18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Byku35 2019-07-14, 14:40 5
shiters napisał/a:

Kto jej kurwa dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe pizdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pierdolcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej ruchacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania kurwa. chuj.



piękne słowa, ja dodam że trzeba od czasu do czasu babe liścić żeby z niej diabła wygonić by się nie puściła, no i gonić do garòw bo tak trzeba
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-07-14, 14:47 5

shiters napisał/a:

Kto jej kurwa dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe pizdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pierdolcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej ruchacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania kurwa. chuj.



Byku35 napisał/a:

piękne słowa, ja dodam że trzeba od czasu do czasu babe liścić żeby z niej diabła wygonić by się nie puściła, no i gonić do garòw bo tak trzeba



Ja tylko przypomnę, że wasze matki to też kobiety, no chyba że jesteście synami pedałów....
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-07-14, 14:51 6
alexandrus napisał/a:

Ja tylko przypomnę, że wasze matki to też kobiety, no chyba że jesteście synami pedałów....


Z takim myśleniem nic dziwnego że całe życie spędzają przed monitorem ze śliną na ustach i własnym chujem w ręce...

Zgłoś
Avatar
TB303 2019-07-14, 15:06 4
shiters napisał/a:

Kto jej kurwa dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe pizdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pierdolcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej ruchacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania kurwa. chuj.


Tak jebie stuleją, że przez monitor czuć
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2019-07-14, 15:24 8
Ale gość napisał samą prawdę. Można je kochać, lubić i szanować ale naturalne odruchy i wewnętrzne instynkty każda ma takie same. Patrz najbliżej na kobiety prowadzące samochód. Na kilometr wyczujesz kto siedzi za kółkiem.
Zgłoś
Avatar
camson 2019-07-14, 20:55
11 sekund kurwa zanim podniosła wzrok... Ehh brak słów.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2019-07-14, 21:45
W Łodzi są motornicze chyba po liceum (bardzo ładne zresztą) i dają radę wystarczy tylko im zabrać telefon przed zmianą.
Zgłoś
Avatar
jebacgowno 2019-07-15, 8:19
shiters napisał/a:

Kto jej kurwa dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe pizdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pierdolcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej ruchacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania kurwa. chuj.



Wyczuwam incela.
Zgłoś
Avatar
call_me_Satan 2019-07-15, 8:21
Rybko.
Ale musisz mieć smutne życie, bijesz konia pod sadola, nie masz żony, jesteś cebulą. Musiałeś poznawać bardzo nieogarnięte kobiety, ale jak widać swój ciągnie do swego pizdo. I wszystko wskazuje na to, że nawet na instagramie nie możesz wyrwać dupy.
Każda baba jest krótkowzroczna, bo jak chodzą po świecie takie małe kutasy jak Ty, to co się dziwić?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-15, 8:24 4
shiters napisał/a:

Kto jej kurwa dał prowadzić taki sprzęt. No ludzie kochani, przecież żadna baba się do takich rzeczy nie nadaje. Baby to tępe pizdy, krótkowzroczne, zawsze tak było jest i będzie. I mi nie pierdolcie, że moja dupa dałaby rade, bo może i by dała, do czasu aż jej ruchacz, którego ma na boku do niej nie napisze na instagramie, że będzie ją brał w agreście. Baba nie pomyśli, ona żyje tu i teraz, zero umiejętności przewidywania kurwa. chuj.



Czuć przegrywa życiowego.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-07-17, 23:14
We Wroclaw jest masa kobitek w tramwajach. I nie widzę aby się w telefon lampiły...cały czas.
Zgłoś