18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
F................m 2013-06-09, 22:43
Polska też powinna mieć taką zasadę. Polskie obywatelstwo tylko dla białych chrześcijan. Finito!
Zgłoś
Avatar
DaWeed 2013-06-09, 22:44
Matikens napisał/a:

Co za pierdolenie rodem z kwejka, wpiszcie sobie w google "Islam in Japan" i poczytajcie trochę na ten temat... Kitajce mają u siebie muzułmanów i dość sporo meczetów. Nazwa portalu z którego pochodzi obrazek jest zajebiście adekwatna do tych głupot.



No poczytałem i wiem że mniejsza mniejszość JAPOŃCZYKÓW wyznaje islam. Stąd meczety... Najpierw zapoznaj się z czymś co polecasz do przeczytania ok?
Zgłoś
Avatar
D................0 2013-06-09, 22:46
Jasne, ta informacja powstała 2 lata temu 1 kwietnia...
Zgłoś
Avatar
C................1 2013-06-09, 22:46 6
Ogłaszam że jak zostanę prezydentem to u w Polsce też obywatelstwa nie dostaną (oczywiście najpierw będę musiał odłączyć Polskę od Unii Europejskiej). Ale jeszcze chwile się wstrzymajcie z głosami bo najpierw chcę skończyć studia (finansowane przez Unię).
Zgłoś
Avatar
Arthail 2013-06-09, 22:50 1
@yhm 3rm.info/32953-islam.html oto źródło. zapraszam do przeczytania, jest to oficjalna strona informacyjna (rosyjska), więc można wyjść z założenia, iż informacje są sprawdzone.
I nie pierdol o gimnazjum, skoro sam nie potrafisz prostej informacji sprawdzić.
Zgłoś
Avatar
oeming 2013-06-09, 22:56 1
Przetrwaliśmy rozbiory, I i II wojnę światową to z kilkoma ciapatymi sobie nie damy rady, po co siać sztuczną panikę.
Zgłoś
Avatar
yhm 2013-06-09, 22:57
to jest twoja oficjalna informacja? nie no zaraz pierdolne. Sory ale jestem polakiem i po rusku nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
juki 2013-06-09, 22:58
Na Slowacji podobno wszelkie wnioski o wybudowanie meczetu sa z gory odrzucane, a ciapatym nie przyznaja obywatelstwa
Zgłoś
Avatar
yhm 2013-06-09, 23:03
w prawie nie ma nic o religii kandydata http://www.moj.go.jp/ENGLISH/information/tnl-01.html

jezeli urzednicy od emigracji maja niepisane zasady nieprzyznawania muzulmanom to moze tak jest ale na 100% ty bys o tym nie wiedzial.

Wielu muzulmanom i innym pewnie nie przyznaja bo nie potrafia mowic i pisac po japonsku a na pewno maja tam jakies wymagania w tym wzgledzie.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-09, 23:10
Otrzymanie wizy pracowniczej do Japonii jest dość trudne, otrzymanie prawa stałego pobytu bardzo problematyczne, a otrzymanie obywatelstwa Cesarstwa Japonii praktycznie niemożliwe. Wyznawana religia nie ma tu nic do rzeczy (akurat pod względem religii Japończycy są bardzo tolerancyjni), chodzi o to, że asymilacja z tym społeczeństwem ze względu na różnice w kulturze i mentalności stanowi nie lada problem dla osoby spoza regionu (Chiny, Korea). Japończyk nigdy nie zapyta cię o wyznawaną religię, lepiej też im nie zadawać pytań o ich przekonania, no chyba, że się z taką osobą bardzo dobrze znacie.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-06-09, 23:10
DaWeed napisał/a:



No poczytałem i wiem że mniejsza mniejszość JAPOŃCZYKÓW wyznaje islam. Stąd meczety... Najpierw zapoznaj się z czymś co polecasz do przeczytania ok?



Muzułmanin (z arab. muslim – poddany Bogu) – wyznawca islamu.

Meczety są? są ,muzułmanie(japońscy wyznawcy islamu) są? oczywiście ze są! Więc nie wiem na chuj się czepiasz cieciu? Pewnie o to obywatelstwo które też jest brednią..

P.S i najlepiej nie wracaj.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-06-09, 23:23
brawo kitajce
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-09, 23:30
Wałęsa obiecał nam kiedyś drugą japonię, miało być tak pięknie
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-06-09, 23:37
kurwa mac załamuje sie jak słysze idiotów ktorzy mowia jakies chujowe fakty pytam sie skad wiedza to a oni ze z wiedzy bezuzyecznej tak samo jak widze obrazki z tej strony to sie we mnie krew gotuje strona na ktorej jest skupisko idotow ktorzy jak przeczytaja na tej stronie ze hitler pil sperme nietoperza z zmiksowanymi jajami byka i napletem slonia to odrazu w to uwierza
na tej stronie 99,9 rzeczy to pierdolona bzdura.
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-06-10, 0:29
Na tej Wiedzy Bezużytecznej tylko bzdur piszą, że ciężko mi uwierzyć...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie