18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Weszło na ambicję
~Velture • 2019-09-18, 11:41
Nie dość, że dwa ulubione typy uczestników dróg dla sadoli to jeszcze ta żałosna próba dowartościowania się motosamca

Zgłoś
Avatar
Albertd 2019-09-18, 20:25 3
MotoPirat napisał/a:

Nie ma to jak kupić sobie ścigacza + profesjonalne uzbrojenie ciała, będąc początkującym.



Skoro jest początkujący to kupno całego sprzętu wydaje się bardziej sensowne niż mniej
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-09-18, 20:37 1
sensualna napisał/a:

jadąc pod górę samochodem próbowałam wyprzedzić pedalarza i za uja mi się nie udało jebany miał formę a ja 80 na liczniku



A smok jest w tej bajce? Tyle to pod górę nawet zawodowcy nie wyciągają. 70 km/h to jest rekord prędkości konia wyścigowego a ty twierdzisz że kolarz jechał 80 pod górę, a więc bez jakiejkolwiek pomocy grawitacji, a wręcz przeciwnie. No ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-09-18, 22:20
ellsworth napisał/a:

A smok jest w tej bajce? Tyle to pod górę nawet zawodowcy nie wyciągają. 70 km/h to jest rekord prędkości konia wyścigowego a ty twierdzisz że kolarz jechał 80 pod górę, a więc bez jakiejkolwiek pomocy grawitacji, a wręcz przeciwnie. No ja pierdolę...



To jeszcze nic. Jebany jechał 80MPH a nie km/h. Jeszcze 8 więcej i by się cofnął do 26 października 1985 roku.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-09-18, 23:00
Fakt, że motocyklista jedzie jak ostatnia pizda i boi się złożyć w zakręt, ale pedalarz niepotrzebnie utrudniał wyprzedzanie.
Zgłoś
Avatar
cofeina 2019-09-19, 15:05 1
sensualna napisał/a:

jadąc pod górę samochodem próbowałam wyprzedzić pedalarza i za uja mi się nie udało jebany miał formę a ja 80 na liczniku



Dawno takiego debilizmu nie czytałam. 80 pod górę na rowerze, bo miał formę! A potem się obudziłaś, bo zasrałaś z wrażenia łóżko? Straszne brednie.
Zgłoś
Avatar
AisesPoint 2019-09-19, 15:44
Sam jestem Motopizdą i moim zdaniem te barany nie potrafią zrobić prostego przeciwskrętu Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2019-09-19, 21:06
Cały film czekałem aż motopizda się wyjebie....

..... i się rozczarowałem
Zgłoś
Avatar
lolczyslaf 2019-09-20, 13:06
Szfajceneger napisał/a:

Widzę że Wam kobitom mylą się nie tylko prawa z lewą, ale i góra z dołem

Swoją drogą ciekaw jestem co to za samochód, którym rowerka się nie wyprzedzi.



Ja tam widziałem zjazd z góry, no ale co komu pasuje.
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2019-10-31, 19:10
de_sade napisał/a:

Nie miał formy tylko silnik elektryczny, być może ukryty w ramie. Nie da rady pod górę jechać 80km/h polegając jedynie na własnej sile.



Dobra dobra pedalarzu, was do tego samego grobu powinni zakopać
Zgłoś