18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kemys 2012-12-21, 13:23
Sieje_Rozpierdol napisał/a:

Gra i saga Sapkowskiego to niestety jedna z nielicznych rzeczy z jakich możemy być naprawdę dumni w naszej ukochanej III RP



Jest zdecydowanie wiecej takich rzeczy ale nie umiemy ich docenić.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-12-21, 13:53
Chujowa gestykulacja w rozmowach, robiona jakby na siłę. Zresztą ta gra ogólnie jest chujowa. Tak jak wielbiłem jedynkę, tak dwójki nie cierpię. Podporządkowana konsolom i prowadząca gracza za rączkę, a fabuła ma baaaardzo daleko do geniuszu Sapkowskiego. Przeszedłem prawie bez przyjemności, cały czas licząc na coś ciekawego. Jakby ktoś chciał to mam kolekcjonerkę w idealnym stanie, chętnie się pozbędę.
Zgłoś
Avatar
wielkimati 2012-12-21, 14:50
alan10 napisał/a:

Chujowa gestykulacja w rozmowach, robiona jakby na siłę. Zresztą ta gra ogólnie jest chujowa. Tak jak wielbiłem jedynkę, tak dwójki nie cierpię. Podporządkowana konsolom i prowadząca gracza za rączkę, a fabuła ma baaaardzo daleko do geniuszu Sapkowskiego. Przeszedłem prawie bez przyjemności, cały czas licząc na coś ciekawego. Jakby ktoś chciał to mam kolekcjonerkę w idealnym stanie, chętnie się pozbędę.



Jak dajesz za darmo to chętnie wezmę
Zgłoś
Avatar
ArioN 2012-12-21, 17:55
Słuchajcie,da się może pobrać takowi filmik w jakiś sposób z sadistic ?
Zgłoś
Avatar
wojf 2012-12-21, 18:04
ArioN napisał/a:

Słuchajcie,da się może pobrać takowi filmik w jakiś sposób z sadistic ?



Da się.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2012-12-21, 19:14
alan10 napisał/a:

Chujowa gestykulacja w rozmowach, robiona jakby na siłę. Zresztą ta gra ogólnie jest chujowa. Tak jak wielbiłem jedynkę, tak dwójki nie cierpię. Podporządkowana konsolom i prowadząca gracza za rączkę, a fabuła ma baaaardzo daleko do geniuszu Sapkowskiego. Przeszedłem prawie bez przyjemności, cały czas licząc na coś ciekawego. Jakby ktoś chciał to mam kolekcjonerkę w idealnym stanie, chętnie się pozbędę.



Popieram. Gra stworzona dla konsolowców, tak jak ubóstwiam pierwszą część, tak druga mnie bardzo zawiodła. (Co nie znaczy, że to jest zła gra, jest dobra na swój sposób)
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2012-12-21, 21:20
PogromcaDziewic napisał/a:



Popieram. Gra stworzona dla konsolowców, tak jak ubóstwiam pierwszą część, tak druga mnie bardzo zawiodła. (Co nie znaczy, że to jest zła gra, jest dobra na swój sposób)



Hahaha, gra stworzona dla konsolowców. Zwłaszcza że ledwo na xboxa wyszła. Gratuluje wam...
Zgłoś
Avatar
Zarentha 2012-12-21, 22:46
Sieje_Rozpierdol napisał/a:

Gra i saga Sapkowskiego to niestety jedna z nielicznych rzeczy z jakich możemy być naprawdę dumni w naszej ukochanej III RP



Przeczytaj sobie książki Jarosława Grzędowicza. Szczególnie dla sadoli powinna się podobać "Popiół i Kurz. Opowieść ze świata Pomiędzy."
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2012-12-21, 23:04
VanHelsingPL napisał/a:



Hahaha, gra stworzona dla konsolowców. Zwłaszcza że ledwo na xboxa wyszła. Gratuluje wam...



Może użyłem złego wyrażenia. Ukłon w stronę konsolowców, przystosowana na zachodni rynek, szczególnie dla amerykanów. Akurat sterowanie na pada, bardzo uproszczone, proste klikanie, unikanie.
Zgłoś
Avatar
Elalex 2012-12-21, 23:17
"Słuchaj się kurwa we wszystkich Roch'a...bo to patriota , chociaż chuj." < Wiadomość od Talara polecam
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-12-22, 0:47
Obie części gry są dobre, obie mnie równie wciągnęły, zabójców przechodzę w wolnym czasie trzeci raz równolegle z san andreas które katuje chyba piąty

Polecam też książki tym którzy wiedźmina znają tylko z gry.
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2012-12-23, 14:55
Zgłoś
Avatar
Glorek 2012-12-26, 23:18
Sieje_Rozpierdol napisał/a:

Gra i saga Sapkowskiego to niestety jedna z nielicznych rzeczy z jakich możemy być naprawdę dumni w naszej ukochanej III RP


Nie żebym się specjalnie przypierdalał do Twoich błędów, ale z Twojego komentarza wynika, że i gra i saga niestety są jedną z nielicznych rzeczy."Niestety" trochę za wcześnie wstawiłeś
Zgłoś