18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
b................� 2013-01-02, 14:13 2
Jeżż napisał/a:

Czuję się Polakiem co nie zmienia faktu iż podział Ó i U oraz RZ i Ż itp. uważam za kretyńskie i nieuzasadnione.



Kretyńskie i nieuzasadnione to były decyzje twoich rodzicieli 33 lata temu. Założę się, że masz nie więcej jak 13 lat. Wtedy to też byłem taki przeciw całemu światu i bardzo chciałem błysnąć przed innymi. Nie przejmuj się...dorośniesz jeszcze do poprawnego pisania, gdy będziesz musiał napisać CV, pracę dyplomową czy magisterską itp. Do tego czasu pisz tam sobie komentarze w myśl zasady: "jakię to modnę teras"
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-01-02, 14:50
ehhhe dziewczęta uwielbiam was. jajka pewnie spuchnięte. bubr uważaj z zakładami mam 2 fakultety, w tym jeden to magister inzynier 2 - gi to ekonomiczna (podyplomowe), niestety z ortografiią i interpunkcją mam na bakier - lecz dzięki WORD - owi zarabiam na życie od 10 lat pisaniem właśnie. i to dość poważnym pisaniem (w mojej ocenie oczywiście) - moją pracą służę Polsce i to z pobudek ideologicznych - wiem, że przez pryzmat sadistica trudno w to uwierzyć ale przyjmuję zakład jak masz jajka.

w bonusie udowodnię również że czytam i to sporo.

Jakżeś przypadkiem z Krakowa to dawaj na priw (i kto inny chce)

Stawka? - pijemy razem na koszt tego co przegrał w jakimś krakowskim barze.

Jeśli żartuję to macie rację - jestem debilem, rodzice zrobili błąd powinno mnie piekło pochłonąć itp.

Aha maturę pisemną z polskiego miałem na celujący (ale nie jestem pewien czy jest to w dyplomie) - pewnie błąd systemu edukacji ale co ja tam wiem - też moge podciągnąć pod zakład.

Dalej sądzę ze Ó i U można by ujednolicić
Zgłoś
Avatar
motłoch 2013-01-02, 15:00 1
ee nie drapcie sie dziewczyny
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2013-01-02, 15:09
Ale pierdolicie, potarzajcie się w galaretce i poszarpcie za włosy czy coś. A dowcip fajny, wczoraj na JM czytałem.
Zgłoś
Avatar
Barthuss 2013-01-02, 16:56
Jeżż napisał/a:

Dalej sądzę ze Ó i U można by ujednolicić


Sam problemów z pisaniem nie mam, ale również jestem tego samego zdania.
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-01-02, 19:10
Jeżż, Nie żebym był gramatycznym nazistą...niekiedy przyznam się, że nie wiem jak się jakieś słowo poprawnie pisze ale Sadistic sprawdza błędy i mnie osobiście razi w oczy ta "czerwona fala". Z jednej rzeczy się odwołam - 13 lat nie masz, bo składnia trzyma poziom. Plus te bluzgi (nie bierz ich do serca, Sadistic to wojna ). Co do piwa to do Krakowa mam całą długość geograficzną Polski, więc nie bardzo, aczkolwiek zapraszam w okolice Suwałk, gdzie psy zimą łamią się na zakrętach
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-01-02, 22:05
nie rosumie
Zgłoś
Avatar
Dr. Kokos 2013-01-03, 18:29
Hejciki hahah ja lubię bardziej wasze gadki niż te kawały
Zgłoś