18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Hannibal_PL 2013-04-24, 3:13 3
Jezus maria. Ale większość tutejszych sadolkowych debilków sra żarem tak jakby wcześniej was stado murzyńskich pawianów w dupsko wyruchało. Aż chujowo te wasze komenty się czyta.

Pozwolę sobie wytłumaczyć: gość znajduje zaognione punkty w reklamach, które kłamią jak skurwesyn i są tworzone tylko po to by klienta jebać po dupie i wyciągać kolejne grosze i to próbuje je pokazać na filmiku. Wcześniej nagrywał o pierdole z sephorą czy tym innym douglasem o perfumach, teraz zrobił o promocji wielka dolewka. To jest i tak jeden wielki pic na wodę bo tak naprawdę restauracje tu też dobrze zarabiają jeżeli jeden karton 25l koncentratu kosztuje $10 w hurcie. Szczerze mówiąc sam też mógłbym ich na takiej promocji opierdolić i nie żal by mi ich było. Za ich wymagania, za ciężki zapierdol, za łojenie pracowników, za żebraczą pensję nieadekwatną do wkładanej pracy. Nie - nigdy nie pracowałem i nie zamierzam pracować w przybytkach fastfujdowych. Mam trochę większy szacunek do swojego czasu.
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-04-24, 5:40 1
aj tam pierdolita panowie reklama jest? jest. najebanie gówna w reklamie że poleci grubasek tego samego dnia sprawdzić a potem rozczarowanie wielkie jest? jest! to sami sobie winni na moje to powinien baniak konkretny zabrać bo te buteleczki małe

bialysrem napisał/a:



Ty jesteś z policji czy z liceum? Pójdziesz do pracy to zobaczysz czy ktoś Ci da regulamin do nauki na pamięć to nie kolonia, albo obóz u księdza na polu, tylko robota. Babka dobrze i kulturalnie zareagowała, aż dziwne bo gościowi bencki by się należały. Później taki mówi jak to mu źle i pracy w polsce nie ma, a kto takiego bencwała zatrudni?
cwel i frajer jesteś jeszcze gorszy niż ten typ na filmie.



aha czyli twoim zdaniem regulamin pracowników nie dotyczy? i wykucie regulaminu na blaszkę jest zbędne? ja się pytam za co oni pieniądze dostają za ploty i opierdalanie się na zapleczu? pracodawca to powinien grubo po pensji przejechać to zaraz regulamin wykuty. a jak nie zna to niech nie blokuje innym miejsca pracy dziękuje dobranoc
Zgłoś
Avatar
mslodo 2013-04-24, 10:49
Cebulaki zobaczyły promocje... ZA DARMO to 1000 razy poproszę.
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-04-24, 20:04
bialysrem, a cwelostwem i frajerstwem nie jest czasem także olewanie zasad miejsca w którym się pracuje? A które to są w regulaminie właśnie? Nie jestem z Policji ani z liceum, ale po takim komentarzu śmiem twierdzić że Ty pracę widzisz jako cwaniaczek z bloków, albo w postaci odtatusiowego kieszonkowego
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2013-04-25, 12:14
Łaaaaał, ale z was prawi ludzie Kurwa, jak prowokuje np. Pyta.pl, często bogu ducha winnych nierozgarniętych ludzi, to klaszczecie uszami jak downy jebane, a jak koleś prowokuje gównianą korporacje to ból dupy jakby cygan babcie okradał.

Swoją drogą nie wiem jak to jest... mam znajomych, w huj z nich, niby świadomych ludzi, wpierdala ten przereklamowany syf: gówno dla bydła za krocie, popijane wodą z cukrem za 5 zł/litr. Chyba tak wam wyprali mózgi, że bronicie korporacji, atakując tego kolesia . Murzyńskie wiadomo co dla tych co dali piwo za ten hipokrytycznokretyński komentarz, że burak i cwaniak. Trzy murzyńskie wiadomo co, dla korporacji, które jebią dzieciom berety... potem wyrastają takie niedorobione kalafiory, "co chcą tylko żreć" - cytując mistrza.
Zgłoś
Avatar
Andryij 2013-04-25, 16:32
Oto Polska właśnie.
Jest taki program gdzieś w TV rozrywkowej, gdzie kobieta robi zakupy za kilkaset dolarów, daje kupony promocyjne i bierze za darmo. A u nas nakłamią w reklamach że darmowe a jak przyjdzie co do czego to darmowe nie jest.
Zgłoś