18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
bimbastah 2014-02-23, 19:56 1
pawel1550 napisał/a:

@up, niema się co podniecać, w Polsce są i podobne i ładniejsze.



No bez kitu,tyle tych ultra dup u nas popierdala że nie wiadomo w którą stronę się obrócić... kurwa następny się znalazł,wszędzie są i ładne i pasztety a Polska NIE JEST ŻADNYM PIERDOLONYM WYJĄTKIEM,zajebiście każdorazowo wkurwia mnie to pierdolenie włazidupców jakie to polki są och i ach a później przeciętne suki mają się za pierdolony 8 cud świata i rozwierają nogi tylko po przekroczeniu granicy "bo jej wolno,w końcu jest taka cudowna" a polscy frajerzy potrafią tylko w dupe włazić,za to kozojebca ją porządnie wypierdoli bez słodzenia. Bo to chyba nie jest przypadek że polki są na zachodzie największymi kurwami? (kurwami nie dziwkami - tj.nie biorą za to kasy tylko rozdają za darmo).
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-02-23, 20:05 1
bimbastah napisał/a:



No bez kitu,tyle tych ultra dup u nas popierdala że nie wiadomo w którą stronę się obrócić... kurwa następny się znalazł,wszędzie są i ładne i pasztety a Polska NIE JEST ŻADNYM PIERDOLONYM WYJĄTKIEM,zajebiście każdorazowo wkurwia mnie to pierdolenie włazidupców jakie to polki są och i ach a później przeciętne suki mają się za pierdolony 8 cud świata i rozwierają nogi tylko po przekroczeniu granicy "bo jej wolno,w końcu jest taka cudowna" a polscy frajerzy potrafią tylko w dupe włazić,za to kozojebca ją porządnie wypierdoli bez słodzenia. Bo to chyba nie jest przypadek że polki są na zachodzie największymi kurwami? (kurwami nie dziwkami - tj.nie biorą za to kasy tylko rozdają za darmo).



Pierdolisz koles kocopoly bo nigdy wsi swojej nie opusciles. Mieszkam w UK 9 lat i ZA KAZDYM RAZEM jak do Polski jade to mam oczoplas. Ale ty wiesz lepiej. Jestes "swiatowym" obywatelem wioski 50 osob.
Zgłoś
Avatar
BulletRide 2014-02-23, 20:33 3
Tak się składa ze mieszkam już 4ty rok w Norwegii i takie ze zdjęcia to oczywiście można spotkać na ulicy ale nie jest to powszechny widok. W chuj Norweżek to spaślaki, genetycznie maja stosunkowo krótkie i grube nogi. Na takie okazy ze zdjęcia to ferrari by wam nie wystarczyło... serio.
Zgłoś
Avatar
kamyk11 2014-02-23, 21:50
Przeczytałem "korniszony".
Idę na hard...
Zgłoś
Avatar
B................k 2014-02-23, 23:25 1
@saves

No. Ździry.. Teraz żadnych porządnych dziewczyn nie znajdziesz...:/ Wszędzie tylko kurwy, nie potrafiące wyjść do ludzi.. Dobrze, że chociaż we Francji, Wielkiej Brytanii trzymają chociaż jakikolwiek poziom..
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-02-24, 16:01
tr3mm0r napisał/a:



Pierdolisz koles kocopoly bo nigdy wsi swojej nie opusciles. Mieszkam w UK 9 lat i ZA KAZDYM RAZEM jak do Polski jade to mam oczoplas. Ale ty wiesz lepiej. Jestes "swiatowym" obywatelem wioski 50 osob.



To ja nie wiem gdzie ty kurwa do Polski przyjeżdżasz,chyba w jakieś pierdolone zagłębie top modelek,a w UK mieszkasz na jakieś kompletnej pipidówie (swoją drogą UK to niezbyt fortunny przykład bo brytole są chyba najbrzydszym narodem świata jeżeli chodzi o ogół). I jak każdy przygłupek musisz od razu wyjeżdżać z wioską,sie pierdolnij

Z osobistych wojaży najbardziej odnośnie kobiet utkwiła mi Hiszpania,i w moim mniemaniu w porównaniu do Polski jest tam średnio o wiele więcej atrakcyjnych lasek,taki przykład.
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-02-25, 13:58
bimbastah napisał/a:



To ja nie wiem gdzie ty kurwa do Polski przyjeżdżasz,chyba w jakieś pierdolone zagłębie top modelek,a w UK mieszkasz na jakieś kompletnej pipidówie (swoją drogą UK to niezbyt fortunny przykład bo brytole są chyba najbrzydszym narodem świata jeżeli chodzi o ogół). I jak każdy przygłupek musisz od razu wyjeżdżać z wioską,sie pierdolnij

Z osobistych wojaży najbardziej odnośnie kobiet utkwiła mi Hiszpania,i w moim mniemaniu w porównaniu do Polski jest tam średnio o wiele więcej atrakcyjnych lasek,taki przykład.



Juz wiem dlaczego sie nie dogadalismy. Ja mowilem o kobietach...
Zgłoś