18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wesołych Sadyści!
Meffiu • 2010-12-19, 16:02


Z okazji zbliżający się świąt 'wytwórnia' CAKE wydała filmik Wesołe polowanie. Scenariuszem oraz reżyserią zajął się Maurice Trouwborst. Teoretycznie żadne zwierzęta nie zostały ranne. Nie wiem, czy było - nie chce mi się szukać, o.

Wesołych Sadyści. ; )
Zgłoś
Avatar
Tom'Ash 2010-12-19, 22:23
MJENCHOO!

Bo gdyby bóg chciał żeby ludzie nie jedli zwierząt to nie zrobiłby ich z mięsa ^^
Zgłoś
Avatar
AFRO 2010-12-19, 22:57
A mikołaj poszedł się w ten czas odlać
Zgłoś
Avatar
Mua-Swirus 2010-12-19, 23:21
Tom'Ash, Zaraz, zaraz. Kto chciał?
Zgłoś
Avatar
Koniu HH 2010-12-19, 23:28 1
wielcy obrońcy zwierząt... jak wam stara schabowy usmaży to go pewnie na wolność wypuszczacie :|
Zgłoś
Avatar
Fumigant 2010-12-20, 1:56
Jaguś nie sraj żarem bo odstrzał zwierzyny to kurwa bardzo pożyteczne zajęcie... nie ma u nas wilków i to jedyny sposób utrzymania prawidłowej populacji... chyba że wolisz rozpierdalać swoją bryke o pierdolone sarenki tudzież daniele pojawiające sie znikąd...
Zgłoś
Avatar
dareks42 2010-12-20, 4:17
Tyle że go to nie obchodzi, bo zapewne jeszcze prawka nie ma.
Zgłoś
Avatar
crowbar666 2010-12-20, 10:18
@up. A i B zdane 13 września.
Prostując wszystkie zarzuty, kontrolowany odstrzał zwierząt jest ważny - przyznaje. Wpierdalam mięso - przyznaje. Tylko chodzi mi o takich nowobogackich "pasjonatów" którzy kupują sprzęt za wielkie pieniądze, wielkie lunety, celowniki, lasery i wspomagacze, i niema to nic wspólnego z pasją, tylko zwykłe mordowanie dla przyjemności, niekiedy po 10 strzałów bo ich zdolności strzeleckie wołają o pomstę do nieba.

P.S sorry za rzucanie "mięchem" ale byłem świadkiem "selekcjonowania" zwierzyny dlatego tak mnie to boli.
Zgłoś
Avatar
m................z 2010-12-20, 11:43
@jaguś
szczerze mowiac, to w dupie byles i gowno widziales. wspomagacze, lasery i huje muje. Plakac sie chce czytajac takie idiotyczne posty. debilu.
Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2010-12-20, 12:15
sklej napisał/a:


O z takich strzelali do żyduf
Obrazek
A tu se możesz kupić replikę sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152190486-Mauser-Kar98-KAR98KW-.html chyba, że masz pozwolenie na broń to szukaj prawdziwego



Fajowskie, a żydów też mają w ofercie?
Zgłoś
Avatar
Ragnar SW 2010-12-20, 14:51
Myśliwych powiedzmy że toleruję - mają swoje funkcje i wkład w utrzymanie odpowiedniego stanu zdrowotnego populacji, choć polowania dla samej radości oceniam dosyć nisko.
Problemem są prawdziwi kłusownicy - nie bawią się oni w szybki i "bezbolesny" odstrzał. Wolą wnyki - w nich zwierzęta nie giną ani szybko, ani bezboleśnie. Proponowałbym więc pewne rozgraniczenie tych tematów.
Cóż - mięso jest smaczne, jest częścią naszej diety, ale nie oznacza to że trzeba się nad zwierzętami znęcać lub w związku z tym sprawiać im dodatkowy ból.
Sam filmik ma inny wydźwięk - akcję "stop kłusownikom" proponuje przenieść gdzie indziej, choć uważam że jest ona potrzebna.
Zgłoś
Avatar
szczurto 2010-12-21, 2:32
A mikołaj gdzie??
Zgłoś
Avatar
OstryGracz 2023-12-24, 13:48
LegendarnyZiom napisał/a:

Prawa zwierząt? Zwierzęta mają prawo być smaczne.



Weź się kurwa doedukuj po co jest robiona redukcja dzikiej populacji albo ...idź daj buzi swojemu pieskowi lub kotkowi, który chwilę temu wylizał sobie dupę i jaja.
Zgłoś