18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Wegelezba w natarciu
czarnyblack • 2020-03-19, 17:19
Nie dość, ze wege zjeby nie maja prawa zyc, to chca tego zycia pozbawic innych.

Cytat:

Do jednego z poznańskich komisariatów w środę zgłosiła się kobieta, która uciekła z dwutygodniowej kwarantanny w Słubicach (woj. lubuskie). Tłumaczyła funkcjonariuszom, że jest wegetarianką, a w miejscu odizolowania podano jej do jedzenia mięso.

Rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak przekazał, że kobieta pojawiła się w komisariacie na poznańskich Jeżycach w środę wieczorem.

- Z rozbrajającą szczerością powiedziała, że wróciła z Niemiec, na granicy sprawdzono jej temperaturę, nie miała podwyższonej, ale nakazano jej odbyć prewencyjnie kwarantannę – powiedział policjant.

Borowiak dodał, że ponieważ kobieta nie ma stałego zameldowania, skierowano ją do wyznaczonego miejsca kwarantanny w Słubicach. - Spędziła tam tylko jedną noc, bo jak powiedziała policjantom, obsługa była tam dla niej niemiła, a dodatkowo ona jest wegetarianką, a do jedzenia dano jej chleb i kiełbasę. Uznała, że nie chce mieć nic wspólnego z tymi ludźmi. Opuściła miejsce kwarantanny, wsiadła do autobusu i pociągu, i dojechała do Poznania. Na komisariacie zwróciła się z prośbą o pomoc – przekazał.

Kobieta spędziła noc na komisariacie odizolowana od policjantów oraz osób odwiedzających komendę. W czwartek miała zostać przewieziona z powrotem do Słubic przez firmę wynajętą przez urząd wojewódzki, ale ostatecznie przedsiębiorstwo nie wywiązało się z umowy. Borowiak poinformował, że uciekinierka zostanie przewieziona do Słubic przez poznańskich policjantów ze służby konwojowej. - Skierujemy przeciwko tej kobiecie sprawę do sądu – zaznaczył Borowiak.

W czwartek potwierdzono 14. przypadek zarażenia koronawirusem na terenie Wielkopolski. Do tej pory jedna z zakażonych osób zmarła. Według danych przekazanych w środę przez Wielkopolski Urząd z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem hospitalizowanych jest 106 osób w całym regionie. Poddanych kwarantannie zostało 1425 osób, zaś 2561 objęto nadzorem epidemiologicznym.



https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2476766,Uciekla-z-dwutygodniowej-kwarantanny-Tlumaczyla-policji-ze-jest-wegetarianka

2020-03-19, 23:15
poligon6 napisał/a:

obog gospodarczego



:erniepalm:

poligon6 napisał/a:

Uderz w stół a lewackie k***ie się odezwą. I żeby jeszcze bronić ryżego ch*ja z Brukseli, ale wege-lesby? To trzeba nisko upaść.



zawsze miło popatrzeć jak kryptopis_de tak zaboli c*pa ze sie musi rudego wacka chwytać :brawo:

2020-03-19, 23:25
Dałem 20 by opróżnić poczekalnię. Pusta to rzadki widok.





2020-03-19, 23:27
poligon6 napisał/a:

Uderz w stół a lewackie k***ie się odezwą. I żeby jeszcze bronić ryżego ch*ja z Brukseli, ale wege-lesby? To trzeba nisko upaść.



W którym momencie bronił on tej wegezjebki??? j***ł pies POPIS!!!

2020-03-19, 23:45
Powinni jej dowalic kare finansowa taka aby naprawde stala sie wegetarianka. Niech wpie**ala szczaw z pola i kore z drzew .

2020-03-19, 23:56
Mam nadzieję że wj***li jej porządną karę. Tępa dzida.

2020-03-20, 00:08
Heh co za kretynka. Sam jestem wegetarianem, ale nie pie**ole o tym na prawo i lewo. W takiej sytuacji jak ta c**a oddałbym kiełbe i zjadł suchy chleb bez żadnego problemu.

2020-03-20, 04:46
Partyzant12 napisał/a:

Heh co za kretynka. Sam jestem wegetarianem, ale nie pie**ole o tym na prawo i lewo. W takiej sytuacji jak ta c**a oddałbym kiełbe i zjadł suchy chleb bez żadnego problemu.



No i k***a brawo! Szkoda że ten dziurkacz nie pomyślał w ten sposób, to tyle się w Polsce pilnuje teraz żeby siedzieć w domach, nie wychodzić, dzwonić na infolinię w razie objawów, służby medyczne starają się jak mogą, w sklepach ludzie na kasie w maseczkach i rękawiczkach obsługują klientów, to przyjedzie wegańska szczelina z Rajchu i naraża na zarażenie dziesiątki osób bo podano podwawelską..



:-x

2020-03-20, 06:10
Partyzant12 napisał/a:

Heh co za kretynka. Sam jestem wegetarianem, ale nie pie**ole o tym na prawo i lewo. W takiej sytuacji jak ta c**a oddałbym kiełbe i zjadł suchy chleb bez żadnego problemu.



Widzisz, różnica polega na tym, że ty jesteś wegetarianinem, a ona jest weganką. Ty jesteś osobą która nie je mięsa, ona, niedojebem umysłowym.

2020-03-20, 07:59
jakby mi dali takie ch*jowe jedzenie to tez bym poszedl do domu, a nie jestem wegezjebem

2020-03-20, 08:25
SQRW3L_ponury napisał/a:

zawsze miło popatrzeć jak kryptopis_de tak zaboli c*pa ze sie musi rudego wacka chwytać



Napisał krypto komuch,

2020-03-20, 08:54
r061071 napisał/a:

podobno kurestwo z pisu jeszcze lepiej łapie muchy



PiS to też lewactwo tylko ,że udają konserwatystów.

2020-03-20, 09:38
remi1982 napisał/a:

Przecież PIS to socjaliści Czyli de'facto lewacy i komuchy tak jak i PO, SLD,PSL i inne twory po 89.





poligon6 napisał/a:

Sa rózne stadia lewactwa, obog gospodarczego jak Pis, mozna być dodatkowo marksista kulturowym. wtedy mamy combo.



PiS to partia etatystyczno-konserwatywna, tzn: rozbudowany socjal, rozbudowana niepotrzebna społeczeństwu biurokracja=armia popierających tą partię, maksymalna możliwa w systemie wolnorynkowym kontrola nad przedsiębiorstwami i obywatelem oraz popieranie tradycyjnych konserwatywnych wartości jak rodzina, prawo do życia, religia.
W skrócie: przyjazny k***idołek dla nierobów, buraków, cepów, betonitów umysłowych i poligona.

Podział na lewicę i prawicę jest bardzo nieprecyzyjny i przestarzały.

2020-03-20, 09:46
wilkoala napisał/a:

PiS to partia etatystyczno-konserwatywna, tzn: rozbudowany socjal, rozbudowana niepotrzebna społeczeństwu biurokracja=armia popierających tą partię, maksymalna możliwa w systemie wolnorynkowym kontrola nad przedsiębiorstwami i obywatelem oraz popieranie tradycyjnych konserwatywnych wartości jak rodzina, prawo do życia, religia.
W skrócie: przyjazny k***idołek dla nierobów, buraków, cepów, betonitów umysłowych i poligona.
Podział na lewicę i prawicę jest bardzo nieprecyzyjny i przestarzały.



Kolejny komuszek sie zesrał.

2020-03-20, 09:53
poligon6 napisał/a:

Uderz w stół a lewackie k***ie się odezwą. I żeby jeszcze bronić ryżego ch*ja z Brukseli, ale wege-lesby? To trzeba nisko upaść.



To po ch*j otwierasz japę lewacka k***o? Masz z prawicą tyle wspólnego co twój mózg z myśleniem.

2020-03-20, 09:56
Spoleczenstwo polskie też nie chce mieć nic wspólnego z tą panią. Nie można było jej odstrzelic na miejscu, tam na komendzie?