18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
KingOfEvil 2013-06-11, 9:37
Nie srajcie ogniem o wymagania.
Crysis 3 ma wymagania z kosmosu a mój kilkuletni PeCet łyka na bardzo wysokich jak Sasha kutangi murzynów.
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-06-11, 9:41
No i jak tu za Wiedźmina piwa nie dać?

Mam nadzieję, że walka będzie wyglądać tak jak na trailerze bo wygląda zajebiście
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-06-11, 10:21
jedynka jest kurwa mistrzowska, przeszedłem trzy razy dwójke chujowa niestety mam nadzieję, że trójki nie spierdolą!
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-06-11, 10:26 1
O kurwa mać... o grę się kłócą...

Jak ktoś ma łeb na karku, to zna takie pojęcie jak asymilacja wierzeń pogańskich i chrześcijańskich. KK stosował różne metody, żeby poganie zaczęli przechodzić na chrześcijaństwo, bo jakby cały czas ich wycinali w pień, to nikt by się nie ostał. Sporo zwyczajów zostało połączonych, stąd też mamy takie niezrozumiałe (jak dla mnie) obrzędy jak:
-Obchód pół (że niby modlitwa o urodzaj czy coś)
-Boże Ciało - procesja, sypanie kwiatów, brzozy przy ołtarzach podczas czytań
-Matki Boskiej Zielnej (znowu motyw urodzaju itp.)
Oczywiście mówię o wsiach, w niektórych dalej obchodzi się noc świętojańską, czy jakieś inne obrzędy.

@Imie_jego_44 odsyłam Cię do strony:
powiat.ilawa.pl/encyklopedia/index.php?option=com_content&view=art...
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-06-11, 10:47
szereg0wy napisał/a:



No tak, bo Ty jesteś tak męski, że masz dwóch ojców...



Dla mnie niezrozumiałe jest jaranie się fikcyjnym bohaterem gry i uważaniem go za idola. Po drugie co trailer z gry ma do tematyki portalu? Zmienił się na portal reklamowy gier komputerowych?
Zgłoś
Avatar
redman83 2013-06-11, 11:00 1
Trailer pojawił się na konferencji Microsoftu (mam nadzieje, że na PS4 też wyjdzie) także świetna okazja żeby się pokazać i duże wyróżnienie dla naszych. Brawo!
Cieszy mnie popularność Wiedzmina bo być może dzięki temu więcej ludzi sięgnie po ksążki Sapkowskiego, a sagę o Wiedzminie czy trylogię husycką przeczytać warto. Kto wie, może doczekamy się też kiedyś Geralta na ekranach kin.
Wracając jeszcze do polskich gier to trzymam też kcuki za Tomka Gopa i jego Lords of the Fallen
Zgłoś
Avatar
deny86 2013-06-11, 11:03
Dziś ma być pokazany drugi lepszy gemapley z Wiedźmina 3.
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-06-11, 11:35
Swoją drogą wampiry oaz wilkołaki też pochodzą od wierzeń słowiańskich.
Już o strzygach, chohołach, ognikach, żmijach (żmij), wiedźmach, rusałkach itd. nie wspomnę
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-11, 14:23
Ta gra ssie wyjątkowo
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2013-06-11, 16:21 1
Dobrutro napisał/a:



Dla mnie niezrozumiałe jest jaranie się fikcyjnym bohaterem gry i uważaniem go za idola. Po drugie co trailer z gry ma do tematyki portalu? Zmienił się na portal reklamowy gier komputerowych?


Geralt ma więcej wartości moralnych niż niejeden współczesny "idol"...
Po drugie to ten portal nie jest też podobno portalem:
a) sportowym
b) kabaretowym
c) politycznym
Problem?
Zgłoś
Avatar
kaffu 2013-06-11, 21:00
Trochę serce boli że to ostatni część tak cudownej gry
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-11, 21:40
kaffu napisał/a:

Trochę serce boli że to ostatni część tak cudownej gry



się nie martw... wyjdzie 28282828 dodatków
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2013-06-11, 22:04
szer.Lucjan napisał/a:



się nie martw... wyjdzie 28282828 dodatków



Chłopie, o chuj Ci chodzi? Jedynka była dobra, dwójka trzymała poziom - wyszło rozszerzenie z okazji wejścia na Xbox 360, które ci, co kupili wersję PC mogli pobrać ZA DARMO.

"Dodatki" będą wychodzić w formie albo darmowej albo żadnej, co zapowiedziało CDPRed.
Zgłoś
Avatar
prowler 2013-06-12, 0:22
o ja pierdolę, o ja pierdolę, o ja pierdolę. chcę. to mieć. wczoraj.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-06-12, 9:45
Nie zastanawia was dlaczego właśnie takie odciętne od naszej kultury twory odnoszą sukces?
Wiedźmin, płyta Donatana czy Pokłosie? ktoś ma interes w tym by promować wątpliwej jakości dzieła które jednak odcinają nas od Polskości i każą sie jej wstydzić, chcą nas pozbawić tożsamości narodowej byśmy przyjeli multi-kulti.
Zgłoś