18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Wiatrówka domowej roboty
Defetysta • 2014-04-23, 21:01
Witajcie drodzy sadole. Chciałbym wam pokazać wiatrówkę domowej roboty, którą wykonał mój wujek. W wolnej chwili lubi sobie w garażu 'tworzyć' różne przedmioty. Jednym z nich jest właśnie wiatrówka, która moim zdaniem jest warta pokazania.
Nie jest to jakaś profesjonalna broń tylko wykonana za pomocą przedmiotów, które były łatwo dostępne Mam nadzieję że się spodoba.

Tu sam proces tworzenia wiatrówki



A tu jak się sprawuje



Jak się nie spodoba to wy**bać
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-04-23, 21:41 3
Wolno się ładuje a do cygana zawsze lepiej dwie kulki zapodać dla pewności
Zgłoś
Avatar
dogip 2014-04-23, 21:41
Konstantynopolitańczyk napisał/a:

Rozpierdala mnie spontaniczność i energia bijąca od osoby lektora z drugiego filmiku Gościu jak by za karę to opowiadał.



On skacowany był. Święta mieliśmy. Daj mu spokój.
Zgłoś
Avatar
piter210 2014-04-23, 21:46
Jak pompuje to celuje sobie w głowę : - piwo.
Zgłoś
Avatar
____ 2014-04-23, 21:46 13
Kwestia czasu, kiedy wujka odwiedzą smutni panowie za produkcje broni. Jeśli wiatrówka będzie miała więcej niż 17J to będzie produkcja broni+nielegalne posiadanie....no chyba że film kręcony za granicą a wiatrówki nie ma w PL
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-04-23, 21:49
wujaszek ma potencjał co by go smutni odwiedzili, oni lubią te klimaty
Zgłoś
Avatar
damyrade20 2014-04-23, 21:50 2
Fajne, ciekawi mnie zwłaszcza konstrukcja zamka, jak osiągnął taką szczelność że powietrze nie ucieka przez zamek albo że go wręcz nie otwiera. Mam podobną pompkę do roweru mam nadzieję że Twój wujek ma droższy model bo u mnie manometr jest tylko do ozdoby. A tą strzałką nie chciałbym dostać
Zgłoś
Avatar
fazikonik 2014-04-23, 22:13
Pierwsza mysl - bardzo ladna wiatrowka i proste wykonanie.

Po obejrzeniu filmiku. Gostek w kapturze. Odludzie. Lotki do strzelania. Siedzi w garazu i majsterkuje. Jeszcze jedno co go zdradza - glos! Idealnie pasuje do psycho-mordercy

Tak serio to nie mam zamiaru obrazac nikogo, za duzo tv naogladalem sie w dziecinstwie
Zgłoś
Avatar
Kisielthc 2014-04-23, 22:14
Wujek z Podlasia ? bo tak zaciąga...
Zgłoś
Avatar
303 2014-04-23, 22:16 11
Inicjatywa fajna, ale radzę sprawdzić na chrono (może na forum bron.iweb.pl znajdzie się ktoś z okolicy kto tego użyczy) czy nie przekraczacie 17J bo jak ''zatroskani'' sąsiedzi zadzwonią na policję a w laboratorium CLK sprawdzą i wyjdzie że przekracza to chętnie wam postawią zarzuty za wytwarzanie i posiadanie nielegalnej broni, bo 17J+ trzeba rejestrować jako FAC 5 dni od zakupu, a taka samoróbka ciekawe czy zostanie zarejestrowana bo to samoróbka. Na mnie uprzejmi sąsiedzi dzwonili że strzelam z broni palnej na podwórku, a w tym czasie strzelałem z pistoletu który ma max 7J, na innego sąsiada też chuje donieśli i skonfiskowali mu sprzęt mimo że nie miał nielegalnej tylko zwykłe długie poniżej 17J, a później sprzęt odzyskać to jest problem bo wszystko trwa miesiącami, ja zawsze przy sobie mam papiery w tym pojebanym kraju niedługo wysrać się bez pozwolenia nie będzie można.
Zgłoś
Avatar
krakenoo 2014-04-23, 22:23
strzela w 3:50 drugi filmik
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-04-23, 22:29 3
Magsurf napisał/a:

Strzelałbym do BongMan'a.


Możesz mi strzelić laskę.
Zgłoś
Avatar
Defetysta 2014-04-23, 22:36
Wujek z Lubelszczyzny, co do głosu to jest to jego pierwszy filmik na necie, więc wiadomo wprawy nie ma do opowiadania. Co do legalności to napisał w komentarzach pod pierwszym filmikiem, że kusza jest nielegalna, a wszystkie rodzaje łuków i wiatrówki poniżej 17J są legalne. Więc należy się trzymać tej opcji że jest poniżej 17J

@damyrade20 polecam poczytać komentarze pod pierwszym filmikiem, jest napisane czego użył. W razie czego możesz zadać mu pytanie poprzez komentarz a na pewno odpowie

Nie jest to odludzie tylko najzwyklejsza działka na której spędza z rodziną wolny czas

@piter210 Najpierw pompujesz potem ładujesz śrut ewentualnie lotkę, więc nawet jak by strzeliło to samym powietrzem Chyba że chciałbyś trafić na dział hard, wtedy można próbować ładować śrut a następnie pompować.

@Konstantynopolitańczyk nie opowiada o tym za karę tylko robił to pierwszy raz, więc i tak dobrze, że chciał się podzielić z innymi obsługą wiatrówki
Zgłoś
Avatar
Shaint 2014-04-23, 22:50
W razie inwazji Rusków już jest uzbrojony...
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-04-23, 23:08
Lol tyle roboty na takiego gniota jak można 1000004334 razy lepsza chinska wiatrowke kupic za 50zl i normalnie wygladajaca
Zgłoś