18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
MudPie 2013-05-05, 1:03
Rozwaliło mnie jak były pytania. Pierwszy gość. Jak długo zajmuje protonom aby przebyć całą drogę ?. Potem drugi.. jak coś(co on powiedział hold, fold ?) z magnesami, że muszą być, aby były super przewodzące.. ? A potem blondyna.. Co to jest ? haha

epll napisał/a:

Skąd kurwa kilka metrów pod ziemią internet? Kurwa to w schronie 2 metry pod ziemią już kurwa zasięgu nie ma.


Zapewne jak ktoś napisał mają tam WiFi, lub nie należy zapominać że to rekalama i może być ustawione.
A nawisem mówiąc, dzięki temu projektowi masz internet, bo na potrzeby LHC został zrobiony internet, dopiero później postanowili udostępnić takie cuś ludziom.

Więc myślę, że miejscu w którym internet się narodził i skąd się wywodzi raczej on jest
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-05-05, 1:08
Ale na te okulary zaczyna robić się hype... coś mi się zdaje, że ilością "reklam" dorównują już kamerką GoPro. Google chce zbić biznes na tym, jak Apple na swoich produktach. Przy czym ja nie jestem potencjalnym klientem ani jednych, ani drugich jeśli chodzi o sprzęt.
Zgłoś
Avatar
t................e 2013-05-05, 1:27
No ale czy taki sygnał wifi dał by radę tam "iść"? Przecież ten tunel cały czas skręca, gruby zbrojony beton, i chuj "magnesów". A poza tym na chuj im internet by był w tym tunelu? O ile w "centrum dowodzenia" to ok ale w tunelu po chuj? Jak dla mnie "fejk:.
Zgłoś
Avatar
azuz 2013-05-05, 10:41
Paranoja.

Te wszystkie sliczne filmiki google glass...
Jakie te okulary sa zajebiste no nie moge, poprostu wspaniale!

Bezuzyteczne gowno.
Niedlugo nie beda potrzebne szkoly, wystarczy google.
Ale to nic, im glupsze spoleczenstwo, tym latwiej manupulowac.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-05-05, 11:41
@MudPie

Internet wyodzi się z ARPANET, a usługa internetowa o nazwie World Wide Web, którą opracował Tim Berners-Lee wywodzi się z projektu CERN. WWW to nie jest internet tylko jeden z jego elementów, ludzie często mylą oba pojęcia.
Zgłoś