18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mayday1707 2013-05-09, 23:32
maaateeusz napisał/a:

http://www.solarisdiesel.eu/
Do Dieseli od dawna można zakładać gaz.



Następny kumaty.
Czytaj ze zrozumieniem. Po drugie instalacje do "dizli" są potwornie drogie i nie opłaca się ich montować w starych generacjach silników

nurgle napisał/a:


Ty tak na poważnie? Dla jaj ten komentarz dałem...


Dla jaj to se przybij swój wór do pnia gdzieś na odludziu bez zasięgu żebyś nie mógł zbliżać się do komputera czy innego ścierwa z dostępem do sieci bo Twój tekst był naprawdę poniżej krytyki nie wspominając już o tym że stworzyłeś kolejny poziom głupoty który jeszcze nie wystąpił na sadolu
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-05-09, 23:42
nurgle napisał/a:


jaki gaz? w tedeiku?!!

Gaz jest 2x tanszy niż deizel więc niektórzy montują instalacje na gaz żeby taniej jeździć
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2013-05-09, 23:53
To nie wybuch butli z gazem, tylko zawór bezpieczeństwa wypluł gaz, bo pod wpływem temperatury wzrosło ciśnienie w butli. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
adolfh 2013-05-09, 23:53
Do passata bym nie wsiadł nawet jak by dopłacali, to już k*rwa wolę tico, mniej wieśniackie.
Zgłoś
Avatar
ktosiek666 2013-05-10, 0:15
haha z początku myślałem że to syrena u mnie w mieście się załączyła i wybiegłem z pokoju z myślą o akcji ;d dopiero na polu skapowałem że to w filmie było
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-05-10, 0:56
"Passat w TDI", coś tam w 'TDI". Sprowadzone to są zajechane szroty, z napierdolonymi kilometrami, nie ma zmiłuj się. To woły robocze, jak zaczynają się pierdolić, to idą do sprzedania. Z licznikiem o połowę skręconym. Prędzej czy później jakieś pompowtryski, turbinki, dwumasy. I chuj wie co jeszcze. Bo zajechane, i tyle, ale "nówka sztuka od dziadka, co jeździł do kościoła tylko". Znajomy ma Fabię 1,9 TDI, kilka lat temu zakupił z salonu. Oryginał, nic nie robione, skubana kopyto ma, nie psuje się. Znajomy ma bodaj 55 lat. Niewielki przebieg, bo tyle co 12 km do roboty jeździ, szanuje, zawsze w garażu, a paliła mu w mrozy -25 ot tak. Ja miałem używanego diesla "co pojedzie na oleju z biedry", tak, palił bardzo mało, ale nastała zima, to nówka akumulator raz się poddał, pożyczałem prąd, a silnik słabe gówno było... Opierdoliłem. Kupiłem na gaz. Koniec problemów, Mimo że autentyczne 450kkm na blacie. Wynik ubiegłej zimy: 5 razy pożyczanie prądu dieslom. 3 razy odpalanie na holu. Raz holowanie pod najbliższy serwis, bo dupa kompletna. Chyba "wzbogacona" ropa zamarzła. I fakty są nieubłagane: "Użytkuj TeDeIka swego, póki zima nie nastanie, a potem nie jest w stanie". Oczywiście, jak się wpierdoli małe co nieco kasy w zrobienie awaryjnych elementów będących bolączką TDI, to mu zima niestraszna. Ot kilka kafelków. Powtarzam, nówka TDI serwisowany, spoko. Ale sprowadzony? Ból portfela. Ja mam gaz sekwencyjny. Tanio dorwałem, tanio jeżdżę, zimą odpala na dotyk, od dupowozu nic więcej nie chcę. Ele wszystko, nawet szyber, nie wnikać i jeździć. 125km ogarnia matołów na drodze, mi wystarczy. No, prawie, przeglądam oferty z mocniejszymi silnikami. Mocy nigdy dość

A klimę muszę zrobić trza zakuć wężyk, z którego spierdala czynnik.
Zgłoś
Avatar
Kicosławek 2013-05-10, 1:16
" ja tu jade, jade n normalnie jade, to nie moja wina " ;d
Zgłoś
Avatar
ogurx 2013-05-10, 2:08
Jestem expertem złom sie jara
Zgłoś
Avatar
Bartekosw 2013-05-10, 7:49
mayday1707 napisał/a:



Passat TDI w gazie...

Wiem że technika udzie do przodu ale zastanów się zanim coś napiszesz



Idź być mądrym gdzieś indziej. Gaz w TDI może być zamontowany, wpływa to na zmniejszenie spalania oraz przy odpowiednim ustawieniu przyrost mocy. Zapraszam do google.
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2013-05-10, 8:17
Bartekosw napisał/a:



Idź być mądrym gdzieś indziej. Gaz w TDI może być zamontowany, wpływa to na zmniejszenie spalania oraz przy odpowiednim ustawieniu przyrost mocy. Zapraszam do google.



Ja pierdole kolejny "mundry"

Ludzie kurwa, zanim coś napiszecie to przeczytajcie 10 razy to co chcecie zhejtować lub poinformować jaki to np. ja niedouczony jestem i muszę korzystać z google...

A teraz też pomyśl sobie o tym czy opłaca sobie gazować 10 albo 15 letniego paska gdzie sama instalacja kosztuje od 5 tyś w górę i jaki trzeźwo myślący krajan by to zrobił. Ty widocznie jesteś kretynem bo skwitowałeś to "jak się nie da!" Kurwa da sie, i zapewniam Cię że wiedziałem to wcześniej niż Ty

A następnym razem zanim coś napiszesz to doczytaj do końca cały topic bo komentujesz starą wypowiedź a dalej już nie czytałeś co napisałem i jak rozwinął się temat i wystrzeliłeś z cytatem z dupy...

Droga moderacjo przepraszam za OT ale niektórzy w gibazjum nie nauczyli się czytać ze zrozumieniem a ich poziom inteligencji i trzeźwego myślenia pozostał na etapie budowy piaskowych babek
Zgłoś
Avatar
krystian12345 2013-05-10, 8:27
sie wyklepie i na rynek wtórny wróci za 10 tyś pod Poznań bo tam same trupy :p
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-05-10, 9:32
Rozpacza po tym wieśvagenie jak by to Ferrari było
Zgłoś
Avatar
basior88 2013-05-10, 11:26 1
Ja nikomu nie wmawiam że Passat jest najlepszy na świecie więc hamuj tutaj mi określenia że mam poryty beret i nic mi nie wmówisz... Chciałem tylko trochę wytłumaczyć o co kaman i powiedzieć ze wkurwia mnie hejtowanie "Passatów w tdiku". Może i w B5 jest drogie zawieszenie, ale jak pakujesz chińskie zamienniki to i są powody do rozpaczy gdy po 5tys padają górne wahacze i co miesiąc co raz bardziej coś napierdala. Zrobisz na oryginałach i masz spokój na kilkadziesiąt tysięcy kilometrów z palcem w dupie. I nie każdy sprowadzony TDI to gówno, trzymaj się stereotypów a daleko zajdziesz
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-05-10, 11:40 2
Wszyscy kurwa wielcy znawcy Passatów chwalących Skode czy Audi... Debile, google kurwa nie boli prawda ? Nie wiem, czy burżuazja wożąca sie Vectrami, Coltami i innymi gównami wie, że Audi, Skoda, Seat, VW to są te same pierdolone podzespoły Nie wecie prawda ? Pewnie też tego, że porsche cayenne ma silnik od VW Tuarega Albo, że można z jakiegoś seata włożyć podzespoły z audi, vw i na odwrót ? Drogie części do VW ? Czy wy kurwa się z choinki urwaliście ? Do starej rozjebanej Renówki Laguny 13 letniej, czy jebanego Peugota trzeba wyjebać 3x więcej sosu za jakiekolwiek naprawy. " BO WIE PAN TO FRANCUS" Także, młodziezy mówie tu do tych 10,15 lat co skuterami szaleją albo simsonami a wiedzą które auto jest lepsze, zapierdalajcie do nauki a nie wypowiadacie

Ps. za 11 tysięcy można kupić Golfa IV, Passata B5 na full wyposażeniu, po lifcie itp. który jest starszy od np. nowej Laguny z 2010 i ma lepsze wyposażenie i podzespoły, i taki VW czy Audi będzie jeździło 15 lat a renówka 7
Zgłoś
Avatar
perec1947 2013-05-10, 15:56
Nie wiedziałem, że dobrze wypowiedziane słowa "KURWA MAĆ" potrafią zrobić taką eksplozję, jednak ma moc ten nasz polski
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie