18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wheelie przed policją.
Debal • 2013-06-01, 1:10
Hrvmm efektownie rozpoczyna sezon wykonując wheelie przed policją. Gdyby ktoś nie zauważył, akcja dzieje się w Polsce.

Zgłoś
Avatar
robert357 2013-06-01, 13:54
A.J.K.S napisał/a:

(...) zjeżdżasz w boczną drogę.
Patrzysz jakie KIJE polskiej policji są chujowe.



Jak rozumiem ta boczna droga to pewnie nieutwardzona z pewnie wystającymi korzeniami? To raczej oczywiste, że taki samochód osobowy raczej nie będzie mógł szaleć z prędkością (a nawet czasem wjechać). Czyli stwierdzenie, że "kije" czy inne skody się nie nadają jest błędne, bo żadna osobówka się nie nadaje na taki teren.
Zgłoś
Avatar
sadol6969 2013-06-01, 15:06
A.J.K.S napisał/a:

Efektownie to się patrzy jak oni nawracają, redukuje do dwójeczki.
Czekasz, aż Cię dogonią...dajesz kurwa manetkę do oporu! ( włączają sygnał..czasami nawet wcześniej to robią) hamujesz, zjeżdżasz w boczną drogę.
Patrzysz jakie KIJE polskiej policji są chujowe.
Zajebisty poradnik skuhwysyny



Inaczej byś piszczał jakby cię zawinęli na dołek, gnojku
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-06-01, 15:28
sadol6969 napisał/a:



Inaczej byś piszczał jakby cię zawinęli na dołek, gnojku


Żeby zawinąć na dołek, to trzeba najpierw złapać - cztery razy uciekłem gdyńskim (z całą sympatią, w porządku chłopaki) starą skodą 105, nie mieli szans, wiecie dlaczego? Bo się boją. Rozbiją auto, to za nie odpowiadają, nie przejadą skrzyżowania na pałę, dlatego pościgi to możemy sobie w amerykańskich produkcjach pooglądać co najwyżej. Jak ktoś chce, po prostu brawurowo odjeżdża - i na tym pościg się kończy. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich policjantów - jeśli kłamię, to chuj mi w odbyt
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-06-01, 16:24
haha to jest dopiero jp na 100%. taki odważny bo w lesie, na krosie i w drugą stronę jechał.
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-06-01, 17:16
@Nihilista: no u mnie w mieście za golfem zapierdalali aż się kurzyło, a kolesie bez prawka spierdalali aż w wóz żandarmerii przyjebali. I się skończył dzień dziecka dla frajerów w golfie
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-06-01, 18:14
Dyadya_Sasza napisał/a:

@Nihilista: no u mnie w mieście za golfem zapierdalali aż się kurzyło, a kolesie bez prawka spierdalali aż w wóz żandarmerii przyjebali. I się skończył dzień dziecka dla frajerów w golfie


Heh, a u mnie "na dzielnicy" chłopaki w 125p uciekali, ale im nie wyszło - dogonili, zatrzymali, przetrzepali.. i puścili Bez oc, bez prawka, nawet wiek mieli nieodpowiedni.. Ale nie zrobili nic złego, furę kupili legalnie, nie pyskowali - panowie kazali odstawić złoma na podwórko - odstawili. Wielki szacunek dla Panów Policjantów z posterunku Gdynia Karwiny za ludzkie podejście do człowieka - jebać jp.
Zgłoś
Avatar
olex 2013-06-01, 19:14 1
enduro dobre i wszedzie spierdolisz, chyba ze opony od sciga to sry
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-06-01, 19:46
Nihilista, No u mnie też byli nieletni, "fura" nie wiem skąd, ale już wcześniej byli notowani za jazdę bez prawka.
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-06-01, 21:28
Nie przepadam za motocyklistami, ale w tym przypadku popieram ich akrobacje w 100%
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-06-01, 22:37
szkoda ze sie nie rozjebal na drzewie, a potem takie kurwy na tych motorkach, razem ze swoimi dziewczynami na quadach rozjezdzaja lasy, dlatego teraz miedzy drzewami czesto wisi stalowa linka albo jakis drut (swoja droga napieta struna od pianina jest skuteczniejsza )
Zgłoś
Avatar
p................2 2013-06-01, 23:56
co to za cross ?
Zgłoś
Avatar
vodoslav 2013-06-03, 22:25
wow, w Polsce taaaaakie rzeczy..

a tak poza tym.. AJKS- nie zaslugujesz na ten nick.
wybaczcie, nie umiem edytować
Zgłoś