18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Tafariel 2013-05-28, 22:31
mmt, dupt, dfg kurwa oni sami chyba nie wiedzą jak się nazywają
Zgłoś
Avatar
jv69 2013-05-28, 22:45
Kawałek straszna chujoza, ale na braci sadoli zawsze można liczyć Kuurwaaa muzyka z Gothica jest miszczcz... aż mi się przypomniało jak za czasów gimbazy (wtedy jeszcze nie było tego terminu ) nakurwiałem BEZIM po lasach i tłukłem ścierwojady oraz inne kretoszczury to był kurwa klimat, takiej gry już niestety nie będzie a tamte czasy nie wrócą

Zimne piwko dla Ciebie chłopie i dzięki za przywołanie zajebistych wspomnień
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-05-28, 22:54
mopet, z jakiego filmu ten gif, bo nie kojarzę, a zapowiada się ciekawie ?
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-28, 23:05 2
maxvolumePL, z najlepszego serialu jaki dane było mi obejrzeć: Chłopaki z baraków. Serdecznie polecam
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-05-28, 23:18
Dzięki mopet, już ściągam

Stryjek napisał/a:

To jest kurwa hip-hop! A nie banda kiwających się debili.



Dawno nie słyszałem, a nie jedna flaszka pękła przy tym teledysku. Klasyk sam w sobie. Kurwa jak ja żałuję, że nie ma już dawnego stadionu... to były czasy jak się za małolata zapierdalało pociągiem na wagary po ciuchy i inne gadżety. Nie jeden przypał po drodze, TYLEEE wspomnień...
Zgłoś
Avatar
wyrewolwerowany 2013-05-28, 23:24 1
P.I.Ł.A!!
Zgłoś
Avatar
oshik 2013-05-28, 23:32
Stryjek napisał/a:

To jest kurwa hip-hop! A nie banda kiwających się debili.


"Hip hop ma nas łączyc a nie murami dzielić"
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-05-28, 23:36
Wytłumacz mi ktoś proszę kto to kurwa jest 'pikej'?
Bo ni chuja się tym nie interesuje a coraz częściej widzę na sadolu jak ludzie spamują tym jakby to kurwa jakieś fajne było(?) : x
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-05-29, 0:15
Czarna muzyka ludowa
Zgłoś
Avatar
szorstki88 2013-05-29, 0:35
Ten type niedość, że próbuje wyglądać jak pezet to jeszcze stara się nawijać jak on. Ja wszystko rozumiem ale szkoda mi ludzi którzy nie potrafią być sobą
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-05-29, 4:14
oshik napisał/a:


"Hip hop ma nas łączyc a nie murami dzielić"



Jak ludzie przestana nazywac nieudacznikow raperami to hiphop zacznie laczyc ludzi. Poki jest tyle pizd, ktore pchaja sie na scene, nikt mi nie wkreci tych pojebanych sloganow. Jak te wszystkie obsrane gurale pihy chady, pikeje, solary/bialasy i inne obsrance poumieraja (raczej nie przestana nawijac poki mozna ciagnac z tego hajs) to bede gotow stwierdzic ze hiphop nas laczy.
Zgłoś
Avatar
Go2Hell 2013-05-29, 13:04
pawu95 napisał/a:



Jak ludzie przestana nazywac nieudacznikow raperami to hiphop zacznie laczyc ludzi. Poki jest tyle pizd, ktore pchaja sie na scene, nikt mi nie wkreci tych pojebanych sloganow. Jak te wszystkie obsrane gurale pihy chady, pikeje, solary/bialasy i inne obsrance poumieraja (raczej nie przestana nawijac poki mozna ciagnac z tego hajs) to bede gotow stwierdzic ze hiphop nas laczy.



pierdolisz jak potłuczony.... w każdym rodzaju muzyki można stwierdzić grupę zespołów robiących coś dobrze i w chuj większą grupę robiących coś chujowo, tych chujowych zawsze jest więcej
Zgłoś
Avatar
BooMss 2013-05-29, 14:35
rap chujowy, dj dobry
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-05-29, 15:54
Co to kurwa forum muzyczne jest? A z drugiej jak się nie podoba to scrollować
Zgłoś