18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wielka parada łodzi na Tamizie, defilady, miliony kwiatów w niebieskich, białych i czerwonych barwach oraz skonstruowany przez NASA, na zlecenie Rodziny Królewskiej, amerykański wahadłowiec kosmiczny oznaczony symbolem OR-51T, jego misją głównie będzie rozbudowa Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, lecz nieoficjalne źródła podają, że na jego pokładzie znaleźli się specjaliści PR, mający na celu poprawę wizerunku Królowej wśród znajdującej się na MSK załogi.

Tak właśnie przepierdala się publiczne pieniądze, a wy narzekacie na Tuska... Start wahadłowca:

ale fajnie wygląda
Zgłoś
Avatar
kapsel666 2012-06-08, 9:37
CO Wy sie tak do tego Tuska doczepiliście, przecież on jeszcze NIC nie zrobił
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-06-08, 14:18
natura angoli jest taka, ze by swoje matki sprzedali jesli by dostali dobra cene. Na darmo tyle by nie wydawali. Cala ta krolowa, deska Kate i jak ktos powiedzial, reszta pojebow, musi sie splacac. A jest to idealne narzedzie do kreowania wizerunku na swiecie i podtrzymywania 'pozytywnych stereotypow. Raz, ze turysci dwa, ze np studenci. Na samych studentach UK zarabia 5mld funtow rocznie (dane potwierdzone).
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-06-08, 16:20
Pener666 napisał/a:

Tak właśnie przepierdala się publiczne pieniądze, a wy narzekacie na Tuska...



Gadasz jak typowy wpierdalający się jak wąż w pomidory polaczek... To ich sprawa na co wydają kasę...
Zgłoś
Avatar
nieja 2012-06-08, 16:52
eee jak tak patrze na te 'rakietki' to stwierdzam ze mój gulf lepiej zapierdala na starcie.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-08, 21:09
Pener się nie postarał, aż dziwne

Wiem, jestem mistrzem painta
Zgłoś
Avatar
Adder 2012-06-09, 17:46
"skonstruowany przez NASA, na zlecenie Rodziny Królewskiej, amerykański wahadłowiec kosmiczny oznaczony symbolem OR-51T,"
Ostatni wahadłowiec zrobiono 30 lat temu. O czym Ty człowieku chrzanisz.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-06-10, 20:28 1
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-06-14, 19:47
ccrossfire napisał/a:

Oni moga sobie na to pozwolic. To do ich kraju wszyscy spierdalaja, a nie na odwrot.



Zdziwił byś się, więcej rodowitych Anglików wyjechało z kraju niż jest tam przyjezdnych.
Zgłoś