18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wiedźmin prawdę Ci powie...
mateqt • 2013-08-02, 21:29
Czytając Sagę o Wiedźminie natrafiłem na taki tekst:

Regis:"(...)W niektórych społecznościach kobiety przez kilka dni w miesiącu uważa się za nieczyste i izoluje...
Cahir: Chyba wśród dzikich"

Nie, wcale nie chodzi o ciapatych xd
Zgłoś
Avatar
Miranda 2013-08-04, 19:42 1
Cahir Mawr Dyffryn aep Caellach i Emiel Regis Terzieff Godfroy Jedni z moich ulubionych Btw. Do Regisa jest nawiązanie w pierwszej części gry Wiedźmin (vide misja w burdelu)
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-08-04, 20:00
Polecam Sztejera (wszystkie 3 części) Roberta Forysia. Może i nie grube czytadła ale dawno się tak nie śmiałem brnąc przez opis życia w czasach zagłady
Zgłoś
Avatar
gutsy666 2013-08-04, 23:21 2
– Hej! – ryczał Yarpen Zigrin siedzący na koźle, wskazując na Yennefer. – Coś się tam czerni na szlaku! Ciekawe, co to? Wygląda jak kobyła!
– Bez ochyby! – odwrzasnął Jaskier odsuwając na tył głowy śliwkowy kapelusik. – To kobyła! Wierzchem na wałachu! Niebywałe!

Na bogów, ja też znam takie, które ładniej odmawiają, niż ona daje.

– Synu – powiedział wreszcie bardzo serio. – Spójrz. Tam przy szynkwasie siedzi Evangelina Parr. Jest ona, trzeba przyznać, pokaźna. Ba, nawet wielka. Ale mimo jej rozmiarów ponad wszelką wątpliwość nie jest to kurwa zdolna położyć kres wszystkim kurwom.
Zgłoś
Avatar
wodzioKRK 2013-08-05, 17:43
Dokładnie chodzi o rumunów. Oni izolują kobiety. I mają inne brudne zwyczaje.
Zgłoś