego śmiać ale
chuj z tym
Jak ktoś oryginału nie zna to jest to WegeRap



Wiem że to nie modne ale beka jest
Zgłoś
Avatar
Eldir 2013-06-18, 22:21 1
@xxxRafcioxxx
Czarnego humoru już nie ma, są tylko obrońcy spod krzyża.
Zgłoś
Avatar
Gooral2137 2013-06-18, 22:28 4
@Lee225
Chciałeś zabłysnąć... "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni". A nie kurwa "Kto się śmieje, ten się śmieje ostatni". Coś nie wyszło

@Eldir
Obrońcy spod krzyża nic tu do rzeczy nie mają. Są tylko pedały i duże dzieci, które chyba nie kapują idei tej strony

@Rembajlo29
Sorry, ale chuj nas to obchodzi
Zgłoś
Avatar
pancyr 2013-06-18, 22:31 6
Rembajlo29 napisał/a:

Bardzo kurwa śmieszne. Mam kuzyna, który jest z porażeniem mózgowym. Ma 5 lat, a nie potrafi samodzielnie usiąść, nie potrafi mówić, zachowuje się jak roczne dziecko. Za każdym razem jak widzę twarz mojego wujka, który zanosi go do łazienki, jest mi go tak cholernie żal, że nie zasłużył sobie na to. Jakbyś miał kontakt z taką osobą, jakby był to ktoś z twojej rodziny, ciekawe czy też byś się tak jebany baranie śmiał. Niewiarygodne jak dużo jest tu idiotów.



to niech chociaż zacznie nawijać,zawsze to jakiś znikomy ale jednak pożytek
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-06-18, 22:46
takie coś to nawet nie czarny humor zresztą nawet to nie jest śmieszne...
Zgłoś
Avatar
no_co_Ty 2013-06-18, 23:04 2
a mnie to kurwa bawi- ot co:P
Zgłoś
Avatar
Kowal_ssj5 2013-06-19, 9:08 2
Haters, haters everywhere kurwa... Jak się nie podoba czarny humor i chcecie kotków, piesków i innych pierdolonych jednorożców to oglądać strony typu kwejk czy joemonster a nie przypierdalacie się. I chuj mnie obchodzi wasza historia czy historia waszych rodzin, jak już tu wszedłeś i widzisz takie filmiki to zaciśnij poślady i scrolluj dalej. Ideologią tego portalu był, jest i mam nadzieję że będzie czarny humor.

Co nie zmienia faktu że filmik chujowy ;d

A tu tradycyjnie maść dla was. Dla mnie też się przyda.
Zgłoś
Avatar
lemkus 2013-06-19, 15:14
To właśnie jest Sadistic! Komu nie pasi niech nie ogląda , nie komentuje. A kto to zobaczył i ma wyrzuty sumienia to do spowiedzi. Piwko Leci!
Zgłoś
Avatar
stapor 2013-06-19, 15:37
Kurde fajnie jest zobaczyć że w końcu coś z mojego miasta jest popularne w internetach.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-06-19, 16:22 1
A co najlepsze że Oni wcale nie udają
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-06-19, 20:20 2


warzywa o warzywach, hyh.
Zgłoś
Avatar
Arsen1005 2013-06-22, 13:48
Rembajlo29 napisał/a:

Bardzo kurwa śmieszne. Mam kuzyna, który jest z porażeniem mózgowym. Ma 5 lat, a nie potrafi samodzielnie usiąść, nie potrafi mówić, zachowuje się jak roczne dziecko. Za każdym razem jak widzę twarz mojego wujka, który zanosi go do łazienki, jest mi go tak cholernie żal, że nie zasłużył sobie na to. Jakbyś miał kontakt z taką osobą, jakby był to ktoś z twojej rodziny, ciekawe czy też byś się tak jebany baranie śmiał. Niewiarygodne jak dużo jest tu idiotów.


To nie wchodź na sadola,jeśli przez takie rzeczy cię dupa boli. To nie kwejk czy inny syf zbierający obrazki,któe gimbusy mogą sobie wstawić na zdjęcie w tle na facebooku.
Zgłoś