18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
cyther 2013-04-13, 1:26
Przecież cała trójka jest najebana w trzy dupy...Siwiec ledwo zdanie sklecił, a Palikot, który zwykle ma najwięcej do powiedzenia, tylko głupie miny stroi...
Zgłoś
Avatar
BP82 2013-04-13, 2:07
Panie prezydencie nie grzeb pan w jajach

po pijaku to się ma ochotę hehe koniec polski juz niema. Pedalstwo ćpuństwo alkocholizm
Zgłoś
Avatar
push3k 2013-04-13, 2:13
Kwaśniewski ty stary komuchu, pachołku starej władzy, donosicielu, łamistrajku i morderco, wszyscy dobrze wiedzą, że gdyby nie zmiana systemu to byłbyś teraz liderem PRPR. Powinni cię powiesić.
Zgłoś
Avatar
kostuchowy 2013-04-13, 2:19
wiedział z kim wypić, przynajmniej był spokój, Alek na prezydenta, prawicowe (...)
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-13, 2:23 6
Ale wy tu wszyscy pierdolicie ...
Kwaśniewski to jak do tej pory jedyny polityk w dodatku prezydent za którego nie trzeba się było wstydzić na arenie międzynarodowej.
Prezydent pełni rolę przede wszystkim reprezentacyjną i on tę rolę spełniał bardzo dobrze (fakt miał jedną wpadkę)
Wolałbym jeszcze raz Kwaśniewskiego jako prezydenta niż Bronka czy innego Leszka.
Komuch czy nie .. Co za różnica? Tam wszyscy to komuchy/agenci/sprzedawczyki, tylko się jeszcze nie przyznali.
Ci z SLD przynajmniej nie próbują udawać że nigdy nie byli agentami czy komunistami.
A to że lubi wypić? A kto z was nie lubi?
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-04-13, 9:56 1
bionicle93 napisał/a:



Ty jestes glupi, pojebany, czy celowo pizde ogonem odwracasz?
Bo bongo jest suchmajster, ale nie pisal, ze chce spierdalac. Nie pisal, ze Polske ma w dupie.

I ja uwazam tak jak on. Niech rzadzi uczciwy pedal z zasadami, niz Polak, hetero i katolik a skurwysyn. (Zadnych szariatow, interesow szkodzacych Polsce i jebania w dupe)


Panie oswiecony gdybys czytal posty "suchmajstera" to bys wiedzial ze ma zamiar albo juz wyjebal z kraju. A jak chcesz pedała z zasadami to wypierdalaj w podskokach razem z nim.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-13, 10:18 1
oho ile tu prawakow wszedzie widza lewakow, zwlaszcz jak ktos sie z nimi nie zgadza to automatycznie lewak. z olka taki sam lewak jak z was prawak
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-04-13, 11:13
kulwon przez f napisał/a:

znowu ta kurwa najebana? chuj mu w dupe, chcialbym zeby umarl i wszyscy co na niego glosowali tez



Obyś sam zdechł prawacki pomiocie.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2013-04-13, 16:18 1
no i co z tego.Byl prezydentem przez 10 lat ,teraz juz nie jest ,wiec jesli chce pic to chuj komu do tego.
Zgłoś
Avatar
rafiki 2013-04-13, 16:23
B-B napisał/a:

Ale wy tu wszyscy pierdolicie ...
Kwaśniewski to jak do tej pory jedyny polityk w dodatku prezydent za którego nie trzeba się było wstydzić na arenie międzynarodowej.



No szczególnie jak się gibał jak pierdolony rezus nad grobami w Charkowie. No duma mnie rozpiera normalnie.
Zgłoś
Avatar
Kl4ki3r 2013-04-13, 17:51
Brawa dla PR'owców, idealne zagranie. Teraz wszyscy beda o tym mowic. Europa + ma miejsce w sejmie jak w banku.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-13, 17:51 1
rafiki napisał/a:



No szczególnie jak się gibał jak pierdolony rezus nad grobami w Charkowie. No duma mnie rozpiera normalnie.



Napisałem że miał wpadkę?
Bush też odpierdalał farmazony, Clinton ruchał sekretarkę itd.
Czy Ci się to podoba czy nie, Kwaśniewski był NAJLEPSZYM prezydentem jakiego mieliśmy do tej pory i żadna wpadka tego nie zmieni.
Ps. Nie jestem lewicowcem, patrze obiektywnie.
Zgłoś
Avatar
marioboss13 2013-04-13, 23:03
z Palikotem występował...........to co... soczek miał pić?? sam mam dziś sobotny samotny wieczór wiec Olka rozumiem że się nachlał, ale jutro jak mi kac minie to minie również zrozumienie dla Olka..... h*j ci w dupe..... wstyd, sołtysowi nie wypada a co dopiero prezydentowi
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-04-14, 18:31
Olek jest zajebisty
Zgłoś
Avatar
rafiki 2013-04-14, 22:13
B-B napisał/a:



Napisałem że miał wpadkę?
Bush też odpierdalał farmazony, Clinton ruchał sekretarkę itd.
Czy Ci się to podoba czy nie, Kwaśniewski był NAJLEPSZYM prezydentem jakiego mieliśmy do tej pory i żadna wpadka tego nie zmieni.
Ps. Nie jestem lewicowcem, patrze obiektywnie.



A co mnie kurwa Bush obchodzi albo Clinton.

Wszyscy trzej byli chujowi. Żadnemu z nich nie zależało nigdy na Polsce.

Pisanie że był najlepszym prezydentem to kpina.

Stolcman jak chce to niech chla....ale w domu - jego sprawa. Niech nie wyłazi do ludzi. A za to co zrobił w Charkowie należy mu się kula w łeb za brak szacunku do przodków (w sumie nie jego przodkowie, on jest wszakże czosnkiem)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie