18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
korinogaro 2014-03-23, 1:20 9
To wcale nie jest śmieszne. Znajomy podpadł wioskowym menelom (po przeprowadzce na wiochę) tym że nie chciał dać im na wino. Obrzucali mu różnymi rzeczami dom, wieszali padlinę na płocie, w auto rzucali. Próbował się dogadać, załagodzić. Nie, wsioki (nie każdy mieszkaniec wsi to wsiok żeby było jasne) mądrzejsze są, bo oni tam od zawsze i nietykalni a on nowy więc ma przejebane. Zamontował kamery i teraz to ta wiocha wygląda jak po poborze na wojnę, praktycznie zero chłopa bo wszystko w więzieniach i aresztach za niszczenie mienia. Wioskowe jednak zamiast użyć tego słynnego chłopskiego rozumu i dojść do wniosku że może doświadczenie pokazuje że lepiej odpuścić sobie ataki to nie. Teraz baby robią to samo, mszcząc się za wsadzenie chłopów do ciupy. Z tego co wiem już u jednej zaraz wyrok będzie a druga ma 1szą sprawę jakoś na dniach.
Zgłoś
Avatar
Alien_12 2014-03-23, 1:27
@up Pozdrów znajomego, zajebiste rozwiązanie problemu. I jakie Sadolowe!
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-03-23, 6:45
Tak apropos jeśli by ktoś nie wiedział to wszyscy tak na prawdę pochodzimy ze wsi. Tylko teraz się rozbudowaliśmy. A po za tym na wsi mają o wiele lepiej niż w mieście
Zgłoś
Avatar
pawluq 2014-03-23, 8:52
I wieśniak, to określenie a nie pochodzenie. Mało macie w mieście, wieśniaków nie potrafiących się zachować?
Zgłoś
Avatar
fafaszysta 2014-03-23, 13:35
(L) na szubienicy. A po weekendzie słoiki pełne i do Warszawy jadą bo tylko tam szkoła jest bo tam praca. Ale u siebie na wichurze jak wrócą to mówią syf, brud itd. Hipokryci jak się w nie podoba wam to u siebie na polu zapierdalaj . A teraz dajcie mi maść i nie nie jestem z Warszawy z Sosnowca i Radomia też nie.
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-03-23, 22:31 1
Wolę mieszkać na zadupiu (mieszkam w Jaśle, tak większość ludzi zna tą miejscowość za sprawą Miszel Szpaka , za co serdecznie wszystkich przepraszam), niż mieszkać w jakimś wielkim mieście, gdzie sobie nie można spokojnie zrobić jakieś większej imprezy ze znajomymi, bo zaraz przyjadą albo czarni, albo niebiescy. Na dodatek za domem (ok 250 metrów) mam las, więc sobie mogę spokojnie pospacerować, pozbierać grzybki. Nie wiem, jakbym miał żyć w centrum Jasła, a co dopiero w takiej Warszawie, Krakowie, Sosnowcu ( ), albo Radomiu ( ).
Zgłoś
Avatar
scott89 2014-03-25, 11:03
Cóż chłopy mało-rolne lub kto woli strefa podmiejska, jak zwykle bronią swojej miedzy...
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2014-03-27, 1:03
już jakiś wieśniak pierdoli haha
Zgłoś