18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
amb 2012-11-27, 10:40
daj Bóg*, zebys zmadrzal i za pare lat myslac o tym sam jebnal sobie facepalma...

*jestem ateuchem
Zgłoś
Avatar
Wujo_K 2012-11-27, 10:47 6
Zagłosuję na PiS, jeśli wprowadzą chłostę do szkół.
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-11-27, 11:49 16
1. Widać znaczącą różnicę w piśmie i sile nacisku na papier (tusz też jest inny, bardziej "blady")

2. Litera "n" jest inna w słowie ndst.

3. ŻADEN nauczyciel nie jest aż tak pojebany, żeby napisać coś takiego. Uczniowie to jebane kurwy i mając coś takiego będą kobietę szantażować

Reasumując: chuj Ci w dupę lamusie za takiego paskudnego fejka. Apeluję do gimbazy, żeby dała sobie spokój z wystawianiem piw temu gównu.

Powiedziałbym jeszcze, żebyś wypierdalał do gimbazy, ale jako, że jest to zakazane to powiem tak: "karny kutas za chujową wstawkę, huehuehue "
Zgłoś
Avatar
n1troo 2012-11-27, 12:30
dokładnie literkę N nauczyciel zaczyna pisać od dołu a ten fejkowicz od góry

WPADŁEŚ KOLEGO! FAKE
Zgłoś
Avatar
deathless 2012-11-27, 12:33
feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejk
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-11-27, 14:04
no proste że fejk
kazdy kretyn może se coś takiego zrobić...
Zgłoś
Avatar
Macieyou 2012-11-27, 14:37
Chujowo rozpisałeś te powłoki... nie dziwie się ze chuja dostałeś za to:D

______________

całe życie wiatr w oczy. Dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej?
Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-11-27, 15:50
Kurwa, dla mnie to żenada, że gimbus jeden z drugim weźmie kartkę, coś tam nabazgrze, czerwonym długopisem napisze 'super śmieszną' uwagę i każdy kretyn wierzy, że to jest przez nauczyciela napisane! Kurwa, weź do chuja pana jeden z drugim kartkę, albo zeszyt (może być jakiś stary, aby ze szkoły był) i napisz se kurwa uwagę czerwonym długopisem, jebnij datę, parafkę i się kurwa ciesz, jaka ta szkoła zajebista jest!

Za rysowanie kutasów nauczycielka mogła by stracić pracę! Im kurwa krzyknąć nie wolno na lekcji na ucznia, albo się nawet bronić przed ich wyzwiskami, bo zaraz jakaś jebana gimbusiarnia poleci do mamusi, mamusia zrobi sprawę i będzie mieć taki nauczyciel jeden z drugim przejebane!

Sory za hejt, ale miarka się przebrała już dziś z tymi pierdolonymi uwagami z zeszytów! Chuj w dupe każdej gimbusiarskiej piździe, która wierzy, że to prawdziwe jest!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-27, 16:21
widzę, że kolega z gimbazy, też takie zadania miałem

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
Mielonka Tyrolska 2012-11-27, 18:56 1
NOSTRI napisał/a:

To piwo wystawiłem nauczycielce nie tobie.
Za to tobie należy się karny anal od rudego murzyna z żydowskimi korzeniami, który ma AIDS.



I jest z Niemiec
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-11-27, 20:38
Pewnie lamus przyjdzie z mamą i tatą do szkoły żeby poskarżyć się na nauczycielkę że brzydki komentaż do oceny mu dała. Do pieca!
Zgłoś